Ehh była zima to każdy narzekał, kiedy te ciepło, a teraz jak jest po 30 parę stopni to wielki lament jak gorąco
Zima > lato pod każdym względem, wolę marznąć niż się pocić jak qew gdy różowa na wykopie doda wpis

#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4:00 pobudka i jadę zajeb@%y do roboty , przecież mam jakieś pieniądze na neet bo co tak zapi#@l$m do tej pracy, mental niewolnika. 30 stopni i spocony jak świnia będę siedzieć 24h z dziadkiem na ciecioowie zapchlonej. Over #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślałem, że nie wstanę dziś rano do kołchozu, bo poszedłem spać o 1 w nocy.
Na szczęście zrobiło się jasno już przed 4:00, temperatura wzrosła do 20 stopni, a ptaszory odpaliły się na cały regulator.
Teraz to tylko jeьnąć kawusię i będzie git.
#przegryw
nieparzystokopytny - Myślałem, że nie wstanę dziś rano do kołchozu, bo poszedłem spać...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale pała xddd i to ulana
Panie areczku do roboty

Biznesmen p--------y

Czyzby właśnie się po cichu przyznał że nic soba nie reprezentuje jako czlowiek oprócz pieniedzy i bycia maszyna? I że tylko to oferuje swojej de facto prostytutce? Niech se bedzie taką maszyną, tylko niech tego na innych nie próbuje przerzucac
#przegryw
-SCHlZOFRENlCYZM- - Ale pała xddd i to ulana 
Panie areczku do roboty

Biznesmen p---...

źródło: 1000024193

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr-dawid: no bo są elementem czysto pragmatycznym, zorientowanym tylko na wyniki, ktore na tym etapie imponują już tylko jemu i jego równie zaburzonemu otoczeniu.

Elon z afryki jest, no to pewnie dodatkowo niezaleczone kompleksy biorą górę.
  • Odpowiedz
#przegryw kurde mam wypukłość na jądrze lewym. U gory taks wypukłość wielkości coś jak 20 może 50groszy i nie wiem czy to dlatego bo podwalalem wczoraj konia co chwile i się uderzylem lub za mocno się może uderzyłem w jaja podczas treningu nie wiem i się boję ehhh. Myślicie iść do rodzinnego?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rmaala: Równo rok temu prawie dostałem udaru we Francji, teraz patrze w tym samym miejscu Ventusky.com mi pokazuje, że jutro ma być 42 stopni xdddd
Także nie zdziwiłbym się jakby i u Nas dowaliło ze 36-37.
JatuArmy - @Rmaala: Równo rok temu prawie dostałem udaru we Francji, teraz patrze w t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@bezrobotnymysliwy78: Ja lubie miasto gdzie całą noc słychac w tle za oknem relaksujący szum przemierzających w swoim celu samochodów. Bez ironii. Uspokajająco na mnie działa to poczucie, że coś tam za oknem żyje oraz zmusza do refleksji
  • Odpowiedz
Dzień dla oskich, noc dla przegrywów. Tylko coś mało tej nocy, bo już słońce wstaje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach