#przegryw wymyślcie swoje własne wpisy a nie p------------e wszystko z ameryki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Chciałoby się iść na te studia, ale porąbało ich z tymi cenami - 1000 zł czesnego za miesiąc (-‸ლ) #przegryw
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@noname3004: Definicja absolutna, brutalne
#przegryw
huop dzisiaj:
- 150(!!!) stron książki
- 20 minut rowerkiem do sklepu
- 10 minut ćwiczeń typu brzuszki i hantelki
Huop jak nie huop, forma mutant, oby zapał nie był słomiany jak zawsze
huop dzisiaj:
- 150(!!!) stron książki
- 20 minut rowerkiem do sklepu
- 10 minut ćwiczeń typu brzuszki i hantelki
Huop jak nie huop, forma mutant, oby zapał nie był słomiany jak zawsze
źródło: 1000018028
PobierzZaryzykować i zjeść
- Nie 23.0% (17)
- Tak 66.2% (49)
- Wyrzuć do śmieci 10.8% (8)
@majkel_scofield: niech tak jeszcze poleży w tym upale, żeby dojrzał i będzie idealnie
@majkel_scofield: Ja takie jadłem nawet dwa tygodnie po terminie, jak w lodówce przechowujesz możesz spokojnie zjeść.
- 6
#przegryw W pokoju duszno, parno, ciepło na dworze jeszcze gorzej a zara 22:00, dajcie mi zime
@Marnosc: jeszcze jutro i pojutrze przemeczymy i powróci chłód
@Zartos_Larpiarz: mobilne budy
- 0
- 7
#przegryw chuop senny
- 3
Pih - Czarny kruk. Przesluchajcie sobie. Mam wrażenie jak by ta piosenka byla odzwierciedleniem mojego zycia w tym momencie. Dosłownie. #przegryw
#przegryw idzie noc i znowu zaczyna się duchota w pokoju wczoraj zasnąłem dopiero około 3:30
@uzytkownik0267 dokladnie
@uzytkownik0267: od tygodnia śpię z włączonym wentylatorem skierowanym na siebie, inaczej tez bym nie mógł spać.
- 7
- 10
rodzinny seans anime w klimatyzowanym pokoju #przegryw
@Zartos_Larpiarz: a tu jeden huop ktory nie zdazyl zebrac zbiórki
źródło: UJO3
Pobierz@Zartos_Larpiarz: ale czarna szprycha
Ehh, z roku na rok coraz gorzej znoszę te upały. Nawet teraz spaceruję sobie w parku i się pocę (a chudy jestem).
#przegryw
#przegryw
@jordany_wojtyly: więcej ruchu przez cały rok żebyś miał kondycję.
Dzisiaj było 34 st i poszliśmy na mały festyn. Nawet spocony nie wróciłem jakoś bardzo.
Dzisiaj było 34 st i poszliśmy na mały festyn. Nawet spocony nie wróciłem jakoś bardzo.
- 1
@Qullion: jestem dość aktywny, robię dziennie te 7-8 km pieszo, jednak wysokie temperatury dają mi się we znaki w tym roku jakoś bardziej.
co drugi tu oski klime ma albo zdjęcie z pilotem od klimy wstawia
z takimi tu siedzimy, śmiechu warte
#przegryw
z takimi tu siedzimy, śmiechu warte
#przegryw
- 7
#przegryw nie idzie wytrzymać w pokoju tak gorąco
Kim jest prawiczek92 i macie dowody że on naprawdę istnieje, czy to tylko nasza wyobraźnia? #przegryw
@PustynnyWilk:
Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż prawiczek92 nie istnieje. To nie jest żaden troll czy c-----a pasta - prawiczek naprawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież tyle razy sprawdzał reakcję, ma konto na wykopie, dlaczego miałby nie istnieć? prawiczek92 jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i
@PustynnyWilk: jest prawiczkiem i ma 92 lata
#przegryw i chlupało tam i spowrotem
Nauczyłem się oddychać nosem #przegryw
@PustynnyWilk: pokaż
@PustynnyWilk: ale ja i tak się pytam mamy zawsze.

























#kiciochpyta