Wpis z mikrobloga

Sytuacja dla huopów w UK wydaje się krytyczna, sławny youtuber, ze swietną sylwetką, wzrostem 193 i morda 5-6/10 paruje się z szonem 4/10 (w makijażu). Może przynajmniej jest w niego wpatrzona i ma dobrą osobowość? Nic z tych rzeczy, poznali się w klubie, dostał jej insta, jak się zorientowała że jest fejmem to do niego napisała. Love story 2023, żeby było śmieszniej jest to jest jego pierwsza "dziewczyna". Nawet na filmie widać jej szczerze "zainteresowanie".
#blackpill #heheszki #przegryw #redpill #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #podrywajzwykopem #podryw
pepe998 - Sytuacja dla huopów w UK wydaje się krytyczna, sławny youtuber, ze swietną ...

źródło: 3367946_1681980205842

Pobierz
pepe998 - Sytuacja dla huopów w UK wydaje się krytyczna, sławny youtuber, ze swietną ...
  • 18
  • Odpowiedz
@pepe998: on zadowolony, ale ona ma mine córeczki tatusia, która zamiast maybacha dostała s klase amg. Z tym że i tak daleko do przypadku paula
  • Odpowiedz
@pepe998: Jak on ma morde 5/10 to ja jestem 0/10, zaniżasz mocno ocenę. Koleś ma top tier podbórdek i szczękę, oczy dość dobre, kości policzkowe też ok, tylko włosy są podejrzane bo ma zaczes antyzakolowy więc może łysieć lekko. 7/10 morda IMO.

żeby było śmieszniej jest to jest jego pierwsza "dziewczyna"


No i tu pies pogrzebany, koleś nie rozumie jakie ma możliwości po prostu.
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: To Ty zawyżasz ocenę. Obiektywnie do gość jest max 6/10 może gdyby zapuścił zarost to byłby 6.5-7/10
Ty pewnie jesteś 4/10 a wdyaje Ci się że wyżej, niestety każdy sobie dodaje punktów. Też myślałem ze jestem chociaż 7/10 ale wysłalem zdjęcie paru mirkom i ocenili mnie średnio na 5-6/10
  • Odpowiedz
Używajcie mojej skali czyli 5.5/10 to jest 50 percentyl. Popatrzcie na swoje zdjęcie klasowe i jak jest tam więcej niż 1 gościu z lepszą mordą od niego to moim zdaniem zawyżacie średnią. Nawet wieczorem w Warszawie plasował by się conajmniej średniej samą mordą, a potem jeszcze jest wzrost, sylwetka, zagraniczniak i over dla was debile 7/10.
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: Sory, że byłem niemiły dla debili.

Nie jest problemem skala 1-10, bo w szeregu atrakcyjności istnieje co najwyżej jeden idealnie średni gościu. Nigdy bym nie dał nikomu 5,5, tylko się zastanowił czy jest powyżej czy poniżej tego idealnie średniego typa w moim wyobrażeniu, a potem porównywał dalej z następnymi notami.

Gust swoją drogą. Skala powinna być wyłącznie statystyczna. Nim więcej pozytywnych reakcji kobiet tym wyższa nota. Rezerwowanie 9 dla 0,0001% to nieporozumienie. Ignoranci dają Goslingowi 7, bo znaleźli defekty względem idealnie matematycznie mordy. I co? Powinien mieć ból dupy, że jest kilku gości co wyglądają
  • Odpowiedz
@pepe998: typ widać nie ma obycia z babami, traktuje ją jak wielki dar od losu, po co?
Takie szoniska z klubów pubów w UK prują się jak pościel z Bangladeszu.

Widać po niej że jest już przebodzcowana. Nie ma w niej tego entuzjazmu a ma dopiero 19 lat, czyli na standardy ukejowskie 10-30 facetów już miała.
Nawet go nie potrafi objąć czule tak jak on ją.

By se znalazł taką
  • Odpowiedz
  • 0
jak ten typ jest 5-6/10 to chce zobaczyc jak 10/10 wyglada Twoim zdaniem. Bardzo przystojny facet. Przystojna twarz, sprawny, zadbane zeby, zyczliwe spojrzenie, 7.5-8 to minimum.


@Topoizomeraza: odpalił tindera w szwecji i z żadną nie był w stanie się spotkać, na tym w zasadzie można by zakończyć dyskusje, 8/10 spokojnie jest w stanie się umówić tego samego dnia. 10/10 praktycznie nie istnieją, nawet największym przystojniakom można coś zmodyfikować i będą
pepe998 - >jak ten typ jest 5-6/10 to chce zobaczyc jak 10/10 wyglada Twoim zdaniem. ...

źródło: MV5BYWI1NjYzNjgtNmU1Ny00MDhkLTk2OGUtMTEyMTI3YzE3OWQxL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyMzk3NTUwOQ@@._V1_

Pobierz
  • Odpowiedz