@Lardor: Jak się wojna skończy a w Zonie przywrócą ruch turystyczny to zapraszamy. Zapewne już na nowych warunkach bo niestety nie będzie już można liczyć na taką swobodę eksploracji jak przed wojną.
  • Odpowiedz