Tak naprawdę najważniejsze w życiu to jest znaleźć sobie kogoś do znęcania. Bez tego nie da się stac normalnym, zdrowym dorosłym. Na świecie są tylko łowcy i ofiary, albo jesteś łowcą albo ofiarą nie ma nic pomiędzy
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby Dubaj, gejostwo nielegalne a gejow, homosiow tam od zayebania, tylko nie liza sie publicznie ani nie chodza za rękę, w sumie w Polsce tez nie. Chyba jedynie w Barcelonie na tej dzielni LGBT widziałem chłopów chodzących za rączki #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za dużo tego medikinetu dzisaj, głowa mnie boli w taki irytujący sposób ale to może być może wina snusow lub temperatury bo raczej rzadko po samym medikiencie tak miewałem ale czasami potrzebuje tak 80mg dziennie medika żeby przetrwać a to dużo #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@centerario: i bardzo dobrze, uzywajac tindera wspierasz swoich żymianskich oprawców którzy zarabiają na samotności meżczyzn i hipergamii kobiet
  • Odpowiedz
K---a xD dowód mi się skończył i mnie wywaliło z totalcasina i każdego buka, nie chce mi się nowego wyrabiać a mObywatel chyba nie przejdzie (nie wiem) muszę sprawdzic narazie wszędzie tylko info ze mam przejść weryfikację #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U was w ogóle obchodzi się noc Świętojańską? U mnie w pobliskiej wsi zawsze był festyn, było przedstawienie w środku nocy gdzie jakaś dziewczyna wskakiwała do rzeki a później jakiś chłop ją ratował, plecenie wianków i później puszczanie je w rzece, ogniska itd.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach