Jak wielokrotnie powtarzano póki problem nie dotknie polityka (bądź jego rodziny lub bliskich znajomych) to nikt na poważnie problemem się nie zajmie. Już ponad dwa miesiące odkąd psy zjadły żywcem przypadkową osobę w lesie a nadal nikt nic z tym nie zrobił.

#psiarze #psy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Ucho1899 ja mam dużego ~20cm (pasywy w wawie jęczą z rozkoszy) ale mimo to będę strzelał z uwielbieniem wiesz dlaczego? To nie chodzi o niechęć do psów. To bardziej niechęć do psiarzy którzy mając te pchlaki stawiają je ponad innych ludzi w ich otoczeniu. Przez co w mieście na osiedlu szczek psa to codzienność i gówna na trawnikach to " nic takiego".
A więc n---------c petardami straumatyzuje pieski ergo pośrednio ich
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Casuel:
W Polsce liczba pogryzień przez psy jest znacząca i rośnie, z szacunkami sięgającymi
średnio około 100 incydentów dziennie (ponad 35 tysięcy rocznie) lub blisko 27 tysięcy przypadków w samym 2024 roku, co świadczy o poważnym problemie bezpieczeństwa publicznego, szczególnie dla dzieci w wieku 5-9 lat, a statystyki wskazują na potrzebę zmian prawnych

100 INCYDENTÓW DZIENNIE!!!!!!
  • Odpowiedz
  • 1
@Casuel: No to na co zwracam uwagę. Dziecko tak samo odbiera energię od rodziców w domu i później przejawia odpowiednie zachowania. Jak ktoś łapie psa, biegnie z nim do łazienki i się z nim zamyka, jak w schronie, to co takie zwierzę ma pomyśleć sobie?
  • Odpowiedz
Śmieszne jest to że większość psów (samców) są wykastrowane. Potem idzie taki chodnikiem ze swoją psią mamą i na ciebie szczeka - śmierdzący wykastrowany kundel. #psy #psiarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ForestDruid: kastracja w kraju z taką ilością zwierząt jest pożądana - i przez przeciwników i miłośników, bo zmniejsza ich liczbę i problem bezdomności
  • Odpowiedz
#psy #psiarze #ankieta #jakbycdobrymczlowiekiem
Jadąc rankiem na rowerku do kołchozu mijałem paniusię z psieckiem - co prawda na długiej smyczy ale wiadomo - bez kagańca,
taki burek gdzieś przed kolano - ryzyko znikome.
Psiur zaczął szczekać i rzucił się w moją stronę (wszystko trwało max 10 sekund)
już wystawiłem buta żeby mu z-----c z lacza, gdyż był na idealnej trajektorii ale w ostatniej chwili się zawahałem i

no co?

  • kopnąć agresywnego psa 75.6% (31)
  • przemknąć jak gdyby nigdy nic 4.9% (2)
  • zejść z rowerowa i zaatakować właścicielkę 19.5% (8)

Oddanych głosów: 41

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dwudziestydrugi: ja bylem wiele razy goniony przez psy, glownie male i ani razu nie doszlo do sytuacji bym musial chociazby probowac kopnac psa

Zazwyczaj tupne noga (doslownie mocne tupniecie o asfalt), krzykne i to dziala, ale niektore potrafia jeszcze raz probowac
  • Odpowiedz
@theOstry: No, ale większość przez psy, to nie ma żadnego życia towarzyskiego, bo nigdzie nie wyjdą, nie pojadą. Wszystkie pieniądze co Ty wydajesz na rozrywkę, to oni zostawiają u weterynarza, albo w sklepie za karmę. Dlatego ich boli, bo Ty możesz się bawić. Im zostaje nakrycie się kocem w łazience i trzęsienie się, bo sami mają większe zaburzenia od psów, a psy są odbiorcami ich emocji i boją się z
  • Odpowiedz
  • 3
@theOstry: widze takie tiktoki, bo na fb nie wchodze. I je blokuje z komentarzem "Strzelac caly rok" albo podobnym.
Mnie to tez lekko irytuje, ale nie dorabiam do tego jakichs dziwnych teorii i nie przeliczam ile ktos na cos wydaje, bo szczerze? W dupie to mam. Niech sobie nawet zdychaja z glodu wydajac wszystko na psa. Co mnie to interesuje?
  • Odpowiedz
Pół FB zasrane jakimiś postami, grafikami, żeby nie strzelać w sylwestra, bo pieski się boją. Najbardziej to mnie śmieszą komentarze jakiś kompletnych odklejeńców, którzy piszą o zamykaniu się z psem w łazience i trzęsieniem się ze strachu pod kocem XD Może to nie z tymi psami jest problem tylko z ich właścicielami, a na psy oddziałowuje ta energia. Jak człowiek się zachowuje jakby pod blokiem sąsiad nie odpalał fajerwerek za 50 złotych
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach