Drogie Mireczki i Mirabelki,

serdecznie zapraszamy wszystkich wykopowiczów na Re-Volt Pizza Turniej, oficjalny, wykopowy, polski turniej z nagrodami ze streamem i komentarzem (również bardzo prosimy o wykop znaleziska)!

Turniej odbędzie się w niedzielę, 22.03.2020 o godzinie 20.00.

Zapisy trwają do 21.03. do godziny 23:00, zgłaszajcie się pod tym komentarzem.

Przebieg turnieju będzie uzależniony od liczy zgłoszeń, przy większej liczbie chętnych zostaną ogłoszone grupy, z których zostaną wyłonieni finaliści.

Klasa
Pobierz wirogez - Drogie Mireczki i Mirabelki,

serdecznie zapraszamy wszystkich wykopowicz...
źródło: comment_1583772054CXdOijQqcWp9zQ6q4u2X5c.jpg
@sizuuu: To może być też wina ustawień Amigi. Wiem, że niektóre gry nie chodziły na nowszych romach albo na szybszych prockach. Jeśli bez załadowanej dyskietki, po włączeniu Amigi masz na ekranie "dyskietkę" to wszystko powinno być ok i winy szukałbym w konfiguracji Amigi.
@OSH1980: Draco, pamiętam bo wiązałem z nimi spore nadzieje na odbudowę potęgi Amigi. Masz rację, chipsetu znanego z klasycznych Amig tam nie ma, ale jest Kickstart, AmigaOs i Workbench. To jest bardziej stacja edycji wideo niż komputer z którego wzięto system.
tank_driver - @OSH1980: Draco, pamiętam bo wiązałem z nimi spore nadzieje na odbudowę...
Drogie Mireczki i Mirabelki,

zapraszamy wszystkich miłośników gry Re-Volt do wspólnych wyścigów.

Najbliższa jazda odbędzie się dzisiaj (niedziela, 8.03) o godzinie 21.30. Więcej informacji na kanale discord: KLIKNIJ

IP: 188.137.76.189

Link do pobrania gry oraz instrukcja w formie obrazkowej w poście poniżej. Jeśli będziecie mieli problem z dołączeniem, wołajcie.

Na wykopie będą publikowane terminy jazd oraz wszystkie wyniki z wyścigów w formie pięknych tabelek.

Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście chcieli dołączyć
Pobierz wirogez - Drogie Mireczki i Mirabelki,

zapraszamy wszystkich miłośników gry Re-Vol...
źródło: comment_1583681614RSwXjxT09QUxxKslaGLt5M.jpg
Drogie Mireczki i Mirabelki,

zapraszamy wszystkich miłośników gry Re-Volt do wspólnych wyścigów.

Najbliższa jazda odbędzie się dzisiaj (sobota, 7.03) o godzinie 21.30. Więcej informacji na kanale discord: KLIKNIJ

Link do pobrania gry oraz instrukcja w formie obrazkowej w poście poniżej. Jeśli będziecie mieli problem z dołączeniem, wołajcie.

Na wykopie będą publikowane terminy jazd oraz wszystkie wyniki z wyścigów w formie pięknych tabelek.

Zapraszam do dołączenia do listy osób wołanych (po wejściu,
Pobierz wirogez - Drogie Mireczki i Mirabelki,

zapraszamy wszystkich miłośników gry Re-Vol...
źródło: comment_1583597787H5Oz61PViFsui7qd4RJmCz.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano #pcmasterrace, podajcie listę fajnych tytułów w które można śmigać na padzie. Warunek to nie zbyt wymagające gierki. Mam do dyspozycji laptopa Dell 6540 (i7, Radeon HD 8790m, 16 GB). Obecnie gram GRIDa, ale szukam czegoś z gatunku przygodówek, zręcznościówek
#gry #retrogaming