Ktos poleci #radio on line w #uk #londyn ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

1982andrzej
- 1

anka022100
- 0
@1982andrzej: tylko bbc

pampuszek
via Android- 0
@1982andrzej: prl ;)
W nawiązaniu do wpisu @Ennai http://www.wykop.pl/wpis/14708257/jezeli-jeszcze-raz-uslysze-dzis-rzepolenie-o-tym-z/ stwierdziłam, że sprawdzę z ciekawości jak wyglądają dzienne statystyki utworów w ulubionej stacji radiowej Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natalia Nykiel - Bądź Duży (07:37, 23:20, 19:28, 13:48)
Sarsa - Naucz mnie (04:16, 11:41)
Bonus
Ewa Farna: 09:12, 04:28,
Natalia Nykiel - Bądź Duży (07:37, 23:20, 19:28, 13:48)
Sarsa - Naucz mnie (04:16, 11:41)
Bonus
Ewa Farna: 09:12, 04:28,
- 1
Mirki podrzućcie najlepsze kawałki do posłuchania sobie w wolnym czasie bo w #radio audycje rakowe
#gorzkiezale #kiciochpyta #muzyka
#gorzkiezale #kiciochpyta #muzyka
- 1
nadchodzący radiowy hit:
https://soundcloud.com/wearegalantis/peanut-butter-jelly
#muzykaelektroniczna #muzyka #radio
https://soundcloud.com/wearegalantis/peanut-butter-jelly
#muzykaelektroniczna #muzyka #radio
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@FotDK: A może chciałbyś odwiedzić Radio Wolne Mirko FM? Możesz nas posłuchać lub sprawdzić co mamy do zaoferowania w zakładce współpraca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszamy.
- 10
Dziękuję wszystkim za obecność i udział w audycjie Blues na dobranoc w Radiu Wolne Mirko FM - #rwmfm
Poniżej playlista z dzisiejszej audycji jeżeli ktoś jest tym zainteresowany.
Zapraszam w piątek na golembietrele w których nie wiem co się pojawi jeszcze :P
Stay Tuned - #djgolomp
Led Zeppelin - You Shook Me
Poniżej playlista z dzisiejszej audycji jeżeli ktoś jest tym zainteresowany.
Zapraszam w piątek na golembietrele w których nie wiem co się pojawi jeszcze :P
Stay Tuned - #djgolomp
Led Zeppelin - You Shook Me
źródło: comment_cKmOpYRav9WHThFIoijlMeigCNfb9Q7M.jpg
Pobierzmasakra! nie daje mi to spokoju!
Słyszałam w radiu polska piosenkę. Najpierw śpiewa babka a potem facet.
To chyba jakis nowy kawałek z takim elektronicznym brzmieniem.
Słyszałam go w trójce. W pierwszej chwili myślałam, że to może jakis duet Meli Koteluk, ale nie.
POMOCY!!! :( melodia siedzi mi w głowie lecz słów brak.
może
Słyszałam w radiu polska piosenkę. Najpierw śpiewa babka a potem facet.
To chyba jakis nowy kawałek z takim elektronicznym brzmieniem.
Słyszałam go w trójce. W pierwszej chwili myślałam, że to może jakis duet Meli Koteluk, ale nie.
POMOCY!!! :( melodia siedzi mi w głowie lecz słów brak.
może
@Modraszek: Rysy - Przyjmij brak ?
- 1
http://www.wykop.pl/link/2803089/komunikacja-i-lacznosc-na-brak-pradu-domowy-survival/
Słaba godzina na dodawanie znaleziska ale fajne.
#survival #apokalipsa #koniecswiata #jakprzezyc #ciekawostki #krotkofalarstwo #radio #lacznosc #mikroreklama
Słaba godzina na dodawanie znaleziska ale fajne.
#survival #apokalipsa #koniecswiata #jakprzezyc #ciekawostki #krotkofalarstwo #radio #lacznosc #mikroreklama
- 14
Witajcie Słuchacze i Słuchaczki Radia Wolnego Mirko FM.
Smutno tak kończyć dzień po jednej godzinie audycji w #rwmfm Co powiecie na porcję wolnego i usypiającego #blues 'a do poduszki? Oczywiście podczas audycji jak zawszę będę czekał na Wasze propozycje, pozdrowienia lub co tam sobie będziecie życzyć.
