@Mr_Frodo: Dlatego napisalem, - nie spotkalem leśnika a tym bardziej nikogo, kto by egzekwował regulamin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ok. Tatry masz kozice które chodzą wszędzie a podobno bieszczady to bardziej niedzwiedzia mozna spotkac i wilki.
Jeżeli chodzi o Karko i Stołowe żadnych zwierząt nigdy tam nie spotkalem po drodze, nawet chodząc nocą.
Ciężko mi powiedziec, co może być w rezerwatach, bo... na przestrzeni lat mialem
wspomnienieciszy - @Mr_Frodo: Dlatego napisalem, - nie spotkalem leśnika a tym bardzi...

źródło: comment_1667232991vUMSFwcsX1Ys8esI3HkL37.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz