Wszystko
Najlepsze
Archiwum
@Zioman: mam nadzieję, że na koniec wyprzedaży będzie normalna lista tych wszystkich gier. Już jedną nockę zarwałem wpatrując się w ten pasek. A zresztą, chyba wszystkie starocie już mam ;)
#nintendo #retrogaming #gameboy #konsole #handheld
http://vaduamka.canalblog.com/archives/2014/04/26/29743008.html - polecam galerię, bo tył jest oszałamiający :)
http://vaduamka.canalblog.com/archives/2014/04/26/29743008.html - polecam galerię, bo tył jest oszałamiający :)
- gabriel-bryju
- Sienaq
- konto usunięte
- Wukau
- yacolek
- +1 innych
- 358
Wczoraj zainstalowałem młodszemu bratu Gothica pierwszą część, tłumacze o co chodzi i sobie poszedłem, za chwile przychodze patrze a ten dziwnie zaczyna skakać, pytam sie go co robisz a on do mnie: Mam mało hp i musze sie zabić. #!$%@? mirki jebłem, mówie mu, że musi zapisywać bo inaczej zginie. On sie na mnie patrzy i nie wie o co chodzi. No dobra przechodzi dalej i umarł - przychodze znowu do pokoju
- Loczus
- konto usunięte
- konto usunięte
- Niepotrzebne_plus18
- robs
- +353 innych
- 105
- konto usunięte
- konto usunięte
- TheStig007
- zbiczek
- sidhellfire
- +100 innych
71
RetroGralnia - Święto starych gier i zabytkowych komputerów we Wrocławiu

- 13
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
#retrogaming #amiga
Superfroga zapewne znacie :) Kto chce wersję steam Superfrog HD to plusujcie. Wybiorę losowo któryś nick i przekażę linka do gry. Ja na steamie już posiadam...
Superfroga zapewne znacie :) Kto chce wersję steam Superfrog HD to plusujcie. Wybiorę losowo któryś nick i przekażę linka do gry. Ja na steamie już posiadam...
- 0
Żona rzekła 4 - wypada na @maciejek052! Sprawdź PW!

@Zioman: Ja tam znam :D A nawet mam PSX'a :D
- 3
- aranha6x3
- Gorasul
- Bufor01001
- S_P_K
- odislaw
- +1 innych
@mahometgej: za mało szczegółów :<
@Liquid_Snake: bo na nic więcej nie wydaję :P
- 5
#gimbynieznajo #retrogaming #game #nostalgia #amiga #atarist
genialna gra...ile ja czasu na niej "zmarnowałem"
genialna gra...ile ja czasu na niej "zmarnowałem"

@bedebordo: Cannon Fodder
@piotras-85: ok, dzięki.
#retrogaming #konsole #nintendo #gameboy
No cieszę się jak głupi: stan igła, Niemiec płakał itp. Nawet gierki nie porysowane, jakby zeszły ledwo co z taśmy produkcyjnej. Rachunek w środku opiewa na 47 funtów (rok 2000). Jestem BARDZO zadowolony :]
Wychodzi na to, że to zdjęcie jest już nieaktualne...
No cieszę się jak głupi: stan igła, Niemiec płakał itp. Nawet gierki nie porysowane, jakby zeszły ledwo co z taśmy produkcyjnej. Rachunek w środku opiewa na 47 funtów (rok 2000). Jestem BARDZO zadowolony :]
Wychodzi na to, że to zdjęcie jest już nieaktualne...
@davidoff_OB: mały telewizorek mam + PS2 emuluje jedynkę ;)
- konto usunięte
- Jubei
- methane
- Zakakaikane
- ReY1990
- +2 innych
@Zioman:
O proszę, nawet karteczka dla mnie. ;D Ładna kolekcja. Ja mam osobiście słabość do Playstation i od jedynki wszystkie w góre leżą na półce z całkiem sporą kolekcją gier, tylko PS4 brakuje. :) Zastanawiałem się nad kupnem 3DSa, powiedz mi, warto? :) Pozdrawiam również.
O proszę, nawet karteczka dla mnie. ;D Ładna kolekcja. Ja mam osobiście słabość do Playstation i od jedynki wszystkie w góre leżą na półce z całkiem sporą kolekcją gier, tylko PS4 brakuje. :) Zastanawiałem się nad kupnem 3DSa, powiedz mi, warto? :) Pozdrawiam również.
- konto usunięte
- Paniszer
- ReY1990
- Liquid_Snake
- kotkot
- +28 innych
@c2V4: hehe, czasy podstawówki... wtedy jednak miałem tylko to
@Zioman: stan nie jest idealny. Kolor z obudowy się starł.
340
Powrócić tam – Secret Service (cz.1)

- 99
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
@Zioman: To Assasins Creed mojego dziecinstwa :))
- konto usunięte
- losiu888
- cargt3
- Walenty_Cycuszkiewicz
- EmPfLiX
- +5 innych
#nes #pegasus #gimbynieznajo #8bit #retrogaming #nostalgia
Miałem wrzucić sam temat muzyczny, ale bez tego titititi przy ustawianiu strzału i "basu" przy respawnie... czegoś mi brakowało
Miałem wrzucić sam temat muzyczny, ale bez tego titititi przy ustawianiu strzału i "basu" przy respawnie... czegoś mi brakowało

- 6
#gry #muzyka #retrogaming #nes
Wiadomo, nie będzie się podobać każdemu (jeśli komuś), ale za tekst trafia tutaj:
Time for another video game analogy
She wins, flawless victory, fatality
Eyes locked on the pretty girl of the party
Insert my coins
Let's get this party started right
Slide up to the girl with perfect timing
She smiles at somebody just behind me
Mind locks when I go to say the perfect line
She
Wiadomo, nie będzie się podobać każdemu (jeśli komuś), ale za tekst trafia tutaj:
Time for another video game analogy
She wins, flawless victory, fatality
Eyes locked on the pretty girl of the party
Insert my coins
Let's get this party started right
Slide up to the girl with perfect timing
She smiles at somebody just behind me
Mind locks when I go to say the perfect line
She

- 2
@Zioman: To był dobry film!
- 1
@Zioman: kawałek taki sobie :P a film świetny ;) dorzucam gifa z niego gratis
- 5



























#retrogaming #nostalgia