Pih - Czarny kruk. Przesluchajcie sobie. Mam wrażenie jak by ta piosenka byla odzwierciedleniem mojego zycia w tym momencie. Dosłownie. #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PustynnyWilk:

Muszę wam coś ważnego powiedzieć. Pewnie nie będziecie chcieli mi uwierzyć, tak samo jak ja nie chciałem w to uwierzyć na początku. Otóż prawiczek92 nie istnieje. To nie jest żaden troll czy c-----a pasta - prawiczek naprawdę nie istnieje. Zmyśliliśmy go sobie. Powiecie mi: jak to możliwe, przecież tyle razy sprawdzał reakcję, ma konto na wykopie, dlaczego miałby nie istnieć? prawiczek92 jest zbiorową halucynacją, eksperymentem z pogranicza nauki i
  • Odpowiedz