W nawiązaniu do wpisu @Ennai http://www.wykop.pl/wpis/14708257/jezeli-jeszcze-raz-uslysze-dzis-rzepolenie-o-tym-z/ stwierdziłam, że sprawdzę z ciekawości jak wyglądają dzienne statystyki utworów w ulubionej stacji radiowej Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natalia Nykiel - Bądź Duży (07:37, 23:20, 19:28, 13:48)
Sarsa - Naucz mnie (04:16, 11:41)
Bonus
Ewa Farna: 09:12, 04:28,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trelik: O, dzięki za info! Nie ma na niej dziennych statystyk i wykresu spadku/wzrostu popularności więc nadal nadaje się na uczelniany projekt; z tej strony już łatwiej jest wyciągnąć dane :-)
  • Odpowiedz
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: A może chciałbyś odwiedzić Radio Wolne Mirko FM? Możesz nas posłuchać lub sprawdzić co mamy do zaoferowania w zakładce współpraca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszamy.
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za obecność i udział w audycjie Blues na dobranoc w Radiu Wolne Mirko FM - #rwmfm
Poniżej playlista z dzisiejszej audycji jeżeli ktoś jest tym zainteresowany.
Zapraszam w piątek na golembietrele w których nie wiem co się pojawi jeszcze :P
Stay Tuned - #djgolomp

Led Zeppelin - You Shook Me
beroslaw - Dziękuję wszystkim za obecność i udział w audycjie Blues na dobranoc w Rad...

źródło: comment_cKmOpYRav9WHThFIoijlMeigCNfb9Q7M.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

masakra! nie daje mi to spokoju!
Słyszałam w radiu polska piosenkę. Najpierw śpiewa babka a potem facet.
To chyba jakis nowy kawałek z takim elektronicznym brzmieniem.
Słyszałam go w trójce. W pierwszej chwili myślałam, że to może jakis duet Meli Koteluk, ale nie.
POMOCY!!! :( melodia siedzi mi w głowie lecz słów brak.

może
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Słuchacze i Słuchaczki Radia Wolnego Mirko FM.
Smutno tak kończyć dzień po jednej godzinie audycji w #rwmfm Co powiecie na porcję wolnego i usypiającego #blues 'a do poduszki? Oczywiście podczas audycji jak zawszę będę czekał na Wasze propozycje, pozdrowienia lub co tam sobie będziecie życzyć.
Zapraszam o 22:00 na http://www.rwmfm.pl/ - #djgolomp
#muzyka #radio
beroslaw - Witajcie Słuchacze i Słuchaczki Radia Wolnego Mirko FM.
Smutno tak kończy...

źródło: comment_Yh7f4kUoy3fmkqAP1TTPwOXi3RJFtsSG.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie mirki, zapraszam was na Normalną Audycję, która wystartuje jak co tydzień o 21.00 w Radiu Wolne Mirko.
Będą rozmowy o kulturze słowa, o tym dlaczego nie piszemy listów i dlaczego tej kultury brakuje nam na mirko. Będzie też poezja śpiewana.
Na audycję można zadzwonić poprzez skype. Czekamy na was!

Radiokomputer: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
s.....2 - Drogie mirki, zapraszam was na Normalną Audycję, która wystartuje jak co ty...

źródło: comment_UaErGYb8BPAcwBmuYdFb4KviMROkUbDL.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak co tydzień mam przyjemność zaprosić wszystkich słuchaczy o 21.00 do Radia Wolne Mirko na Normalną Audycję. Czyli audycję w której emerytowani redaktorzy ( @maxpawkas i @szare2 [czyli ja]) poza puszczaniem muzyki rozmawiają i jedyną wykopową audycję do której można zadzwonić. Dziś będziemy rozmawiać o tym jak piszemy, o kulturze słowa czyli coś czego bardzo brakuje na mikroblogu.

Odtwarzacz: http://www.rwmfm.pl/sluchaj.html
Czat: http://www.rwmfm.pl/czat-zastepczy/
Skype: rwmfmradio
Dziś
s.....2 - Jak co tydzień mam przyjemność zaprosić wszystkich słuchaczy o 21.00 do Rad...

źródło: comment_ojTaUiaS8apykNUWqmMBCopeVqkd6uOs.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do regularnych słuchaczy TOK FM. Co sądzicie o prowadzeniu przez Iwańczyka programów o tematyce innej niż sportowa? Tj. Przedpołudni i Popołudni, gdzie rozmawia z gośćmi o polityce, społeczeństwie, ekonomii? To bardzo sympatyczny i całkiem oczytany prowadzący, ale nie mogę się pozbyć wrażenia, że na poważną materię jest nieco – cytując klasyka – nieekskluzywny. W mniejszym stopniu, ale także, dotyczy to Pezdy.

Dla mnie wczesnopopołudniowy zestaw Połączenie + Światopodgląd, czyli trzy godziny przystępnego,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ACHTUNG!
W związku z problemami technicznymi na naszej stronie zdecydowaliśmy się przejściowo zamienić radiowy czat na bramkę PIRC. Przepraszamy wszystkich za powstałe problemy i utrudnienia.
Dedykowany czat jest w fazie rozwojowej - dajcie nam jeszcze trochę czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rwmfm #radio #ogloszenie #maciejpsuje
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzka #pytanie #radio

Bardzo ciężko będzie ale zapytać musze, piosenke - utwór słyszałem chyba miesiąc albo dwa miesiące temu w radiu, nie pamiętam jakim, nie znam wykonawcy - grupy ani imienia i nazwiska, czy zespołu ale była to solówka, styl muzyczny przypominał bluesa - rap a jednocześnie b nowoczesne brzmienie w sensie muzycznego podkładu, coś na styl starego bluesa kiedy czarni śpiewali podczas niewoli czy przymusowych
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy słuchacze,
dla tych którzy nie byli na dzisiejszym - czwartym notowaniu #mirkoprzeboje chcieliśmy Wam zakomunikować iż było to ostatnie notowanie listy przebojów. Z dniem dzisiejszym lista zostaje zawieszona i być może wrócimy do tematu w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za oddawane głosy i propozycje muzyczne.
Planujemy Was zaskoczyć inną audycją w zamian za Mirkoprzeboje ale musicie dać nam jeszcze trochę czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#radio #retro #retromuzyka #oswiadczenie
Mireczki! W związku z tym, że wszelkiej maści kawałki retro są na mirko dobrze odbierane (nawiązują do tego znaleziska i mojego wpisu sprzed jakiegoś czasu) wpadłem na pomysł stworzenia internetowego radia z samymi piosenkami retro, specjalnie dla mirków. Głowna zaleta tego radia ma być taka, że nie będzie w nim prezenterów, gadania, reklam - kompletnie nic oprócz samej śmietanki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach