@feevcio: Obczaj sobie Ślesin i okolice. Masz tam spoko dojazd, na miejscu jest kilka połączonych jezior. Świetna baza wypadowa zarówno na wycieczki po jeziorach jak i pieszych
  • Odpowiedz
Byłam z moim pieskiem w kawiarni. Mój piesek na smyczy ma przyszytą dużą, żółtą naszywkę z napisem "Nie dotykać!" - nie jest agresywny, ale nie jest ufny w stosunku do obcych ludzi, szczególnie niskich i krępawych mężczyzn (może kiedyś taki go zranił, nie wiem).

Siada obok nas jakiś facet, mój piesek chciał do niego podejść, złapałam za smycz, gościu wyciągnął do niego rękę, piesek powąchał, ok, sytuacja pod kontrolą.

Za chwilę przychodzi córka tego
cytmirka - Byłam z moim pieskiem w kawiarni. Mój piesek na smyczy ma przyszytą dużą, ...

źródło: comment_1659185778hH8NlXyYHSX8zwUrTGmNP7.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach