Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Blon

Blon

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3861
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 3860
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
pizzanawynos
pizzanawynos
wczoraj, 21:01:40
  • 775
Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of Duty 2 S&D. Więcej zdjęć w komentarzu.
#chwalesie #lanparty
pizzanawynos - Zorganizowałem LAN PARTY dla 26 chłopów w garażu. Graliśmy w Call of D...

źródło: staroniwska-lan-party-III-40

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 22 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 5
@pizzanawynos: super inicjatywa i pomysł. A Teraz weź to rozwiń i za kilka lat mi podziękujesz ;)
  • Odpowiedz
1234pc
1234pc
1234pc
25.05.2026, 12:01:32
  • 19
#pokazpsa panie kierowniku, jakiegoś smaczka ten
1234pc - #pokazpsa  panie kierowniku, jakiegoś smaczka ten

źródło: 1000108306

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon wczoraj, 05:24:48 via Wykop
  • 0
@Math3o: corgi?
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
29.05.2026, 22:49:31
  • 339
Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podcięcie wędzidełka prącia czyli (frenuloplastyka).

Na znanym lekarzu chcą od 1 do 2k

od 2 tygodni chodzi mi pomysł do głowy żeby to samemu przeprowadzić, zacząłem wcielać plan w życie a mianowicie.

Oglądałem
PiersiowkaPelnaZiol - Jak bardzo p-------m pomysłem jest zrobienie sobie samemu podci...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-30 o 00.33.38

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 30.05.2026, 22:54:39 via Wykop
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: takiego wykopu ostatni czasy mi brakowało. Przeczytałem cały wątek, jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°) wołaj po xd
  • Odpowiedz
Blon
Blon 25.05.2026, 11:30:42
  • 10
Zaczęło się niewinnie, od teorii, następnie jakieś demo, wkoncu jakiś etf na zachętę. Noi dziś akcja smieciucha, a to wszystko w ciągu tygodnia. Jak przestałem siedzieć w gorących x czasu bo wypustoszalo, to dołączyłem do grona inwestorów xd. Z deszczu pod rynnę, ale chociaż śmiesznie jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda #gownowpis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon
Autor
25.05.2026, 11:54:58 via Wykop
  • 1
@giga_zdzislaw: czyli to że w ogóle nie wspomniałem o cfd, to chyba dobre przeczucie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
12.05.2026, 22:42:47
  • 28
Tylko ten tag utrzymuje portal przy życiu albo mam resztę po prostu na czarnolisto #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 13.05.2026, 07:01:39 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: prawda, widzę to sam po sobie. Kiedyś 3x oglądałem gorace do 4 stron, teraz jak wejdę raz na dzień, na przysłowiowym kiblu to dużo, a i tak nie ma co czytać.
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
30.04.2026, 18:23:12
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 03.05.2026, 18:37:19 via Wykop
  • 0
@ratty: jestem ciekaw jak wyglądały statystki np w rocznikach dajmy na to 1990. Czy to głównie internet tak popsuł ludzi, czy jednak jest inna przyczyna.
Ogólnie dużo jest rzeczy z tej listy, o które bym bardziej dopytał, ale chyba nie ma tego w statystykach.
  • Odpowiedz
retromirek
retromirek
retromirek
30.04.2026, 20:21:13
  • 1955
W ciągu zaledwie kilku lat pochowałem całą swoją najbliższą rodzinę. Zostałem na świecie zupełnie sam, mając pod opieką dorastające dziecko. Robię za ojca, matkę i tarczę ochronną.

Po drugiej stronie mam byłą żonę, której jedynym celem życiowym stało się zniszczenie mnie psychicznie, finansowo i zdeptanie spokoju naszego dziecka. Od lat toczę wykańczającą walkę z patologią systemu, złośliwością urzędników i kłamstwami. Ex zdołała zmanipulować i przeciągnąć na swoją stronę resztki mojej dalszej rodziny, robiąc
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 01.05.2026, 10:30:47 via Wykop
  • 0
@retromirek: mam wrażenie, że w ostatnim czasie to jest plaga i w większości tego typu przypadków przyczyna jest ta sama. Trzymaj się.
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
30.04.2026, 16:14:06
  • 676
Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz luksusowego apartamentu 34 m² rozwiązałem temat elegancko i systemowo, wystarczyło zamontować pod sufitem sieć rybacką. Wszystkie butelki i puszki po konsumpcji trafiają prosto tam. Zero bałaganu, zero problemu, trochę jak w porcie w Gdyni, tylko bliżej kuchni.

