Wpis z mikrobloga

@jestem_tunowy: Nie porównuj nawet lotto do podchodzenia do kobiet, bo wyniku losowania w żaden sposób nie można przewidzieć i nic nie pomoże, nawet sieci neuronowe. Szanse trafienia szóstki są jak 1:13 983 816 czyli 0,0000072% a szanse wyrwania laski o kilka rzędów wielkości wyższe, w tym wpisie było to 0,2%.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Dlatego trzeba wiedzieć gdzie randkować a nie podchodzić jak leci do każdej randomowej kobiety na ulicy, licząc że statystycznie 1 na 500 się zgodzi.
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: No to zamiast lotto dajemy zdrapki i elo, tam szansa jest większa niż w totolotku. Inwestujesz w zdrapki?

Swoją drogą hazard jest lepszą inwestycją niż podryw IRL, z pieniędzy wydanych na drinki dla witaminek nie masz nic, a z hazardu chociaż część pieniędzy Ci się wróci.
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: To nadal nie jest trafne porównanie bo za zdrapki płacisz pieniędzmi licząc, że wygrasz więcej. Jeżeli chcesz tylko wygrać dla samej wygranej a nie wyjścia na plus to warto grać w zdrapki.
Podrywając nie płacisz seksem licząc na jeszcze więcej seksu, ruchanie w tym przypadku to ta wygrana ale nie ruchasz się po to aby odnieść jakieś długofalowe korzyści tylko żeby zdobyć wygraną, chyba ze chcesz spłodzić dziecko i to
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy: Jest inaczej bo to nie są gry losowe. Jak ktoś ma doświadczenie da się przewidzieć zachowanie dziewczyny. Tylko puasi lecą na masówkę i statystyki działając schematycznie, pewnie na te same oklepane zaczepki a kontakt jest z nieznajomą osobą, no to faktycznie może być inaczej.
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Blackpill to można sobie wsadzić w dupę. Ideologia dla takich co zamiast rwać laski to wolą siedzieć w norze i sami siebie eliminować z rynku matrymonialnego. Ale może to i lepiej, nie będzie przez to konkurencji dla tych co ogarniają temat i nie wierzą w brednie że tylko wyglądem mogą coś zdziałać.
  • Odpowiedz
@daro1: Jakie laski niby ma rwać facet poniżej 5/10? Jedyne jakie czekają na takiego osobnika to ulane matki z gowniakiem oczywiście jak dobrze taki gość zarabia.
Mężczyzna poniżej 5/10 nie jest żadną konkurencją dla Oskarka
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Odpowiedź jest prosta, na swoim poziomie czyli też poniżej 5/10. Nie wiem, to jest tutaj chyba jednak za trudne do zrozumienia. Nie będzie konkurencją dla Oskarka ale będzie konkurencją dla ludzi na swoim poziomie.
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Te atrakcyjniejsze są najczęściej niedostępne, albo zajęte, albo wybierają atrakcyjniejszych gości, więc co będziesz miał z tego swojego pożądania? Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
  • Odpowiedz
@daro1: Czyli według Ciebie lepiej jest ruchać laski, które Ci się nie podobają niż mieć godność i zrezygnować? Gratuluję, jesteś jedną z osób która przyczyniła się do tego że rynek matrymonialny wygląda tak jak wygląda
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: No ja wiem że to nie daje takiej satysfakcji. Tylko że ja mówię o realistycznym podejściu rynkowym i szukaniu najlepszej możliwej opcji jaka w ogóle jest na rynku. W myśl zasady każdy ma to na co go stać. To by za proste było a ja już próbowałem podbijać do takich lasek które mi się podobały. I nic mi nie dało podbijanie do niedostępnej poza zniszczoną psychiką.
  • Odpowiedz