Zapraszam o 22:00 na http://www.rwmfm.pl/ - #djgolomp
#muzyka #radio
Smutno tak kończyć dzień po jednej godzinie audycji w #rwmfm Co powiecie na porcję wolnego i usypiającego #blues 'a do poduszki? Oczywiście podczas audycji jak zawszę będę czekał na Wasze propozycje, pozdrowienia lub co tam sobie będziecie życzyć.
Zapraszam o 22:00 na http://www.rwmfm.pl/ - #djgolomp
#muzyka #radio
źródło: comment_Yh7f4kUoy3fmkqAP1TTPwOXi3RJFtsSG.jpg
Pobierz- 1
Blues, Bero, Wszystkie.
Spamlisty: |
Spamlisty: |
konto usunięte via Android
- 0
@beroslaw: ;)
Drogie mirki, zapraszam was na Normalną Audycję, która wystartuje jak co tydzień o 21.00 w Radiu Wolne Mirko.
Będą rozmowy o kulturze słowa, o tym dlaczego nie piszemy listów i dlaczego tej kultury brakuje nam na mirko. Będzie też poezja śpiewana.
Na audycję można zadzwonić poprzez skype. Czekamy na was!
Radiokomputer: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Będą rozmowy o kulturze słowa, o tym dlaczego nie piszemy listów i dlaczego tej kultury brakuje nam na mirko. Będzie też poezja śpiewana.
Na audycję można zadzwonić poprzez skype. Czekamy na was!
Radiokomputer: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
źródło: comment_UaErGYb8BPAcwBmuYdFb4KviMROkUbDL.jpg
Pobierz@szare2: bardzo fajna audycja :) Bardzo miło się was słuchało :)
- 3
@Old_Postman: dzięki! zapraszam za tydzień!
Jak co tydzień mam przyjemność zaprosić wszystkich słuchaczy o 21.00 do Radia Wolne Mirko na Normalną Audycję. Czyli audycję w której emerytowani redaktorzy ( @maxpawkas i @szare2 [czyli ja]) poza puszczaniem muzyki rozmawiają i jedyną wykopową audycję do której można zadzwonić. Dziś będziemy rozmawiać o tym jak piszemy, o kulturze słowa czyli coś czego bardzo brakuje na mikroblogu.
Odtwarzacz: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Czat: http://www.rwmfm.pl/czat-zastepczy/
Skype: rwmfmradio
Dziś
Odtwarzacz: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Czat: http://www.rwmfm.pl/czat-zastepczy/
Skype: rwmfmradio
Dziś
źródło: comment_ojTaUiaS8apykNUWqmMBCopeVqkd6uOs.jpg
Pobierz- 1
Starsi panowie dwaj zapraszają na audycję.
Spamlisty: |
Spamlisty: |
- 1
Starsi panowie dwaj zapraszają na audycję.
Spamlisty: |
Spamlisty: |
Do regularnych słuchaczy TOK FM. Co sądzicie o prowadzeniu przez Iwańczyka programów o tematyce innej niż sportowa? Tj. Przedpołudni i Popołudni, gdzie rozmawia z gośćmi o polityce, społeczeństwie, ekonomii? To bardzo sympatyczny i całkiem oczytany prowadzący, ale nie mogę się pozbyć wrażenia, że na poważną materię jest nieco – cytując klasyka – nieekskluzywny. W mniejszym stopniu, ale także, dotyczy to Pezdy.
Dla mnie wczesnopopołudniowy zestaw Połączenie + Światopodgląd, czyli trzy godziny przystępnego,
Dla mnie wczesnopopołudniowy zestaw Połączenie + Światopodgląd, czyli trzy godziny przystępnego,
@fantomasas: Jak rozmowa jest na jakieś lżejsze tematy to wypada całkiem dobrze. Czasami mam wrażenie, że brakuje mu "pazura" potrzebnego do rozmowy o bardziej kontrowersyjnych tematach.
- 7
ACHTUNG!
W związku z problemami technicznymi na naszej stronie zdecydowaliśmy się przejściowo zamienić radiowy czat na bramkę PIRC. Przepraszamy wszystkich za powstałe problemy i utrudnienia.
Dedykowany czat jest w fazie rozwojowej - dajcie nam jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rwmfm #radio #ogloszenie #maciejpsuje
W związku z problemami technicznymi na naszej stronie zdecydowaliśmy się przejściowo zamienić radiowy czat na bramkę PIRC. Przepraszamy wszystkich za powstałe problemy i utrudnienia.
Dedykowany czat jest w fazie rozwojowej - dajcie nam jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rwmfm #radio #ogloszenie #maciejpsuje
- 4
@rwmfm: NO NARESZCIE
- 1
#muzka #pytanie #radio
Bardzo ciężko będzie ale zapytać musze, piosenke - utwór słyszałem chyba miesiąc albo dwa miesiące temu w radiu, nie pamiętam jakim, nie znam wykonawcy - grupy ani imienia i nazwiska, czy zespołu ale była to solówka, styl muzyczny przypominał bluesa - rap a jednocześnie b nowoczesne brzmienie w sensie muzycznego podkładu, coś na styl starego bluesa kiedy czarni śpiewali podczas niewoli czy przymusowych
Bardzo ciężko będzie ale zapytać musze, piosenke - utwór słyszałem chyba miesiąc albo dwa miesiące temu w radiu, nie pamiętam jakim, nie znam wykonawcy - grupy ani imienia i nazwiska, czy zespołu ale była to solówka, styl muzyczny przypominał bluesa - rap a jednocześnie b nowoczesne brzmienie w sensie muzycznego podkładu, coś na styl starego bluesa kiedy czarni śpiewali podczas niewoli czy przymusowych
404
Tomasz Zimoch - ostatnie minuty meczu Polska - Irlandia

- 32
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Tomasz Zimoch, ostatnie 5 minut meczu Polska-Irlandia
https://www.youtube.com/watch?v=jY-GpnzS-zo
#zimoch #radio #pilkanozna
https://www.youtube.com/watch?v=jY-GpnzS-zo
#zimoch #radio #pilkanozna
- 4
Drodzy słuchacze,
dla tych którzy nie byli na dzisiejszym - czwartym notowaniu #mirkoprzeboje chcieliśmy Wam zakomunikować iż było to ostatnie notowanie listy przebojów. Z dniem dzisiejszym lista zostaje zawieszona i być może wrócimy do tematu w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za oddawane głosy i propozycje muzyczne.
Planujemy Was zaskoczyć inną audycją w zamian za Mirkoprzeboje ale musicie dać nam jeszcze trochę czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla tych którzy nie byli na dzisiejszym - czwartym notowaniu #mirkoprzeboje chcieliśmy Wam zakomunikować iż było to ostatnie notowanie listy przebojów. Z dniem dzisiejszym lista zostaje zawieszona i być może wrócimy do tematu w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za oddawane głosy i propozycje muzyczne.
Planujemy Was zaskoczyć inną audycją w zamian za Mirkoprzeboje ale musicie dać nam jeszcze trochę czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#radio #retro #retromuzyka #oswiadczenie
Mireczki! W związku z tym, że wszelkiej maści kawałki retro są na mirko dobrze odbierane (nawiązują do tego znaleziska i mojego wpisu sprzed jakiegoś czasu) wpadłem na pomysł stworzenia internetowego radia z samymi piosenkami retro, specjalnie dla mirków. Głowna zaleta tego radia ma być taka, że nie będzie w nim prezenterów, gadania, reklam - kompletnie nic oprócz samej śmietanki
Mireczki! W związku z tym, że wszelkiej maści kawałki retro są na mirko dobrze odbierane (nawiązują do tego znaleziska i mojego wpisu sprzed jakiegoś czasu) wpadłem na pomysł stworzenia internetowego radia z samymi piosenkami retro, specjalnie dla mirków. Głowna zaleta tego radia ma być taka, że nie będzie w nim prezenterów, gadania, reklam - kompletnie nic oprócz samej śmietanki
- 0
@Sleqqus: jesteśmy otwarci no różne propozycje współpracy. Zapraszamy.

















