Wpis z mikrobloga

Miraski co zrobic żeby przyjęli mi telefon play i naprawili nie na mój koszt jakoś w grudniu wziąłem sobie u nich Samsunga Galaxy s9+ na następny dzień nie dało się do włączyć A jeśli się udało to po chwili się włączam i wylaczal
No więc dobra myślałem że sobie to oddam ok nowy telefon i mówię mu pa na 2/3 tyg wymieniana była płyta główna i bateria czyli w sumie prawie cały telefon. Przyszedłem wziąłem go siedzę w domu i patrzę że plecy są porysowane chciałem dodać odcisk palca i to odrzucało gdy spojrzałem na czytnik widzidze punkt jakby szpilka była wbita i już nie działa
Oczywiście tak się zirytowałem że miałem już to w dupie szczerze mówiąc i to olałem później mi upadł i zabiła się szybka Ale mi to nie przeszkadzało więc zostawiłem jak jest
Teraz w sumie chciałbym go oddać mam ubezpieczenie wyświetlacza itd ale nwm jak to zrobić by to przyjęli ani nawet nwm jak takie coś się załatwia
Pozdrawiam was wykopki #play #telefony #gwarancja
  • 5
@Lemingator W warunkach ubezpieczenia powinieneś mieć szczegóły jak wygląda proces zgłaszania szkody.

Na przyszłość nagrywaj wszystko co wypakowujesz, żebyś miał dowód w przypadku wysłania tobie uszkodzonej rzeczy.
@testuje to tak nie działa właśnie bo nie sądzę że przynosisz zepsuty sprzęt oni naprawiają i tyle.
Na dobrą sprawę każdy mógłby rzucić sobie telefonem zanieść i by mu naprawiali. Wtedy pytają jak to się stało i myślę że sprawdzają ile jest winy użytkownika w tym zdarzeniu raczej jakiś czynnik zewnętrzny na który użytkownik nie miał wpływu jest potrzebny.