Ehh była zima to każdy narzekał, kiedy te ciepło, a teraz jak jest po 30 parę stopni to wielki lament jak gorąco
Zima > lato pod każdym względem, wolę marznąć niż się pocić jak qew gdy różowa na wykopie doda wpis
#przegryw
Zima > lato pod każdym względem, wolę marznąć niż się pocić jak qew gdy różowa na wykopie doda wpis
#przegryw
























#przegryw
źródło: hamsterflash
Pobierz