Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

skolfild
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

hellyea
- 1
@TYMB4Rk007: Fajna ta kura, taka nie za normalna

hellyea
- 1
@curwa_o_co_chodzi: Kwadratowe!
Patrzcie co sobie kupiłem pod choinkę, wiem że dopiero jutro powinienem otwierać phezenty ale nie mogłem kuhrwa się doczekać i rozerwałem świąteczny papier. A wy co tam? Nadal pachniecie bondami za 6zł z kiosku ruchu czy kuhrwa nacieracie swoje opasłe ciała cebulą i czosnkiem.
#testoviron #prezenty #wigilia
#testoviron #prezenty #wigilia
źródło: comment_1608744572A74dE26m5j8EBfkDv0v9Rk.jpg
Pobierz@PeriodFromVaginax9: ja chciałem kupić Pulsonica ale wciąż nie ma go w europie
- 0
@Springfield: Jaaa piehdole ale zacofanie, w tej europie to mają takie kuhrwa syfy że nawet się nie chce srać chce się rzygać kuhrwa
- 2
konto usunięte via Android
- 2
@Majkel94: marko.pl jak są promocje, a prawie zawsze jakieś są. Nawet najtańsze srebrne łańcuszki za 25 zł ładnie pakują w twarde pudełko, a nie papier.
#anonimowemirkowyznania
Są tutaj osoby, które nigdy nie robią sobie prezentów na święta? U mnie w domu nigdy tego nie było. Siostra u rodziny jej męża robią sobie jakieś wielkie prezenty, każdy dla każdego, ale oni to wszystko planują. Każdy wie, że się prezenty kupuje. No i w tym roku będą na godzinkę u nas. W tamtym roku też byli i kupili mi skarpetki 4f, a rodzicom dezodorant czy jakieś perfumy
Są tutaj osoby, które nigdy nie robią sobie prezentów na święta? U mnie w domu nigdy tego nie było. Siostra u rodziny jej męża robią sobie jakieś wielkie prezenty, każdy dla każdego, ale oni to wszystko planują. Każdy wie, że się prezenty kupuje. No i w tym roku będą na godzinkę u nas. W tamtym roku też byli i kupili mi skarpetki 4f, a rodzicom dezodorant czy jakieś perfumy
źródło: comment_1608417863BkHezNRCr3BCnyqiLKkop7.jpg
Pobierz@AnonimoweMirkoWyznania zależy jak czujesz, według mnie wypadałoby
@antkowa: jak to robimy? Po prostu nikomu nie chciało się już biegać po prezentach, które kosztują kupę kasy a które każdy rzuci potem w kąt :) samo tak wyszło
@onanieon1988: Staram się kupić coś co jest potrzebne i nie wyląduje w kącie po jakimś czasie.
- 2
@Gronie: dostanie jeszcze bluzę, smartwatcha i perfumy :)
@lunaria: no i zajebiście
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Przypominam, gdyby komuś zabrakło pomysłu na prezent
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/ceIXNaZ8ipU
#heheszki #swieta #prezenty #gilgamesz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/ceIXNaZ8ipU
#heheszki #swieta #prezenty #gilgamesz
Wykopki pracujcie. Na was zawsze można liczyć. Mam chrześniaka w Anglii, muszę wysłać jakiś prezent, lego albo coś. Jakie teraz są na czasie bajki, bohaterowie itp dla chłopców w wieku 5-6 lat?? szczególnie właśnie w GB? Rok temu był jakiś psi detektyw, peppa?
#prezenty #zagranico #wielkabrytania #anglia #dzieci #bajki #kreskowki #zabawki
#prezenty #zagranico #wielkabrytania #anglia #dzieci #bajki #kreskowki #zabawki
@stanley88: psi patrol ale nie wiem czy nie jest za stary.
Lego ninjago lub minecraft.
Lepiej popytaj.
Lego ninjago lub minecraft.
Lepiej popytaj.
@stanley88: bo to wszystko zależy co ogląda.
Moj tydzień przed Mikołajem zaczął oglądać jurasic park.
I musiałem lecieć chociaż prezent był kupiony.
No to weź zadzwoń będziesz miał okazję pogadać o zdrowie zapytać itd.
Moj tydzień przed Mikołajem zaczął oglądać jurasic park.
I musiałem lecieć chociaż prezent był kupiony.
No to weź zadzwoń będziesz miał okazję pogadać o zdrowie zapytać itd.
Czy ktoś wie ile idzie taka dostawa kontenerem przez aliexspress? Bardzo chcialbym kupić dzieciakom taki breloczek ze zwierzakiem aby nauczyć ich odpowiedzialności. Pytanie czy po takiej podróży będzie jeszcze ta substancja odżywcza a nie, że wypiją większość po drodze.
#aliexpress #swieta #prezenty #zwierzaczki #heheszki
#aliexpress #swieta #prezenty #zwierzaczki #heheszki
źródło: comment_16082272940JHA5s3DOhqt7DB3huZc2p.jpg
Pobierz- 3
- 1
@zsokiemowocowym: to już nie dość że przylazły ich szerszenie i biedronki, wysyłają w paczkach jakieś nie zamawiane nasiona cholerawieczego to jeszcze teraz swoje jaszczurki i żółwie? To mi wygląda na przygotowania do inwazji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@damian125: jest na poczcie na sto procent i jest też w Auchanie w rolkach na dziale paoierniczym (był w tamtym roku przynajmniej). W Auchanie więcej i taniej.
- 0
@kolejne_wcielenie: Na żadnej poczcie czy też carefour nie mają. No a w każdym razie objeździłem 2 poczty oraz 2 carefour market.
Cześć #rozowepaski szukam dla swojego różowego depilatora laserowego na #prezent możecie coś polecić sprawdzonego i w rozsądnej cenie bo to w sumie tak na próbę czy warto w to się bawić kwota tak do 500. #prezenty #uroda #pielegnacja
konto usunięte via Android
- 1
@weezyxboss niewarto, mam lumea i przez to ze boli, to nie robie, wloski po tyym jedynie są rzadsze
- 0
@weezyxboss: jak jeszcze nie kupiłeś Mirku to ostatnio czytałam, że ten od xiaomi jest spoko
https://www.ceneo.pl/94371785;pla?se=z3O9ShpCl5nfI7FoLhBE4vUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiArIH_BRB2EiwALfbH1P1zw-23dpvyMLmaRjoOJT5CxmWPJZXEVldT1NLcXtyrobWi_jv1fBoCPZYQAvD_BwE#tab=click
https://www.ceneo.pl/94371785;pla?se=z3O9ShpCl5nfI7FoLhBE4vUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiArIH_BRB2EiwALfbH1P1zw-23dpvyMLmaRjoOJT5CxmWPJZXEVldT1NLcXtyrobWi_jv1fBoCPZYQAvD_BwE#tab=click
0
8 nowości książkowych, które sprawdzą się jako prezenty na święta

Nowości książkowe, które sprawdzą się jako prezenty na święta
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Na prezencie napisać:
czy
dla babci Wandy
czy
dla
jak napisać na prezencie?
- dla Babci Wandy 76.9% (40)
- dla babci Wandy 23.1% (12)
- 0
#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje pomocy xD
Mojej różowej marzy się zrobienie takiego lasu w słoiku co teraz są popularne, gdzie się zaopatrze w takie podstawowe rzeczy żeby mogła sobie dłubać przy tym?
W ikea kupie taki sloik? Gdzie kupujecie wszystkie elementy i co tak jest potrzebne? Do świąt niewiele a tu trzeba sprawić radość.
Potrzebuje pomocy xD
Mojej różowej marzy się zrobienie takiego lasu w słoiku co teraz są popularne, gdzie się zaopatrze w takie podstawowe rzeczy żeby mogła sobie dłubać przy tym?
W ikea kupie taki sloik? Gdzie kupujecie wszystkie elementy i co tak jest potrzebne? Do świąt niewiele a tu trzeba sprawić radość.
- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest baniak do pędzenia.
źródło: comment_1607971047pl8LuH3G7EAqC7mEYvufXR.jpg
Pobierz- 3
bez nerwów : @Almaak: to pewnie ma być niespodzianka dla różowej, dlatego nie z własnego konta (tak zakładam)
Zaakceptował: LeVentLeCri
Zaakceptował: LeVentLeCri
Hej, pomyślałem że kupię babci na gwiazdkę książkę, która by poruszała tematy współczesne vs katolicyzm - ale oczami katolika.
Nie chodzi mi o totalną orkę tej religii a raczej książkę autorstwa np. nietwardogłowego księdza, zakonnika itp. który miałby podejście w stylu "tak, uważamy, że aborcja jest zła, ale trzeba pamiętać, że życie jest skomplikowane a co najważniejsze każdy człowiek ma wolną wolę i nie wolno jej odbierać". Nie musi się też koniecznie koncentrować
Nie chodzi mi o totalną orkę tej religii a raczej książkę autorstwa np. nietwardogłowego księdza, zakonnika itp. który miałby podejście w stylu "tak, uważamy, że aborcja jest zła, ale trzeba pamiętać, że życie jest skomplikowane a co najważniejsze każdy człowiek ma wolną wolę i nie wolno jej odbierać". Nie musi się też koniecznie koncentrować
@tomatojuice: Kaczkowski, sam nie czytałem, ale kiedyś po opiniach na LC kupiłem jedną z nich swojej mamie.
https://lubimyczytac.pl/autor/83543/jan-kaczkowski
https://lubimyczytac.pl/autor/83543/jan-kaczkowski
- 2
@problemat: jest wręcz odwrotnie - babcia jest indoktrynowana teraz, przez media państwowe, które ograniczają jej dostęp do wysłuchania wszystkich stron. Nie korzysta też z internetu, więc ma ograniczony dostęp do informacji. Boli mnie to i chcę na to coś zaradzić, dlatego chcę jej pokazać alternatywę i to taką, z którą ona będzie się mogła utożsamić - inny głos ale w ramach katolicyzmu. Ja jestem niewierzący, poglądy w tej książce nie
Od paru lat wysyłam mojemu dobremu klientowi z niemiec różne gadżety na świeta (są to raczej heheszki w nawiązaniu do obecnych wspólnych klientów, jakieś głupie customizowane kubki czy inne bzdety). W tym roku nie mam żadnego pomysłu na paczkę dla niego (bo nie było śmiesznych klientów) - co mógłbym mu wysłać coś takiego świątecznie polskiego - ale tym razem bez heheszków?
#pytanie #swieta #prezenty #kiciochpyta
#pytanie #swieta #prezenty #kiciochpyta
@6poziomprokrastynacji: czekoladki z Karmello ( ͡° ͜ʖ ͡°) śliwki w czekoladzie, craftowe pierniczki, miód pitny
@6poziomprokrastynacji: wyślij mu koronabreloczek https://allegro.pl/oferta/pluszowa-koronka-wirus-brelok-od-plushlab-9360648963
- 11
Mirki, ostatnio narobiło się dużo osób które robią chałupniczo świece sojowe i często nie za bardzo mają o tym pojęcia, traktując to jako łatwy zarobek. Jak będziecie coś kupować na święta to zwróćcie uwagę na 4 kwestie:
1. Jeżeli sprzedawca reklamuje że używa olejków eterycznych, dopytajcie czy są na pewno przeznaczone do świec.
Olejki eteryczne bardzo czesto nie nadają się do świec ze względu na bardzo wysoką łatwopalność i wydzielanie bardzo szkodliwych substancji podczas
1. Jeżeli sprzedawca reklamuje że używa olejków eterycznych, dopytajcie czy są na pewno przeznaczone do świec.
Olejki eteryczne bardzo czesto nie nadają się do świec ze względu na bardzo wysoką łatwopalność i wydzielanie bardzo szkodliwych substancji podczas

























