• 0
Jakie ekrany używacie do #retrogaming? Używacie CRT czy LCD? Włączacie jakieś dodatkowe opcje na konsolach, żeby grafika była w wyższej rozdzielczości, np. GSM na PS2?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

znacznie wiecej nawet z A500, ale to juz trzeba mieć umiejętności i widziaec jak dziala kazdy podzespół


@ZawzietyRobaczek: I czas, mnostwo czasu. Za ten czas mozna opanowac słodkiego klikacza pod Androida i zarabiac na tym kase, niestety na Amidze kasy sie juz nie zrobi... Pozostaja pasjonaci.
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@Clifford_Lee Troche po cichu na to licze, jak pomysle jakie niesamowite rzeczy u mnie wyladowaly w koszu to mam ochote dac sobie po ryju. Ale to tez upewnia mnie w przekonaniu ze naucze swoje dzieci szacunku do wszystkiego co dostaja ()
  • Odpowiedz
Ludziska powstaje serwer wykopowy w grę Tibia, jeżeli nigdy nie grałeś to zapraszamy na tag #wykopots serwer robiony od postaw przez wykopowych ludzi dla wykopowych ludzi. Za darmo - myślę, że to uczciwa cena.

Zapraszamy na wykopots.pl - można już robić konta i postacie - start w piątek o 19:00

Zapraszamy również na wykopowego #discord

Nawet
szpecek - Ludziska powstaje serwer wykopowy w grę Tibia, jeżeli nigdy nie grałeś to z...

źródło: comment_1637063264EF582AVbPKwnPVHAIiIVnb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem dość znacznie zmniejszyć swoją kolekcję gier na PlayStation 2. Udało mi się nawet oznaczyć 60 gier jako na sprzedaż i spakować je do kartonu. Po chwili dopisałem do swojej listy 40 gier, które chciałbym kupić. Tutaj już nie ma ratunku.

#retrogaming #ps2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps3 #retrogaming #recenzja
Ninja Theory zostało wykupione przez Microsoft i od teraz wszystkie ich gry w tym kontynuacja Hellblade pojawi się wyłącznie na Xboxy i PC. Jednak dziś nie o tym, bo dziś chce was zaprosić na recenzje gry Heavenly Sword, która wyszła jedynie na konsole PS3. Dajcie znać czy graliście w tą grę i co o niej sądzicie.
Zapraszam do oglądania
Sarnowm3 - #ps3 #retrogaming #recenzja
Ninja Theory zostało wykupione przez Microsof...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach