Przypominam o kilkunastu pomysłach na prezent dla miłośnika podróży i biwaków tym, którzy jeszcze nic nie wymyślili ʕʔ
Znajdziecie tam m.in. genialne buty z kolcami, zaskakujące kosmetyki w sztyfcie, czy mega przydatne na biwaku przedmioty!

#pomyslnaprezent #prezent #prezenty #prezentnagwiazdke #swieta #mikolajki #podrozujzwykopem #podroze #zwiedzajzwykopem #biwakowanie #survival
porfaworek - Przypominam o kilkunastu pomysłach na prezent dla miłośnika podróży i bi...

źródło: comment_1607094438pWNYy1PRmrXbiqI4fhcTbG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NPC2137 multikookery i szybkowary na prąd mają zazwyczaj opcję opóźnienia, sam z tego korzystam rano przed pracą ustawiam a po powrocie mam gotowy gorący obiad który jest jeszcze przez dwie godziny ciepły po zakończeniu programu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oskrz: właśnie odrazu po twoim komentarzu pojechałem do kauflandu xD były dwie sztuki ale za 130 i jeszcze z podartym opakowaniem, a to na prezent idzie więc chcę mieć lux.
@janusz_mustermann: W sumie jest to jakiś plan, planowałem kupić ten mniejszy zestaw classic ale w tym fajnym "klockowym" pudełku plus właśnie zestaw z city :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KrzysztofMickiewicz: Kiedyś moja żona kupowała biżuterię z Ali. Dało się trafić czasami coś ciekawego za śmieszne pieniądze. Często też trafiały się rzeczy zupełnie niezgodne z opisem/zdjęciem. Czasami były tylko trochę podobne. Bardzo możliwe że mają na Ali produkt podobny, ale np gorszej jakości, a używają zdjęć oryginalnej pandory. Nie da się nic powiedzieć bez zdjęć przysłanego produktu. Warto zobaczyć komentarze - często są zdjęcia od klientów. Druga sprawa że 6usd
  • Odpowiedz
Jest grudzień prezenty dla dziecka zakupione, i wiecie co jest najfajniejsze w rodzicielstwie, ta radość rodziców jak dają dziecku prezent, nie to że ja tam coś dostanę czy dam innym domownikom prezent, a właśnie w dawaniu prezentu dziecku jest najwięcej frajdy, a jak dziecko się nim cieszy i bawi to już zupełne spełnienie. Nie mogę się już doczekać mikołajek #rodzina #rodzicielstwo #swieta #prezenty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Część. Znajoma robi bardzo ładne ozdoby świąteczne. Na codzien pracuje w biurze podróży, pracy nie ma dobre parę groszy. Niedawno czytałem że pod określonym hasztagiem są ludzie chętnie pomoc, kupić wartościowy produkt. Nie mogę go teraz znaleźć. Pomożecie ?
#rekodzielo #prezenty #swieta #ozdoba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: skoro pytasz o takie rzeczy tutaj, tzn. że nie masz gustu, smaku i klasy, tylko pytasz ludzi, bo może oni mają. Co też może być trudne z takimi tagami. Do zoba na woodzie! Oby w przyszłym roku!
  • Odpowiedz
Miraski!

Podajcie swoje typy z czego byście się ucieszyli na święta. Muszem coś kupić chłopakowi, on ma totalnie wszystko, jedynie ubrań ma za mało bo go to nie interesuje więc myślę nad nową jakąś czapką, albo szalikiem, albo bluzą, ale jak znacie jakieś fajne marki niemasowe to dajcie tipy - żeby to było dobrej jakości. Ewentualnie jakieś ładnie pachnące i dobre kosmetyki, ale takie praktyczne w stylu szampon, a nie coś co
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie jakieś nieoczywiste sprzęty/gadżety, które są niezbędne albo bardzo przydatne do domu?
Za jakiś czas chce urządzić nowe mieszkanie i wiadomo te niezbędne i oczywiste sprzęty sam sobie kupię. Jednak rodzinka na święta chce jakieś prezenty do domu sprawić i ja nie mam pomysłu co może mi się jeszcze przydać i może z takich co sam bym nie kupił teraz, a się przydadzą.

#dom #mieszkanie #prezenty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu zastanawiałam się co jest tak naprawdę wiesniactem.
#przemyslenia
Moja była niedoszła #tesciowa daje #prezenty mojej córce, a swojej wnuczce ( ja kiedyś dostałam kurczaka z karteczką z moim imieniem i kwotą w złotówkach).
Aleeee... Na każdym prezencie od zawsze jest metka z ceną. Nawet torebka prezentowa zawsze z ceną xD dosłownie wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie obchodzi jej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mam sąsiadów na dole, którzy zachowują się jak dzikie zwierzęta. Codziennie przez kilka godzin wydają takie odgłosy, jak by biegali na kolanach po ścianach i suficie z zawrotną prędkością. Aż wibruje podłoga. Ludzie się pytają czy właśnie jest remont, gdy rozmawiam z nimi przez zooma. Generalnie to wychodzę z założenia, że nie chcę wchodzić w kontakt z ludźmi którzy się tak zachowują, bo nie chcę mieć z nimi kosy.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam sąsiadów na dole, którzy zachow...

źródło: comment_1605654729qogJjKnCCB5mzixj1iFEQ2.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie zanowie jakiś zestaw słodyczy na święta ale np japońskich, amerykańskich czy angielskich? Chciałbym spróbować czegoś ciekawego a że w Anglii dawno nie byłem to wszamalbym coś i od nich.

#swieta #slodycze #prezenty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach