Zapytałem się dziewczyny, co chce na urodziny. Odpowiedziała, że nie wie. Następnego dnia szedłem ulicą i znalazłem zardzewiały kawałek metalu. Nie powiem, zainteresował mnie jego niebanalny kształt. Podniosłem go, zaniosłem do domu, usunąłem brud i zapakowałem do pudełeczka, które zawinąłem w ozdobny papier. Wieczorem wręczyłem jej pudełeczko. Kiedy już rozpakowała prezent, spojrzała na zawartość, potem na mnie i z niekrytym zdziwieniem zapytała:
- Co to jest?
- Nie wiem - odparłem, zadowolony

Jakie jest wasze zdanie?

  • Wyborny żart. Ja bym się uśmiał/a. 37.0% (1013)
  • Idiota. Popieram reakcję dziewczyny. 6.0% (165)
  • Szanuję, ale dojebałeś do pieca. 30.6% (837)
  • No tak średnio bym powiedział 17.9% (491)
  • Sprawdzam 8.4% (231)

Oddanych głosów: 2737

  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam inwencji na niestandardowy prezent na walentynki dla mojego #rozowypasek. Wiem, że zawsze chciała spróbować offroadu więc szukam czegoś w takim klimacie - czy ktoś korzystał z ofert firm typu PrezentMarzen itp? Ma to sens, czy da radę w jakiś fajniejszy sposób spędzić walentynki na offroadzie w pobliżu #wroclaw?

#offroad #4x4 #prezenty #walentynki #wroclaw #terenowki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie prawdopodobnie głównie do #rozowepaski

Co jest aktualnie popularne wśród 8-9-letnich dziewczynek? Jakiś czas temu dzieciaki na zajęcia, które prowadzę, przynosiły jakieś własnoręcznie robione bransoletki z odblaskowych recepturek. Co teraz produkują dzieciaki? Jakie bajki są na topie?

Szukam prezentu dla chrześnicy z okazji Komunii (wiem, mam jeszcze czas, ale zaczynam się rozglądać - zawsze nabywam prezenty z wyprzedzeniem). Poza czymś typowo książkowym z nastawieniem przydatności długoterminowej chciałam dorzucić jej coś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: Jestem opiekunką 8-latki, ma komunię w przyszłym roku. Muszę Ci powiedzieć, że trochę mnie to przeraża, bo jej nie idzie oderwać od smartfona i tableta. Jak usiądzie z tym telefonem, to nie słyszy co do niej mówię, zapomina o jedzeniu, masakra. Ma pełno zabawek, ale się nimi nie bawi. A jak już mi się uda ją nakłonić, to sama bawię się lepiej różowymi zestawami lego niż ona xD
Jedyną
  • Odpowiedz
Allegro wysłało właśnie do mnie e-mail, że na ich bazarku mogę sprzedać nieudany prezent. Bogu dzięki, w tym roku wszystkie prezenty okazały się trafione. Dostało mi się grę, a od rodziców książki, parę kubków, trochę kawy, a nawet sympatyczną filiżankę z prawdziwej porcelany. Cudownie bezużyteczne i cholernie eleganckie. Już nie mogę się doczekać, żeby postawić to gdzieś na półce, raz na pół roku odkurzyć i niczym przedwojenny hrabia smakować prawdziwej arabiki, którą
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach