• 24
@choochoomotherfucker: czy w odwrotnej sytuacji prędzej też baba by chłopa oskubała za karę za to, że wrócił do domu wcześniej jak była z bolcem i to wina męża że ich nakrył, więc jego majątek też jej się należy
  • Odpowiedz
Mirki co robie nie tak? Popatrzcie - mam mega pewność siebie, ramę, SAM ZAGADAŁEM, użyłem patternu, NLP, NLS, kotwic, zayebałem jej nega żeby zbić samoocenę, EKSALOWAŁEM DOTYK, budowałem attraction & comfort i chciałem już domknąć tą laskę HB9 ale coś poszło nie tak.

Jak myślicie? Co zyebałem? To na pewno moja wina i mojego zachowania. Byłem za mało męski. Więcej siłowni pomoże? Nowy kurs od frywolnego?

#pua #blackpill
P.....c - Mirki co robie nie tak? Popatrzcie - mam mega pewność siebie, ramę, SAM ZAG...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to wyjaśnicie? xD


@itsoverforme32445:
Po pierwsze jest bogata.
Po drugie wie, że większość porządnych facetów ją odrzuci z powodu jej historii więc pewnie jest złotą żoną.
  • Odpowiedz
@Bananek2: redpillowcy są oderwani od rzeczywistości, stare znalem. Co do randek w dużych miastach. Nawet w Warszawie na szybkich randkach ilość kobiet i mężczyzn zaczyna się zrównywać dopiero w grupie 40+ wszystko niżej to parówa party
  • Odpowiedz
kto powiedział, że płacą?


@Eugeniusz_Zua: Obserwowałem kiedyś trochę temat i schemat wygląda prawie tak samo - na początku ceny takie same lub delikatnie niższe dla kobiet a na koniec kiedy jest np 15 zapisanych chłopów a 3 kobiety to kobiety za 5zł lub za darmo xD. Wciąż praktycznie żadna kobieta nie będzie tak zdesperowana żeby zapłacić nawet 5zł za rozmowę z przeciętniakami. Osobiscie dwa razy z ciekawości chciałem się zapisać
  • Odpowiedz
Normictwo już ogarneło, że ściana to jest dla facetów, wysoka na 10 metrów, długa niczym mur chiński i gruba na 1 metr, zrobiona z tytanu i wibranium.

Dla kobiety to jest conajwyżej ścianka 30cm z plastiku, którą można obejść, przeskoczyć, czy skopać, zniszczyć i przejść,

Ciekawe kiedy @Jah00 @Oskar_STS i @LatajacyJeczmien + reszta redpillaków normików z tagu to zrozumie

#blackpill #redpill #pua #
P.....c - Normictwo już ogarneło, że ściana to jest dla facetów, wysoka na 10 metrów,...

źródło: redpyll6

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mamaboss: @WyzwolonaPodrozniczka: Możecie robić za materace tylko dla oskarków ale nie zmienicie tego, że do całkowitego pozbycia się słabych genów nie starczy wykluczenie 90% mężczyzn. Taki system był praktykowany w podobnym stopniu przez tysiące lat i jakoś dalej jest pełno inceli. To kobiety poniżej przeciętnej przekazujące swój wątpliwy materiał genetyczny w dalszy obieg przedłużają niedymorficzną linię krwi od wielu pokoleń
  • Odpowiedz
Teraz standard to >187 cm


@default1: ja mam 187 ale tylko rano, bo w ciągu dnia organizm "osiada", odstępy między kręgami się ścieśniają i mam jakieś 185 pod wieczór
czyli jedyne co mi zostaje to umawianie się z julkami przed południem, a wtedy większość jest w pracy / szkole

po 17:00 nie mam szans, chyba że u pasztetów
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy: w celu polepszenia komfortu psychicznego to dobry krok, ale żeby to wywołało jakąś rewolucję w życiu no to trochę za mało. Więc co to ma być jak nie cope? jesteśmy dorośli, trochę bądźmy obiektywni. Jeżeli autorowi wpisu chodzi o poprawę samopoczucia psychicznego to niech próbuje być pozytywnym, oby dostarczyło to zadowalającej dawki endorfin życzę tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) , nie mniej jednak taką osobę
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Mi wystarczy tekst, który zaprezentowałeś w opublikowanym poście. Jesteś zwyczajnym, aroganckim Jankiem, który bezpodstawnie uważa się za kogoś lepszego a nikt z takimi ludźmi nie sympatyzuje. A już szczególnie atrakcyjne kobiety, które mogą mieć jednocześnie przystojnego jak i fajnego partnera a nie jakiegoś prostaka :)))
  • Odpowiedz
Mi wystarczy tekst, który zaprezentowałeś w opublikowanym poście


@WyzwolonaPodrozniczka: No dokładnie, w twojej zero-jedynkowej rzeczywistości lenistwo intelektualne zabowiazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteś zwyczajnym, aroganckim Jankiem, który bezpodstawnie uważa się za kogoś lepszego a nikt
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak prawidłowo rozwiązać wewnętrzny konflikt pomiędzy czymś, co wydaje się silną i niezbywalną* potrzebą emocjonalnej i fizycznej bliskości w formie bycia w monogamicznym związku z dziewczyną, a generalną niechęcią do dziewczyn? Niechęć nie przybiera formy agresji czy mizoginii, a wiąże się z opartą o poważne, naukowe źródła świadomością kobiecej natury, trendów i dynamik międzypłciowych, szczególnie wrogich w aktualnym społecznym i technologicznym kontekście.

Jako facet 6/10 nie jestem już w
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak prawidłowo rozwiązać wewnętrzny konflikt ...

źródło: a8e24883abc9438b5616d7ad1a5551aa

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach