Wpis z mikrobloga

Dziś uśmiechem wita Was moja staruszka ()

Perełka w tym roku skończyła 18 lat! Półtora roku temu musiała przejść operację, bo wykryto u niej guza. Miała transfuzję krwi od innego pieska.

Guz niestety powrócił, nawet dwa. Weterynarz stwierdziła, że operacja jest już zbyt ryzykowna i dopóki Perełka czuje się dobrze i je, to nie ma sensu przeprowadzać operacji, bo jest ryzyko że jej nie przeżyje. Mam nadzieję, że pożyje mi psinka jeszcze wieeeele lat (,)

#pokazpsa #psy #dziendobry #smiesznypiesek
cytmirka - Dziś uśmiechem wita Was moja staruszka (づ•﹏•)づ

Perełka w tym roku skońc...

źródło: comment_1659600375K91FQkOnnxU082t1SAzK9E.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@s---k: Kiedyś była agresywnym pieskiem :D Obcym nie dała podejść. Teraz bidulka już nie ma siły bawić się w odstraszanie innych, zresztą kto by jej się bał ʕʔ
  • Odpowiedz
@MMARS: No wiek już ma piękny, jeszcze przed operacją byś nie poznał że ma tyle lat, bo biegała, na spacerki chętnie wychodziła. Od jakoś roku czasu już widać że starośc przyszła, bo na spacerki nie chce chodzić, łapki już nie mają tyle siły (,)
Ale co skarpetek i spodni miałam podziurawionych gdy była szczeniaczkiem to też moje xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: mój piesek od takich słów weterynarza (chodzi o narkoze i zagrożenie z tym związane) żył jeszcze z 5 lat :) dopiero wtedy zaczął źle się czuć i guzy mu urosły w sposób, który przeszkadzał w życiu :(
  • Odpowiedz