Dobry Wieczór,
czy ktoś z #niebieskipasek albo #rozowypasek posiada podobną konfigurację :

ford i radio 6000cd do tego samsung galaxy s5?
Moje pytanie dotyczy ładowarki samochodowej 2A. Czy możecie zdradzić nazwę lub wstawić fotkę Waszych. Chodzi mi o takie, które nie zakłócają radia samochodowego tak, że pozostaje je tylko wyłączyć.
Dzisiaj nabyłem szóstą, radio nie działa podczas ładowania, kolejne trzy pożyczyłem w tym oryginalna samsunga. To samo. Filtr przeciwzakłóceniowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UWAGA! UWAGA! Oneironauci i oneironautki! Dziś (4.07) o godz 20 specjalne wydanie audycji z cyklu "Świadomy sen - Nasz drugi świat" Naszym gościem będzie pan Jarosław Bzoma. Serdecznie zapraszamy do słuchania i zadawania pytań naszemu gościowi. Widzimy się o 20 :)
Link do odsłuchania audycji
http://www.paranormalium.pl/
Kontakty do radia:
GG: 36088002
Tel: 32 746 00 08
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#radio #pracbaza #muzyka

Dawno nie byłem tak podekscytowany, ale też - przy okazji - poddenerwowany. Dzisiaj Mircy rozpoczynam wakacyjny cykl muzycznych audycji radiowych. Nie wiem dlaczego, ale jakoś wyjątkowo podjada, kąsa mnie stres, mimo, że prowadzę audycje na co dzień. Przytrzymajcie przez chwilę kciuki, tuż po 21:15, to będzie mi się lepiej i zgrabniej gadało.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co za czasy... sluchasz radia, a tam ktos posluguje sie wyrażeniami "megabajty, terabajty" - spoko ;D ale starzy ludzie nadal żyją i nie mają zielonego pojęcia co to są za MAJTY. jeszcze kiedyś tłumaczono o co chodzi ;p #informatyka #radio #zycie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dialogi w Czwórce czasem mnie rozwalają xD

- Skąd do nas dzwonisz?
- Z Warszawy.
- O, to niedaleko.
- W zasadzie to z Raszyna.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lowhere: no cóż , wiele takich przypadków jest gdy raz się posuniesz za daleko i do tego poradzisz sobie z tym psychicznie to otworzyłeś właśnie drzwi których nie zamkniesz , samobójcy którzy pokonali strach a jakimś cudem nie umarli próbują aż do skutku.
  • Odpowiedz
Mirki wpisujcie pod tym tagiem adresy internetowe dobrych stacji radiowych z dobrą muzyką. Odpadają hity RMF FM, ZET, ESKA itd.
#radio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach