✨️ Obserwuj #mirkoanonim Skąd się wziął mit "Ukrainki to jeszcze gorsze od Polek"? Pracuje na rynku w #krakow i to właśnie Ukrainki (które są po prostu ładne) mają bardzo kiepskich gości. Zdarzają się takie typowe karyny usta robione i futerko, które faktycznie myślą że są jakimiś modelkami ale to zupełnie inna kwestia. Zupełnie odwrotnie jest w polskich parach (mam na myśli młodych) gdzie słaba ulana dziewczyna ma dobrze zbudowanego
@Wolf1986: moje jedyne wyjaśnienie to to znane wszystkim, większość mężczyzn dla kobiet jest nieatrakcyjna, musiałem się wyżalić, bo po prostu przez to że znalazlem znajomych, zapomniałem o tym smutnym fakcie
@mzlg: zyje 30 lat na tym świecie i nigdy mi kobieta nie okazała zainteresowania. W szkole do kolegów robiły podchody, tylko nie do mnie, żadna do mnie nie zagadała ani żadna nie dała choc 1% zainteresowania moją osobą. Coś o tym wiem. Należy się z tym pogodzić i żyć sam ze sobą, w samotności. Nie jest łatwo, ale jak już sam zrozumiesz, że tak musi być, to będzie lepiej.
Mam pytanie do ekspertów z tagów #blackpill i #redpill Co oznacza, że ktoś "trzyma ramę"? Widzę, że przewija się to często i z kontekstu niektórych postów mam pewne pojęcie, ale chętnie zweryfikowałbym moje domysły w tym temacie. PS. Nie musicie się wzajemnie obrażać jakby co XD
@Mlody_jeczmien: Generalnie dla każdego może to być coś innego ale żeby to zobrazować wyobraź sobie osobę która jest szczęśliwa sama ze sobą, większość rzeczy które wykonuje (praca, hobby, flirtowanie, etc.) robi dla własnej satysfakcji i rozwoju a nie pod żeby zadowolić tłum co w konsekwencji buduje w nim przekonanie własnej wartości oraz odporność na próbę ściągnięcia w dół czyli taktyki które kobiety stosują aby sprawdzić legitność poczucia Twojej wartości. Kobieta
@kamil-tika: mam taki podział obowiązków. Ja lubie gotować, wiec gotuje, a rozowa lubi sprzątać, wiec ona sprząta. Jak ja biorę w pracy nadgodziny to całość obowiązków bierze różowa, tak samo działa w odwrotnej sytuacji.
@Szyszkalogin: Jeżeli oboje pracujecie to wiadomym jest że pozostałymi obowiązkami dzielicie się również 50/50 Sytuacja wygląda inaczej kiedy jedna strona nie pracuje
@Pozytywny_gosc: Ważne że przystojny. Reszta nieistotna. Całą otoczkę różowe sobie dopowiedzą, wymyślą, dopiszą jakieś cechy charakteru żeby to ładnie wyglądało, efekt aureoli na pełnej. Żeby ktoś przez przypadek nie pomyślał że różowe są płytkie. I tak, spermiarstwo zrobiło by dokładnie to samo z atrakcyjną babką.
@Durisil: niedawno na wykopie przewijał się temat jakiejś muzułmanki, która dostała zieloną kartę, azyl i występowała publicznie w mediach opowiadając jak kobiety są prześladowane w muzułmańskich krajach, a zaraz potem OnlyFansa założyła xD Ale niestety nie mogę teraz tego odszukać
Badoo i tinder, na tych portalach kobiety zachowują się jak emocjonalne ćpunki na głodzie Ja osobiście nie poznałem tam normalnej kobiety. A na żywo tak lub przez fbuka bezpośrednio pisząc do tej którą mi wpadła w oko z ciekawym textem.
@adamsowaanon: W rzeczywistości to mogą być normalne i zdrowe psychicznie kobiety tylko portale randkowe zrobiły z nich kogoś innego. Tak samo jak z mężczyzn bo tam trzeba się zachowywać w ściśle określony sposób narzucony przez te portale. A kobiety mając zbyt dużo opcji do wyboru nie wybiorą nikogo bo im tych opcji jest więcej to tym trudniej wybrać.
Byle przeciętniak zdaje sobie sprawę ze swojej sytuacji dlatego chętnie sobie weźmie panne "po przejściach" szukającej już stabilizacji
@mirko_anonim: jaki jest sens szukać kogoś na siłe, nawet kobiete z 3 dzieci byle tylko MIEĆ DZIEWCZYNĘ. Czyli ktoś np wchodzi w związek z osobą która nawet mu się nie podoba ani nie lubi jej z charakteru ale chce ją mieć żeby po prostu była jak jakiś zwierzak?