Hej, jak mam abonament Play to jest możliwość zmiany numeru telefonu? Jeżeli tak to jak to wygląda i ile trwa? #play #telefony @play_polska
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@AllergicMass można, koszt to około 150 zł :)
- 0
@AllergicMass: @play_polska: ale możecie też powiedzieć, że złoty numer aktualnie jeszcze za 49 zł jest.
- 0
Może komuś się przyda. Do końca miesiąca Play w ofertach prepaid przy doładowaniu przez aplikację i zastosowaniu płatności Google Pay daje do 50% gratis (i tu wyjątkowo) na główne konto - chyba pierwszy raz w historii. Jedyny minus, że maksymalnie 20 zł bonusu jest, czyli przy doładowaniu 40 zł. Jakby ktoś był zainteresowany do odsyłam to szczegółów:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/play-bonus-za-doladowanie-google-pay
https://blogplay.pl/2019/12/promocja-doladowan-w-aplikacji-play24-z-google-pay/
#play #promocje #cebuladeals
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/play-bonus-za-doladowanie-google-pay
https://blogplay.pl/2019/12/promocja-doladowan-w-aplikacji-play24-z-google-pay/
#play #promocje #cebuladeals
@sultanomariano: dawno temu zgłaszałem że jak się przejeżdża rondem koło turkusa to przez nadajnik radia Jard wszystkie inne stacje szumią. Dostałem odpowiedź że sprawdzili i potwierdzają i się zajmą
@konradk: fajna sprawa. Z tym jardem to zawsze tak było, ale tylko w okolicy ronda. Żadna inna stacja płynnie nie odbierała
- 0
Da się przenieść numer z #prepaid #play do #tmobile jeśli nie doładowałem konta i zablokowali wychodzące? Przychodzące są dalej aktywne. Szukam, ale wszystko stare i raz piszą tak raz tak.
#telefony #telekomunikacja
#telefony #telekomunikacja
Powiedzcie mi gdzie tu jest sens, że na prepaid wystarczy 25 zł miesięcznie aby mieć nielimitowane sms, rozmowy i 10-15gb neta i jesteś wolny od jakichkolwiek umów, a w abonamencie na 24 miesiące proponują za to samo* 40-55 zł miesięcznie? xD
* oczywiście dodają do tego jakieś śmiecie typu tidal itp, ale na co to komu
#tmobile
#play
#plus
* oczywiście dodają do tego jakieś śmiecie typu tidal itp, ale na co to komu
#tmobile
#play
#plus
- 1
@jabukasiga: bo ludzie sobie dają wciskać kit i przepłacają drugie tyle za abo z telefonem.
- 1
@jabukasiga: Niektórzy cenią wygodę (ja sam wolę prepaida jednak). Ale taniego abonamentu zawsze szuka się wśród submarek głównych operatorów: Red Bull Mobile, Plush, Nju/Flex lub Heyah.
Wypowiedzenie do #play wysłane. Po 10 latach nie są w stanie dać żadnej sensownej oferty. 35 zł za 20 gb bez lejka. Miałem 25 zł i 10gb ale nie, jak chcesz więcej to dopłać i ucinamy Ci lejek.
Co polecacie obecnie? Byle z dobrym zasięgiem i od 15 gb?
Myślę o #orangeflex, warto? Ewentualnie #plush ale żona ma i trochę na zasięg narzeka
#orange
Co polecacie obecnie? Byle z dobrym zasięgiem i od 15 gb?
Myślę o #orangeflex, warto? Ewentualnie #plush ale żona ma i trochę na zasięg narzeka
#orange
- 3
Byle z dobrym zasięgiem
@MyZy: Bo ktoś tutaj wie, koło jakich nadajników się poruszasz i Ci doradzi co dla Ciebie najlepsze. Kupuj startery, sprawdzaj zasięg oraz prędkości potem szukaj oferty.
@MyZy Ja gorąco polecam Orange flex, po wpisaniu kodu GRZEGORZQDVT przy rejestracji dostaje się 50 zł na start. Oferta dobra mam w niej 3 numery i nie miałem żadnych problemów.
@rafal-masny: kup starter i zobacz jaki jest zasięg oraz prędkość. W różnych miejscach może działać całkowicie inaczej.
