Jak tam psiarze? Że tylko na wykopie problem istnieje i za chwilę nam przejdzie? Że nie ma żadnego problemu? Były premier właśnie zapowiedział, że w najbliższym czasie przedstawią własny projekt ustawy i czeka na propozycje.

Nie odpuszczamy wykopki, temat został podłapany przez media i polityków, istnieje realna szansa na zrobienie porządku z psiarzami!
https://x.com/MorawieckiM/status/1981274237294825692
#psiarze #psy #prawo #polska
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 39
@nowszyja Bardzo dobrze. Temat kilka dni temu przebił się do masowych mediów a teraz krąży już wśród polityków. Może coś się w końcu ruszy.

Obowiązkowy podatek na psy + OC to podstawa.
Obowiązkowy fundusz w stylu funduszu gwarancyjnego jak w przypadku aut utrzymywanego z opłat przez właścicieli psów.
Dodatkowy podatek gminny od właścicieli psów na sprzątanie gminy

Dodatkowo w przypadku zaniedbania przez właściciela (pogryzienie z hospitalizacja powyżej 7 dni) wysokie kary.
  • Odpowiedz
Coście wykopki uczyniły z tym światem. Dziewczyna poszła sobie z psem na wieczorny spacer, łażą po parku, trochę już przysypia, psiak wącha interesujące rzeczy do wąchania, a na końcu ścieżki stoi jakiś typ i się przygląda tej sielankowej scenie. Dziewczyna przechodzi obok i widzi że typ się tak ordynarnie gapi. Jak to zgrabnie ujęła, taki trochę dziwny, widać że cały spocony, włosy dawno nie myte, brzuch zwisa opięty szarą koszulką, buty CCC,
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@skonczjuz: mieszkam w Polsce od urodzenia trolliku, a policję powinno się rozwalić i zbudować od nowa jej wizerunek, bo przez to co zrobił pis nie ma żadnego szacunku wśród ludzi, 30 lat starań po upadku milicji poszło jak krew w piach bo trzeba było bronić rudery kaczora
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@skonczjuz: kaprys? Niezbędne to życia? XDDDDD
Zabierzmy samochody i autobusy - jak dzieciaki będą dojeżdżać do szkoły, a mieszkańcy do roboty? Ty jakiś akustyczny gościu jesteś? xD
  • Odpowiedz
Co się robi z psami agresywnymi w Polsce?
Szuka się im nowego domu ¯_(ツ)_/¯

"Oziego kupiliśmy razem z rodzicami z hodowli jako szczeniaka, z nadzieją, że stanie się częścią rodziny. Niestety, od początku był psem trudnym – impulsywnym, nieprzewidywalnym, z tendencją do agresji. Pracowaliśmy z behawiorystą, ale nie udało się zbudować bezpiecznej relacji.

Po 1,5 roku podjęliśmy próbę znalezienia mu bardziej odpowiedniego domu – trafił do myśliwego, gdzie miał realizować się jako pies
Mochizuki - Co się robi z psami agresywnymi w Polsce? 
Szuka się im nowego domu ¯\(ツ)...

źródło: temp_file3579684374130150157

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mochizuki: Ciekawe ile razy piesek był na polowaniu. Bo wsiąść sobie psa co w genach ma że raz w tygodniu lata 15 km i nie czuję strachu przed lisem czy inną zwierzyna a następnie próbować zrobić z niego kanapowca to nie jest łatwa sprawa
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@text: nie protestuje co do meritum, ale śmiesznie to wygląda, jak każda grafika ma inną liczbę pogryzień, w tym przypadku nawet śmieszniej, bo jest jedna pod drugą.
  • Odpowiedz
@elgebar: i jak wyglada statystyka odnosnie smietelnych zdarzen? No i odnosnie liczby samochodow warto by podac liczbe po wyczyszczeniu baz bo liczba ich znaczaco spadla ()
  • Odpowiedz
W umyśle psiarza nie ma rozróżnienia na człowieka i zwierzę i jest w stanie postawić znak równości pomiędzy psem, który operuje na podstawowych instynktach i jest jedynie zwierzęciem do myślącego człowieka, który jest wychowywany przez lata tak by wiedział co jest dobre i złe, które jest motywowane nie tylko nagrodą i karą jak u psów, a sumieniem.

To by tłumaczyło dlaczego są tak odklejeni. ( ͡º ͜ʖ͡º)
greedy_critic - W umyśle psiarza nie ma rozróżnienia na człowieka i zwierzę i jest w ...

źródło: image_picker_DB5D23C9-77AA-4719-812C-2D9C23EF4363-61417-0000067C22821433

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajkiFajki: przecież psiarze to nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że wypadki samochodowe to też takie wypadki, gdzie kierowcy sami się r-----------ą, jak Kubica
pies sam się nie pogryzie śmiertelnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mk321 ja od początku supportuje @WielkiNos bo ona jest szef za poruszanie ważnego wątku, który u nas wręcz leży i kwiczy. Bardzo dobrze, że się zaczyna o tym mówić, a ostatnio widziałem, że na Polsacie nawet był temat poruszany, a to już jest ogromny krok do przodu.
  • Odpowiedz