Wpis z mikrobloga

Powoli mi się kończy umowa w mixie na kartę w #tmobile . Obecna taryfa mi odpowiada - darmowe SMS/rozmowy do t-mobile, 400 minut/SMS do wszystkich innych sieci, 5 gb internetu za 30 złotych/miesiąc i jestem z tego pakietu zadowolony, bo mi starcza w zupełności. Byłem w punkcie obsługi klienta i mi zaproponowali darmowe sms/rozmowy do t-mobile, ale 200 minut/sms do innych sieci i tylko 2gb internetu. Oczywiście kwota doładowania została taka sama - 30 zł/miesiąc. Do tego telefon nokia 4.1 za 2 stówki. Na moje stwierdzenie, że jednak 2 gb internetu to za mało, zaproponowali mi dodatkową kartę sim na internet (20 gb) za kolejne 20 złotych na miesiąc, czyli w sumie 50/miesiąc xD

W związku z tym pojawia się pytanie, czy czasami nie lepiej mnie wyjdzie przenieść się do innego operatora? Chyba, że jest tu ktoś z różowego telefoniku, który by mi zaproponował lepszą ofertę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #plus #play #orange #siecikomorkowe #telefony #gsm
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: stali klienci mają zawsze najgorsze oferty. ( ͡º ͜ʖ͡º) U siebie w Orange na kartę mam nieco ponad 30GB internetu + nolimit sms/rozmów do wszystkich sieci (nie wiem jak wygląda sprawa MMS) za 30 zl/msc. Gdybym chciał mógłbym doładować konto za 300 zł i miałbym 1TB internetu na rok + nolimit rozmów/sms.

W salonach prezentują takie #!$%@? oferty, a sami maja lepsze propozycje w ofertach
a sami maja lepsze propozycje w ofertach na kartę i to jest najzabawniejsze. ( )


@dajpandolara: No to jest właśnie najgorsze, bo stały klient jest traktowany jak gówno. Jak będziesz serwisował auto tylko w jednym warsztacie przez kilka lat to raz, że z mechanikami jesteś praktycznie na "ty", a dwa, że możesz liczyć na jakiś rabat z racji bycia stałym klientem. A w sieciach komórkowych zupełnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: jest tak traktowany, bo wychodzą z założenia, że i tak się skusisz skoro jesteś klientem od x lat - bo cenisz sobie wygodę, idziesz do salonu i masz wszystko załatwione od ręki w chwile. Druga sprawa - przywiązanie do operatora. A że oferta jest maksymalnie #!$%@?, to już druga sprawa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy nie miałem abonamentu i mieć nie będę, bo to szajs.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabozwierz: chyba wychodzi na to, że im dłuższy staż tym gorsza oferta w salonie. xD Nie spodziewałem się, że w 2019 ktoś jeszcze jest w stanie zaoferować 200 sms/minut do innych sieci... Cios później pasa.
@krabozwierz: Moja różowa ma w t-mobile umowę, 29/msc, rozmowy i sms/mms do wszystkich bez limitu, 2GB neta. Ostatnio pytaliśmy o zwiększenie neta - można do 5GB za dodatkową dyszkę. Na stronie różowej pokazuje to samo za aktualną cenę.
Ale i tak chyba przeniesie do Virgin, bo za tą cenę jest tam 20GB neta. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@dajpandolara: Z godzinę temu dzwonił do mnie jakiś typ chyba z działu utrzymania klienta o zaoferował mi te same warunki + zwiększenie paczki neta/minut + telefon za złotówkę (nokia 1 plus). Ciulowaty telefon, ale oferta jakby spoko. Tylko, że z zasady nie ufam komukolwiek, kto mi składa oferty na telefon, przez telefon xD
@krabozwierz: abonament w t-mobile od ponad 10 lat na 3 numery telefonów na firmę (era, t-mobile) i teraz przy przedłużaniu konsultant mi mówi że może mi o 30zł niżej dać 2 abonamenty (bez telefonu) co dawałoby ponad 120zł, grzecznie mu odmówiłem, 2 telefony już przeniesione do plusa, a na trzeci już złożony wniosek o przeniesienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dam się już dalej w balona robić,
@krabozwierz:
Mogę zaproponować Ci ofertę Plush ABO za jedyne 25 zł, gdzie otrzymasz:

1. Oferta na czas nieokreślony

- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB na YouTube,
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- rozmowy (również na numery stacjonarne),
- SMS-y, MMS-y bez limitu,

2. Oferta czas określony (24 miesiące)

- Internet 15 GB,
- YouTube przez 3 miesiące