- 0
To raczej nic nie da, bo
''To oznacza że wykorzystują technologię łączenia pasm LTE (co najmniej dwóch jednocześnie), dzięki czemu mogą zaoferować dwukrotnie szybszą transmisję danych niż standardowe routery LTE bez agregacji pasm''
Tak na stronie play jest. Zasięg i tak jest słaby, ale niby z tym cudem ma być o wiele lepszy. Nie wiem jaka prawda
''To oznacza że wykorzystują technologię łączenia pasm LTE (co najmniej dwóch jednocześnie), dzięki czemu mogą zaoferować dwukrotnie szybszą transmisję danych niż standardowe routery LTE bez agregacji pasm''
Tak na stronie play jest. Zasięg i tak jest słaby, ale niby z tym cudem ma być o wiele lepszy. Nie wiem jaka prawda
#play #siecikomorkowe #prawo
Chciałem przedłużyć umowę w Play. Ale ich chyba powalilo. Chcą mieć dostęp do wszystkiego łącznie z BIK i mam wyrazić zgodę. co to za chora akcja?
Chciałem przedłużyć umowę w Play. Ale ich chyba powalilo. Chcą mieć dostęp do wszystkiego łącznie z BIK i mam wyrazić zgodę. co to za chora akcja?
Hej Murki,
Nie szuka ktoś może rodziny do #spotify #spotifyfamily?
Płacę przelewem, blikiem - jak wygodnie. Jestem zdecydowany. #play zabrał mi #tidal i zaoferował liścia w twarz proponując mi 2x droższy abonament z gorszą ofertą niż miałem.
Nie szuka ktoś może rodziny do #spotify #spotifyfamily?
Płacę przelewem, blikiem - jak wygodnie. Jestem zdecydowany. #play zabrał mi #tidal i zaoferował liścia w twarz proponując mi 2x droższy abonament z gorszą ofertą niż miałem.
- 146
@darek-jg: W dobie Revoluta, Blika, Gpay i innych darmowych sposobów do przesyłania kasy mam płacić za to, że chcę zapłacić fakturę?
- 101
- 1
Ktoś ma lub testował ofertę Lajt Mobile? Szukam internetu mobilnego bez umowy na wiele miesięcy, ich oferta wydaje się najatrakcyjniejsza ale opinii w necie mało. Może ktoś ma z tym jakieś doświadczenie?
https://lajtmobile.pl/internet/internet-mobilny/
Ewentualnie u jakiegoś innego operatora równie dobra oferta?
#orange #play #plus #tmobile #lajtmobile #internet #lte #gsm
https://lajtmobile.pl/internet/internet-mobilny/
Ewentualnie u jakiegoś innego operatora równie dobra oferta?
#orange #play #plus #tmobile #lajtmobile #internet #lte #gsm
- 0
Jeśli wyśle komuś smsa kto ma wyłączony ciągle telefon, po jakim czasie przychodzi mi powiadomienie, że nie dostarczono wiadomości (po ilu dniach)?
Czasami do kogoś dzwonimy i ktoś ma wyłączony telefon a jak włączy, przychodzi sms że jest już dostępny. Czy przyjdzie takie powiadomienie nawet wtedy jak rozmówca włączył telefon po miesiącu?
#gsm #telefony #telefon #smartfon #orange #play #tmobile
Czasami do kogoś dzwonimy i ktoś ma wyłączony telefon a jak włączy, przychodzi sms że jest już dostępny. Czy przyjdzie takie powiadomienie nawet wtedy jak rozmówca włączył telefon po miesiącu?
#gsm #telefony #telefon #smartfon #orange #play #tmobile
- 0
@browaldo: to zależy już od konkretnego operatora. w orange po 4h już nic nie przyjdzie https://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3648770
#internet #kiciochpyta
Mirki, u kogo najkorzystniej podpisać umowę na pakiet internetu do domu? I czy za ponad 8 lat doładowań na kartę w jednej siec któraś z sieci da jakiś bonusik jako dostawca? #orange #play #niewiemjaktootagowac
Mirki, u kogo najkorzystniej podpisać umowę na pakiet internetu do domu? I czy za ponad 8 lat doładowań na kartę w jednej siec któraś z sieci da jakiś bonusik jako dostawca? #orange #play #niewiemjaktootagowac
- 0
@Harmideron: w orange widziałem takie. Za 59,99 albo bez limitu i Pobieranie 80 Mb/s, albo Limit danych
250 GB i Pobieranie 150 Mb/s
250 GB i Pobieranie 150 Mb/s
- 1
@dasistfubar: sam szukam i natknąłem się na oferte Lajt Mobile, bez umowy więc w razie wtopy można szybko s--------ć, za 30 zł miesięcznie 100 gb internetu + 200 gb na transfer nocny czyli imo ok. Muszę jeszcze poszukać opinii na ten temat bo coś kurczę mało
https://lajtmobile.pl/internet/internet-mobilny/
https://lajtmobile.pl/internet/internet-mobilny/
@Mawid_Dotyka: Nie lepiej kupić 1 lepszy starter internetu na kartę w play i odpalić noce bez limitu za 5 zł ? Od 00.00 do 09.00 masz no limit danych do pobierania.
@Mawid_Dotyka no tak samo u mnie było dopóki wreszcie nie orzeciagneli światłowodu. Teraz jest perfekt.
- 0
Koszt transmisji danych w Wielkiej Brytanii: 0.02 zl/1 MB (taryf. co 1 KB). Wszystkie ceny sa z VAT. Połączenie z alarmowym nr 112 jest bezpłatnePakiet 500MB w roamingu kosztuje 19 zł. Licząc według cen powyżej za 500MB bym dał 10 zł. O co tu chodzi?
@VirginMobilePL
#telefony #siecikomorkowe #gsm #play #virginmobile #prepaid
- 0
@kossmann: zadzwoń ty lepiej na infolinię i dopytaj bo mi się wydaje że na kartę to nie masz w ogóle internetu poza granicami a te stawki dopłat za MB dotyczą klientów abonamentowych w ramach przyznanego pakietu
- 2
@darek-jg: dostałem już kiedyś takiego smsa ze stawkami
EDIT: bez pakiet jest lejek 32 kbit/s
Czyli internet praktycznie nieużywalny
EDIT: bez pakiet jest lejek 32 kbit/s
Czyli internet praktycznie nieużywalny
konto usunięte via iOS
- 14
- 109
@drillResE: mam w robocie huawei y5 tylko 2018 i gorszego gówna to w życiu nie widziałem, jak coś chcesz zrobić w necie to masz laga z 10 sekund między kliknięciem w ekran a reakcją
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 309
@drillResE: telefon z allegro na raty 0% i oferta na karte bez umowy.
Mamy 2019 a ludzie nadal biorą abonamenty inne niz na firme xD
Mamy 2019 a ludzie nadal biorą abonamenty inne niz na firme xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Poniżej przesyłam Państwu kod na darmowe trzy miesiące w sieci Viking Mobile a w niej no limit i co miesiąc 25 giga.
#vikingmobile #telefony #siecikomorkowe #gsm #play #tmobile #orange #virginmobile #zadarmo #prepaid
#vikingmobile #telefony #siecikomorkowe #gsm #play #tmobile #orange #virginmobile #zadarmo #prepaid
źródło: comment_mBGkdGoE0U0jlaGAaOKIyCYiiYNKjm9a.jpg
PobierzJeśli ktoś zastanawia się nad przeniesieniem numeru do Mobile Vikings to teraz jest dobry moment. Zainteresowanym mogę podesłać kod na 3 miesiące za darmo. Oferta dla 5 osób.
#vikingmobile #telefony #prepaid #siecikomorkowe #gsm #orange #redbullmobile #play #njumobile
#vikingmobile #telefony #prepaid #siecikomorkowe #gsm #orange #redbullmobile #play #njumobile


























Potrzebuję na kilka dni, tak z trzy następne. Musi więc to być karta którą dostanę lokalnie, w mieście.
#internet #internetmobilny #play #plus #orange #era #idea
Jaki komunikat pojawił się przy aktywacji promocji Rok Ważności Konta?
Do końca roku obowiązuje promocja "2 x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę", szczegóły w regulaminie.