Cześć Mirki bardzo lubię słuchać Radio Pandora. Używałem ProxMate, ale wczoraj zaczęła mi się pokazywać strona, gdybym nie miał nic włączone, W ProxMate pokazuję mi, że mam włączone słuchanie Radia. Co zrobić polecacie jakiś programik?

#kiciochpyta #pandora #radio
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dondolan: ja bym poszedł w komercyjne usługi typu smart dns. IMHO 3 dolary miesięcznie to grosze, a można i taniej - kilka dni temu było promo na hideipvpn z dostępem do usługi za nieco ponad 1,5 dolara.
  • Odpowiedz
To był złoty duet o tej porze: najpierw Agrobiznes a potem jak się kończył szybko odpalało się radio bo

Jak Zalewski powie to się sprawdza

A już nawet nie o to chodziło bo ze zwykłej prognozy pogody robił wciągającą pogawędkę nie tylko o pogodzie ale i przyrodzie i tradycji. W ostatnich latach już i tak musiał się ograniczać bo jak się rozgadał to był problem gdzie wcisnąć reklamy więc miał w Radiu
p.....4 - To był złoty duet o tej porze: najpierw Agrobiznes a potem jak się kończył ...

źródło: comment_bsodyzQdDgLYRPiEiZ82CmOw00ftMkhb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@Veuch: bumbumbum hahaha tu radio hahaha siemaszki. Jak tam wasz zajebisty dzionek?? Za chwile superhiper smieszny zart kamila rozweselacza.

Czy masz problemy z utrzymaniem prawidlowego ph twojej pochwy?

YTS YTS YTS HITY YTS YTS YTS NACZASIE¡¡¡
  • Odpowiedz
Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z #krotkofalarstwo, w tym związanym z satelitami i komunikacją w sytuacjach kryzysowych. Niestety, mam uzasadnione naukowo obawy dot. szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego: http://www.arrl.org/rf-radiation-and-electromagnetic-field-safety

W jaki sposób mógłbym ograniczyć do absolutnego minimum swoją ekspozycję (i ją stale monitorować), także korzystając z przenośnych urządzeń? #pytanie #radio
AdamZz - Chciałbym rozpocząć swoją przygodę z #krotkofalarstwo, w tym związanym z sat...

źródło: comment_EqQKktfTDXhbHVjMFOC3p6ZrwPfGxsA4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie z dziedziny #fizyka (chyba raczej nie inaczej)

Nurtuje mnie czy anteny ktore wysylaja sygnal FM lub DVB-T (jak i ten wczesniejszy dla telewizji analogowej) maja jakies maksimum obslugiwanych odbiornikow? Czy jest to tak samo jak z antena sieci komorkowej ze max. kilkaset/tysiecy odbiornikow moze sie polaczyc, i im wiecej tym bardziej zatloczona siec i predkosci nizsze...? Czy tez sygnal jest wysylany w eter i nie wazne ile osob odbiera?

I
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WutkaBXL: one wysyłają fale elektromagnetyczne. Taką falą jest także światło widzialne. I tu pojawia się pytanie - ile osób może zobaczyć palącą się świeczkę? Nieskończenie wiele. Tak samo jak nieskończenie wiele odbiorników może odebrać sygnał FM i inny.

Problem z antenami komórkowymi polega na tym, że obsługują konkretną transmisję w DWÓCH kierunkach, a dla każdego odbiornika jest inna treść transmisji.

  • Odpowiedz
@WutkaBXL: @mattttx: Za to internet satelitarny jest, przynajmniej w mojej opinii, bardzo rozczarowujący. W tym przypadku tylko dane zwrotne odbierane są z satelity a żądania nadal wysyłane są zwykłą, kablową linią telefoniczną :(.

W sumie to te satelity są w rzeczywistości "przemiennikami satelitarnymi". Jedna antena na satelicie odbiera sygnał od nadawcy stacji, elektronika zmienia częstotliwość nośną sygnału i wypromieniowuje przez drugą antenę z powrotem w kierunku ziemi. I w
  • Odpowiedz
Murcy, szukam radia do kuchni. Zależy mi na jednym: żeby miało pamięć przynajmniej dwóch częstotliwości (ja i mój różowy lubimy różne stacje), zegarka nie musi mieć, bo w kuchni mamy przynajmniej dwa zegarki już (każdy z innym czasem ;) ). #rtv #radio #agd #kuchnia #wyposazenie #dom #a---------------m & #dziendobry (bo o poranku mirkuję do śniadania ( ͡°
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co many o--------a to ja nawet nie xD. Dodzwonił się drugi raz do radia do konkursu co to za odgłos, za pierwszym razem odpowiedział, że to uderzenie o stół, było źle. Następnym razem powiedział to samo, co many xD
#radio #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie. Znacie może jakieś radio z WIFI (takie odbierające stacje z internetów), w którym można dodatkowo ustawić EQ?
Najtańszym rozwiązaniem będzie oczywiście podpięcie telefonu do dobrych głośników, tylko nie będzie mi się za każdym razem chciało uruchamiać aplikacji i szukać przewodów do podpięcia, i za każdym razem nie zapominać o wyłączeniu głośników.
Dość tanio idzie radio - Dual IR1 - tylko brakuje ustawień!
Że to ludzie nad tym jeszcze nie pracowali!

DAB+ jest przyszłością!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyfranek:
EQ to equalizer. (Można nim regulować basy, tony średnie i wysokie tony)
W przypadku screenu, wyciśnięto więcej mocy ze słabych głośników, by wyeliminować efekt "dźwięku głośników schowanych w szafie". Jest to program Realtek, który jest zainstalowany domyślnie ze sterownikami na większości komputerów. Inne mają Dolby Digital Audio (np. w tanich Laptopy Lenovo), Beats Audio EQ, itd.
rukh - @Cyfranek: 
EQ to equalizer. (Można nim regulować basy, tony średnie i wysoki...

źródło: comment_FCm9xTsr1AsC6TD6BooUSSLzOicpKOpY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#muzyka #radio #wroclaw #blues #jazz #rock

Aretha Franklin - Respect
Cześć Mircy, chciałem zaprosić wszystkich na audycję radiową w Radiu Wrocław Kultura - "Strefa Południa", gdzie co piątek od 20 przez cztery godziny opowiadam o dźwiękach z południa Stanów Zjednoczonych, miejscu, gdzie narodziła się muzyka.

Dzisiaj w Strefa Południa audycja o kobietach - tych młodych i tych starszych. Będą dźwięki z lat
Merkuriusz - #muzyka #radio #wroclaw #blues #jazz #rock 

Aretha Franklin - Respect...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z konkursami, które polegają na jak najszybszym dodzwonieniu się np. do #radio? Połączenie jest losowane/wybierane wśród tych równolegle nawiązywanych w trakcie pierwszych kilkunastu sekund czy wybierane jest od razu pierwsze, a reszta automatycznie odrzucana? #pytanie #konkurs #telefony

@RadioZET, złamaliście mi dzisiaj serce (,)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ejejej @RadioZET: Chciałem Wam tylko powiedzieć, że ten dureń, który ma u was audycje i dzwoni do ludzi, wkręcając ich, używając dla tego głosu "na debila" jest takim bezbekiem i rakotwórczym człowiekiem, że powinniście płacić mi za onkologię.
Powinien wylecieć na zbity pysk. Serio kogoś to bawi? Nie wiem co jest gorsze, ten pajac czy pranksterzy z youtube :|
________________
#boldupy #radio #radiozet
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za chwilę zaczyna się Normalna Audycja w Radiu Wolne Mirko.
Razem z redaktorem @maxpawkas będziemy grali jazz i muzykę filmową, oraz porozmawiamy o miejscach, które szczególnie lubimy.
Jest to audycja interaktywna – każdy słuchacz może zadzwonić przez Skype'a (login: rwmfmradio).

Słuchaj: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
s.....2 - Za chwilę zaczyna się Normalna Audycja w Radiu Wolne Mirko.
Razem z redakt...

źródło: comment_lYYw06cLaxGuvnCKmMFafXrml87NqU2b.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś rano siedzę w pracy w tle leci #trojka, wypowiada się ekspert na temat szczepionek- tłumaczy dlaczego są potrzebne, że nie są groźne itd. Mówi z sensem i bardzo przystępnie, niby nic nowego ale zebrane w wartościowy przekaz.

W pewnym momencie zaczyna opowiadać o zagrożeniu epidemiologicznym jakie stwarza fala uchodźców, że istnieje ryzyko rozprzestrzeniania przez nich groźnych chorób.

W tym momencie następuje kilkusekundowa cisza, po której w radio zaczyna lecieć
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sermaciej: Chodzi o to, że przerwali audycję, gdy ekspert zaczął mówić o zagrożeniu chorobami przenoszonymi przez imigrantów. Audycji nie przerwali, gdy mówił o zagrożeniu np w Indiach.
  • Odpowiedz