Jak sieć się zapełni (czyli średnio co kilka dni), robię standardową procedurę logistyczną: demontaż, załadunek na rower z przyczepką i wycieczka 15 km do najbliższego
dlugijohn - Nie rozumiem tego bólu d--y o system kaucyjny w Polsce.

Jako posiadacz l...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 01.05.2026, 06:57:09 via Wykop
  • 0
@dlugijohn: może pasta, może nie, nie wiem - ale zrobiłeś mi humor (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Elev
Elev
07.04.2026, 05:52:05
  • 328
Zmiana z #wykop30plus na #wykop40plus
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elev - Zmiana z #wykop30plus na #wykop40plus
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003468

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 07.04.2026, 07:26:44 via Wykop
  • 1
@Elev: stary dziad 40lv, a gra w tibie. Wszystkiego naj! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz

PatroszaczRyb
PatroszaczRyb
PatroszaczRyb
09.02.2026, 11:41:48
  • 0
#tibia HELP! PK! Pamięta ktoś może taki "komiks" na forum tibia.pl albo hunted.pl (w sumie nie mam pewności gdzie) Gość opisywał jakąś historię ze screenami chyba z jakiegos ots'a (w pamięci mam taką scenkę, że strzała z czyjeś kuszy została "złamana" w locie przez "bohatera" komiksu, który chyba ratował w ten sposób komuś życie), było tam między innymi oblężenie Carlin przez demony. Ogólnie historia była dłuższa i ciekawsza ale to
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 13.02.2026, 06:30:20 via Wykop
  • 0
@PatroszaczRyb: z Silvery? teoretycznie ja, ale malo tam zdzialalem. Kojarzę rekina, kazu, ciastek (inny nick, bo to raczej ksywa), mało grałem, ok 2 miesiące i się przeniosłem od tych br :p
  • Odpowiedz
aniabania555
aniabania555
aniabania555
24.01.2026, 18:04:28
  • 3
#iwonawieczorek ciekawostka
Telefon Patryka G logował się najpierw przy ul.Parkowej o 2:00 następnie Obrońców wybrzeża 2:54 wyjściu z parku Reagana później niedaleko bts Brzozowa 9 o 3:27 i znowu Obroncow wybrzeża o 3:31 dwa razy i większość to wie i w sumie skoro powiedział że jeździł autem z kolegami to co to ma do rzeczy, a no może mieć ponieważ zaraz obok Brzozowej jest ulica Antoniego Lendziona 121 i znajduje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 27.01.2026, 21:47:34 via Wykop
  • 0
@aniabania555: hm, a wysłałaś może gdzieś to zdjęcie sluzbom? Bo dziwne to takie, a nie widziałem chyba tego zdjęcia wcześniej.
Tak sobie myślę głośno, już w 2010 nie było tych aut nie wiadomo ile, ludzie ciągle jakieś podsyłają z map, ciekawe czy służby sprawdzają tych właścicieli kto jest powiązany i może wtedy by się coś rozjasnilo bardziej.
  • Odpowiedz
styleripper
styleripper
styleripper
22.12.2025, 21:06:20
  • 0
Siema mirasy!
Na codzień używam Maca, potrzebuję jednak jakiś najtańszy możliwy komputer z Windowsem, na którym bez problemu pójdzie Tibia xD (na Macu klient jest niestabilny i się crashuje). Jesteście w stanie polecić kierunek w jakim zmierzać? Jakiś Mini PC z AliExpress lub Allegro to ogarnie bez problemu? Czy trzeba jednak coś mocniejszego. W jaki budżet celować? Może być używka, może być nowe.

#tibia #pc #gaming
styleripper - Siema mirasy! 
Na codzień używam Maca, potrzebuję jednak jakiś najtańsz...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 22.12.2025, 21:24:52 via Wykop
  • 0
@styleripper: a nie ma wirtualboxa na maca, aby uruchomić clienta? Pytam bo sam nie wiem, ale obstawiałbym ze jest :p
  • Odpowiedz
Blon
Blon 22.12.2025, 21:46:53 via Wykop
  • 0
Jak odpalisz to daj znaka, bo jestem ciekaw czy te battle eye nie będą się wykrzaczac przy uruchamianiu.
  • Odpowiedz
MrPawlo112
MrPawlo112
16.11.2025, 00:47:09
  • 1
Jest sens zacząć w #tibia ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 16.11.2025, 10:04:39 via Wykop
  • 1
@MrPawlo112: jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°), tak jak @Elav gada, kiedyś celem było 100skilla, 100lv, teraz jest masa wątków pobocznych, że nie sposób zrobić wszystko. Ale na tym polega gonienie zajączka. ;)
  • Odpowiedz
Blon
Blon 22.10.2025, 16:43:09
  • 3
Jesli ktoś lubi klimat #fantasy #tibia to odkryłem nowy kanał na ut, #audiobook. Warto spróbować bo naprawdę gość opowiada z klimatem, akurat na jesienne wieczory.

Wrota rookgardu, podsyłam co prawda 7 odcinek, może się ktoś skusi i odsłucha od początku. :)
https://youtu.be/mmX6f3iK3v0?si=l7ZoTBkbwgCDvhJp
Blon - Jesli ktoś lubi klimat #fantasy #tibia to odkryłem nowy kanał na ut, #audioboo...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon
Autor
22.10.2025, 17:05:21 via Wykop
  • 0
@NiekazdemusieudajewAmeryce: hm szczerze, bardziej pomyślałem o tych co szukają inspiracji do d&d, planszowek w podobnych klimatach etc. Sam się właśnie wkręciłem w te klimaty i dlatego trafiłem na to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vadzior
Vadzior
21.10.2025, 17:09:25
  • 1
#tibia
da się jakoś wyłączyć to wyskakujące okno dialogowe przy rozmowie z npc? tak aby wyglądało to jak kiedyś najlepiej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 21.10.2025, 19:54:23 via Wykop
  • 0
@mateo_olsztyn: myślałem że tylko ja znowu nie ogarniam tej gry xd.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
19.10.2025, 11:55:04
  • 217
cynamonki
wybryk_natury - cynamonki

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 19.10.2025, 15:26:12 via Wykop
  • 5
@wybryk_natury: czy moje, tzn mojej różowej również mogą plusa? (ʘ‿ʘ)
Blon - @wybryk_natury:  czy moje, tzn mojej różowej również mogą plusa? (ʘ‿ʘ)

źródło: 1000450349

Pobierz
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
10.10.2025, 22:30:21
  • 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 11.10.2025, 02:07:12 via Wykop
  • 0
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: hmm kolega z harm, nick / gildia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Blon
Blon 11.10.2025, 05:25:01 via Wykop
  • 0
@Horrorystyczny_Demon_Pagona: właśnie o to chodzi. Avatar pochodzi od gracza wusko z secury i na tym się trop kończy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
f.....e
konto usunięte 29.09.2025, 14:56:32
  • 0
siema mam taki problem, ze co 10-15 min rozlacza mi neta, orange swiatlowod, i nie moge grac przez to w #tibia
co moge z tym zrobic? #pytaniedoeksperta #internet #informatyka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 30.09.2025, 01:50:36 via Wykop
  • 0
@fireburnblue: przede wszystkim sprawdź czy rozłącza Cie od routera, czy od internetu (2x okienka cmd ping np wp.pl i ping adres routera) i niech leci w tle. Jeśli faktycznie cyklicznie Cie rozłącza to będziesz w stanie szybko zauważyć i wtedy można coś dopiero pomyśleć.
  • Odpowiedz
Pan_Monciwoda
Pan_Monciwoda
27.09.2025, 06:23:50
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 27.09.2025, 15:56:56 via Wykop
  • 0
@bulbulator90: bo @Pan_Monciwoda jest taki jak wszyscy, poruchał i zerwał kontakt. (・へ・)
  • Odpowiedz
Pan_Monciwoda
Pan_Monciwoda
23.09.2025, 09:12:35
  • 158
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blon
Blon 23.09.2025, 21:22:06 via Wykop
  • 7
@Pan_Monciwoda: nie wiem kto czeka bardziej na piątek - ty, czy my wykopki na sobotnia recenzje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Szymon

  • Mirkowy czytelnik ;)
  • Siemianowice

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.03.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking