#przegryw jaki tu spokój sialalala nikt się nie bawi sialalala
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

zin707
- 6
Tak naprawdę najważniejsze w życiu to jest znaleźć sobie kogoś do znęcania. Bez tego nie da się stac normalnym, zdrowym dorosłym. Na świecie są tylko łowcy i ofiary, albo jesteś łowcą albo ofiarą nie ma nic pomiędzy
#przegryw
#przegryw

Rmaala
via Wykop- 3
@KolakPatolik2137: Rel ja jestem ofiarą, ofiarą życiową

Rozmemlany
via Wykop- 1
@Adorator: Niektórzy maja oba w jednym i druga strona to lubi
Niby Dubaj, gejostwo nielegalne a gejow, homosiow tam od zayebania, tylko nie liza sie publicznie ani nie chodza za rękę, w sumie w Polsce tez nie. Chyba jedynie w Barcelonie na tej dzielni LGBT widziałem chłopów chodzących za rączki #przegryw
Komentarz usunięty przez autora
@Melancholia_: Słabe wymówki gayu
- 5
źródło: 1000055355
PobierzLegitymacja trukela
Powinni wprowadzic takie coś i powinien taki dokumencik dawac granty dokładnie te same co legitymacja inwalidzka znacznego stopnia
#przegryw
Powinni wprowadzic takie coś i powinien taki dokumencik dawac granty dokładnie te same co legitymacja inwalidzka znacznego stopnia
#przegryw
Nie mam zamiaru robić tego dowodu bo mi niepotrzebny więc lepiej żeby akceptowali mobywatela #przegryw
źródło: image_picker_CB32C6C4-1CC4-41CA-9076-92F06A2C8415-11621-0000026C3ED19C4F
Pobierz@bezrobotnymysliwy78: lepiej wyrób, ja się tak grzebałam z tym, że mi w końcu zablokowali płatności w banku XD
im nie pasuje, nie wiem zobaczę, teraz latać po fotografach a do tego płacić xD
@bezrobotnymysliwy78: W chacie gpt zrób żeby było jak od fotografa
Polacy na emigracji BRZYDZE SIE PATOLOGIĄ CHOCIAZ NIGDY NIE BYLEM NA EMIGRACJI
i tak raczej słusznie
A do takiej holandii czy uk nickdy bym nie pojechal
#przegryw
i tak raczej słusznie
A do takiej holandii czy uk nickdy bym nie pojechal
#przegryw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@-SCHlZOFRENlCYZM-: Jesteś niczym Seba Żmuda
Za dużo tego medikinetu dzisaj, głowa mnie boli w taki irytujący sposób ale to może być może wina snusow lub temperatury bo raczej rzadko po samym medikiencie tak miewałem ale czasami potrzebuje tak 80mg dziennie medika żeby przetrwać a to dużo #przegryw
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@centerario: i bardzo dobrze, uzywajac tindera wspierasz swoich żymianskich oprawców którzy zarabiają na samotności meżczyzn i hipergamii kobiet
pewnie się pomyliła
@centerario: czad ja grzmocił a telefon leżał obok i się w spazmach klikneło przypadkiem.
Cygaretka przed kołchoz i wjeżdżamy w niewolniczy tydzień na pełnej #przegryw
@tereska-kaczmek: Trzymaj się Tereso. Aha Teresa...
- 5
Tuńczyk to zdrowie, tuńczyk to życie #przegryw
źródło: 1000005054
Pobierz@tereska-kaczmek: tuńczyk to ołów, kadm i rtęć
- 5
@Piotrek7231: przeżyłam Czarnobyl przeżyje i tuńczyka
#przegryw spreparujcie dla mnie taką fembotke
Miłą i ciepłą ale jednocześnie nie dwulicową i zeby mowila co mysli, ale też niech nie mysli źle o mnie
I niech ma myślenie logiczne, takie dominujące u mężczyzn, a nie emocjonalne
Miłą i ciepłą ale jednocześnie nie dwulicową i zeby mowila co mysli, ale też niech nie mysli źle o mnie
I niech ma myślenie logiczne, takie dominujące u mężczyzn, a nie emocjonalne
źródło: 1000024187
PobierzK---a xD dowód mi się skończył i mnie wywaliło z totalcasina i każdego buka, nie chce mi się nowego wyrabiać a mObywatel chyba nie przejdzie (nie wiem) muszę sprawdzic narazie wszędzie tylko info ze mam przejść weryfikację #przegryw
Siatka porwana nie mogę otworzyć okna bo paskudy leco.
#przegryw
#przegryw
- 5
U was w ogóle obchodzi się noc Świętojańską? U mnie w pobliskiej wsi zawsze był festyn, było przedstawienie w środku nocy gdzie jakaś dziewczyna wskakiwała do rzeki a później jakiś chłop ją ratował, plecenie wianków i później puszczanie je w rzece, ogniska itd.
#przegryw
#przegryw
@Rmaala 1 raz słyszę o takim czymś
- 1
@bezrobotnymysliwy78: Jak to tak
- 6
Wkrótce zrozumiesz, że wszyscy cię kochają, ale nikt cię nie lubi #przegryw
W sobotę widzę się z najznakomitszą, odrazu jedziemy na weekend. Dodam że to będzie nasze 1 spotkanie i trochę się stresuje xD #przegryw
@Hole_to_another_universe: trochę dziwna że na 1 spotkanie chce z kimś jechać na weekend xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















