Planuję niedługo wystawić 1 z 2 moich egzemplarzy pierwszego Xboxa z:
modchipem
najlepszym dashboard XBMC4Gamers, który ma m.in. autoinstallery DLC i modów do gier,
ponad 30 grami na dysku, w tym tymi co pierwotnie obsługiwały tylko 4:3 zainstalowane widescreen fixy, by prawidłowo działały 16:9 bez rozciągania wszystkiego,
dyskiem 120 GB, by było gdzie upchać te gry,
odblokowanymi rozdzielczościami 480p, 720p, 1080i (oryginalny PAL ma tylko 480i),
NVX78 - Planuję niedługo wystawić 1 z 2 moich egzemplarzy pierwszego Xboxa z:
• modc...

źródło: comment_1638013665D7i2KM1jw8tFX5qlAUpH9w.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NVX78 3000 to ci wyjdzie jak kupisz 5 w pudełku. Gry nie mają wartości bo to piraty pewnie, dysk kosztuje grosze, jedyne co to przeróbka może kogoś skusić jak ktoś nie ma ochoty poświęcić na to godziny życia
  • Odpowiedz
@MOSS-FETT: Mega fajnie, że te komputery nie umarły po prostu śmiercią tragiczną :) A obecne czasy pozwalają na eksperymenty, które kiedyś tylko się nam śniły. Miałem kilka 8-io bitowców i marzeniem było wgrywanie gier np. z płyty CD. A okazuje się, że to tak naprawdę nie problem... :)
  • Odpowiedz
Szukam 3 gierek z dziecinstwa, moze ktos jakims cudem zna tytul(y) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie gry byly z gazetek typu Click/Play/itd., gdzies z okresu 2000-2003.

1) FPS sci-fi. Zaczynalo sie przed wejsciem do jakiegos budynku badawczego. Nagle wybuchl tam pozar i wchodzimy postacia do srodka gdzie wszedzie sa zawalone przejscia i ogien. Pamietam ze byla jedna misja gdzie byl jakis robo-rekin plywajacy w duzym otwartym akwarium i trzeba bylo go zabic kusza.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OSH1980: gość wystawia te same gry na dwóch kontach - prywatnym i firmowym, ma prywatnym o wieele taniej, popatrz tutaj - https://allegro.pl/oferta/heroes-world-of-might-and-magic-1-2-3-4-5-6-iii-pl-11266282509 a tutaj z firmowego https://allegro.pl/oferta/heroes-world-of-might-and-magic-1-2-3-4-5-6-iii-pl-11453611731 obaj sprzedawcy są dziwnym trafem z Borucina :D a wcześniej na obu aukcjach używał takich samych zdjeć :D typ robi to aby sztucznie podnieść ceny
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- Jest 14 października 2003 roku
- Premiera gry i mimo iż jesteś mały chciałbyś w nią zagrać
- Ja pamietam tyle że kończyłem 5 latek i stary się w październiku wyprowadził od nas a jedyna gra w którą zagrałem jako pierwszą był Enter The Matrix i takie ciary mnie przechodziły jak musiałem się bić albo skakać po rusztowaniach
- Pierwszy raz w max payne zagrałem w 2014 roku

#nostalgia
Own3d_23 - - Jest 14 października 2003 roku 
- Premiera gry i mimo iż jesteś mały chc...

źródło: comment_16376727236FTdKfV0VnWbxGRTZhU7uc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do znaleziska z głównej o Romanie Klusce, twórcy legendy OPTIMUSA.

Chciałbym się pochwalić moim gamingowym zestawem. Mam nadzieję, że któregoś dnia znowu go uruchomę.

2x VooDoo II 12mb + vga 4mb - kompletny zestaw SLI

#retrogaming #retrocomputing #sprzetkomputerowy #gimbynieznajo
Richtig_Piwosz - W nawiązaniu do znaleziska z głównej o Romanie Klusce, twórcy legend...

źródło: comment_1637669678nk0mOI5qqhVfZrtu9zX9kw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Still nie mogę znaleźć jednej j-----j starej gry z dzieciństwa. Na pewno gra sprzed 2000 roku, białe tło, poduszką lub trampoliną odbijało się zabawki lub rzeczy, czasem nawet gra wrzucała komputer, który upuszczony się niszczył. Google i DuckDuckGo w ogóle nie wypluwają wyników.

#staregry #retrogaming #szukamgry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to teraz mam mega wyzwanie do takich starych grzybów jak ja. Poszukuję gry z #commodore #c64 Bijatyka podobna a właściwie klon Street Fightera, gra polskiego studia, po polsku. Ciekawym motywem były ekrany ładowania kolejnych leveli w których rozmawiali zawodnicy po walce. Zapamiętałem jeden z tych "komiksów"
A: Jestem królem zamku!
B: Zamki z piasku łatwo można zniszczyć.

Ktos może pamięta tę grę?
#retrogaming #staregry
booogus - No to teraz mam mega wyzwanie do takich starych grzybów jak ja. Poszukuję g...

źródło: comment_1637592924DrzeueYNhOGa0806Wvdgwx.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach