wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Którym kurierem #play wysyła zamówienia?
- 0
Czy przesyłki ze sklepu internetowego Play trzeba faktycznie odebrać osobiście i potwierdzać dowodem? Zamówiłem sobie Mi Banda 4 do miejsca gdzie będzie mógł mi ktoś to odebrać, a w mailu napisali że trzeba osobiście.
@play_polska #play
@play_polska #play
Dobry, Mireczki macie sprawdzone ustawienia APN Internet #play oraz APN #mms dla #redmi , #miui global 11.0.1?
Znany w sieci problem - mmsy przychodzą, ale wysyłać nie sposób. Wprowadzone ustawienia podawane przez technicznych na forum playa nie pomagają, wierzę że pewnie ktoś tutaj ogarnął temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję z góry za pomoc.
#xiaomi
Znany w sieci problem - mmsy przychodzą, ale wysyłać nie sposób. Wprowadzone ustawienia podawane przez technicznych na forum playa nie pomagają, wierzę że pewnie ktoś tutaj ogarnął temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję z góry za pomoc.
#xiaomi
Pytanie do konsultantów @play_polska oraz #play
Czy dostanę lepszą ofertę dla firm?
15 kart SIM. Obecnie 22zl za nielimitowane smsy, połączenia i internet (po 10gb lejek). Jest szansa na 30gb w tej samej cenie przy przedłużeniu umowy o 2 lata?
#telekomunikacja #siecikomorkowe
Czy dostanę lepszą ofertę dla firm?
15 kart SIM. Obecnie 22zl za nielimitowane smsy, połączenia i internet (po 10gb lejek). Jest szansa na 30gb w tej samej cenie przy przedłużeniu umowy o 2 lata?
#telekomunikacja #siecikomorkowe
@borrow Prosimy, odezwij się do nas tutaj: https://play-info.pl/Nb9r – postaramy się znaleźć ofertę dopasowaną do Ciebie.
A spier..... Jeszcze mi powiadomienia wyskakują.
#play ha tfu
#play ha tfu
źródło: comment_ugbcXPSHoG3YGxYCWKo3YUlTYfmlDfDl.jpg
PobierzDostałem właśnie smsa, że mam brak środków na koncie, a jest ponad 20 złotych, wtf.
Też ktoś teraz dostał takiego smsa?
#play
Też ktoś teraz dostał takiego smsa?
#play
@ZmutowanaFrytkownica: no cześć, też dziś dostałem ¯\_(ツ)_/¯
@ZmutowanaFrytkownica też tak mam. Wiadomo o co z tym chodzi?
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@Megasuper: no wez idz
@Sebol55 Tak, dokładnie. :)
Pomocy właściciele #iphonese
Mam włożona kartę play i telefon się loguje, jednak pokazuje zero kresek. Nie można się dodzwonić ani nic nie przychodzi na ten telefon. Kiedy przełożyłem kartę do innego iphonese to działała. No i inna karta z innej sieci tez działała na tym telefonie. Co to może być?
#apple #play #ios #iphone
Mam włożona kartę play i telefon się loguje, jednak pokazuje zero kresek. Nie można się dodzwonić ani nic nie przychodzi na ten telefon. Kiedy przełożyłem kartę do innego iphonese to działała. No i inna karta z innej sieci tez działała na tym telefonie. Co to może być?
#apple #play #ios #iphone
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@lajdak: plush, za doładowanie 25 zł dają 10gb internetu
@lajdak: Plush, lepszą ofertę trudno znaleźć
źródło: comment_wi9DMAVGiHxewjgxCIhPOOYQOvdJ5imN.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Chcesz_Pomarancze: Można by spróbować ustawić przekierowanie połączeń na numer w innej sieci. Może to obejście problemu zadziała.
- 0
@mp107: weź teraz ponad 20 numerów przekieruj jak za 30min wszyscy idą do domu
Dzwoni człowiek do #play, żeby usłyszeć tą samą ofertę, która jest na stronie...
- 1
@Matpiotr: Nie wezmę. Bardziej opłaca mi się przejście na pre-paid, gdzie mam prawie to samo za ponad połowę mniej.
- 0
@marcinwlo: Jesteś nielicznym świadomym klientem, bo coraz więc ludzi przechodzi na abonament i chcą za to samo płacić więcej - przynajmniej tak mówią statystyki głównych opów.
Co do oferty przedłużeniowej, to zacznij od złożenia wypowiedzenia, a potem odwiedź forum Telepolis: https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=64895&sid=32cef4baf0bdaebd219cab908e738526&start=13770
Co do oferty przedłużeniowej, to zacznij od złożenia wypowiedzenia, a potem odwiedź forum Telepolis: https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=64895&sid=32cef4baf0bdaebd219cab908e738526&start=13770
Obecnie sytuacja wygląda tak - rodzice posiadają telefon stacjonarny, neostradę i dwa telefony na kartę. Obecnie miesięcznie za wszystko wychodzi ~200 zł.
Chcę zrezygnować z pierwszych dwóch i zamiast tego wziąć internet mobilny (internetu używają głównie do przeglądania, czasami filmiki). Czyją ofertę z doświadczenia polecacie?
Czy na rynku znajdę alternatywę do telefonu na kartę? Obecnie każde z nich doładowują każdy telefon za 50 zł na 3 miesiące co daje ~17 zł miesięcznie.
Chcę zrezygnować z pierwszych dwóch i zamiast tego wziąć internet mobilny (internetu używają głównie do przeglądania, czasami filmiki). Czyją ofertę z doświadczenia polecacie?
Czy na rynku znajdę alternatywę do telefonu na kartę? Obecnie każde z nich doładowują każdy telefon za 50 zł na 3 miesiące co daje ~17 zł miesięcznie.
@szuchal: warto też rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach. Rodzice zyskają wówczas rabat i zamiast 50 zł będą płacili tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB
- 0
@szuchal: Na kartę to raczej dobra stawka. Z drugiej strony, zależy ile wykorzystują i czego?
Co do internetu, to sprawdź w komputerze zużycie danych w jakimś dłuższym okresie czasu. W Windows 10 jest pokazana statystyka za ostatnie 30 dni.
Co do internetu, to sprawdź w komputerze zużycie danych w jakimś dłuższym okresie czasu. W Windows 10 jest pokazana statystyka za ostatnie 30 dni.
Jak najlepiej wypłacić pieniądze z telefonu na kartę? Są jakieś stronki ale mają 50% prowizji.
#pytanie #telefony #siecikomorkowe #kiciochpyta #orange #play #plus
#pytanie #telefony #siecikomorkowe #kiciochpyta #orange #play #plus
- 0
@Matpiotr: ??? Napisałem przecież że są stronki, ale wtedy odzyskam ok 50%, pytam czy jest lepsza alternatywa
- 0
@Przegrywex: niema
Oferta żeby dorobić:
Koleś przywozi Ci karty sim około 100sztuk i telefon. Na każdej karcie jest 5 zł.
Na stronie tipanddonation.com z każdej karty robisz donejta za 4.92 na jakiś tam rachunek. Dostajesz z tego 40gr. Koleś się tłumaczy, że współpracuje z oparatorem i w ten sposób operator odzyskuje pieniądze z kart. Gdzie tu jest kruczek?
#tipanddonatiom #karuzela #mlm #kiciochpyta #play @
Koleś przywozi Ci karty sim około 100sztuk i telefon. Na każdej karcie jest 5 zł.
Na stronie tipanddonation.com z każdej karty robisz donejta za 4.92 na jakiś tam rachunek. Dostajesz z tego 40gr. Koleś się tłumaczy, że współpracuje z oparatorem i w ten sposób operator odzyskuje pieniądze z kart. Gdzie tu jest kruczek?
#tipanddonatiom #karuzela #mlm #kiciochpyta #play @
@Ikambrozja:
Ciekawe tłumaczenie. Przecież operator nie zapłacił nic za to, że na karcie są kredyty, wiec nie na czego odzyskiwać.
Nie wiem na czym tutaj polega wał, ale coś tu śmierdzi.
operator odzyskuje pieniądze z kart
Ciekawe tłumaczenie. Przecież operator nie zapłacił nic za to, że na karcie są kredyty, wiec nie na czego odzyskiwać.
Nie wiem na czym tutaj polega wał, ale coś tu śmierdzi.
No właśnie. Bo przecież w prepaid operator już dostał kasę.
@Ikambrozja:
Nawet gdyby nie dostał, to operatora nic nie kosztuje to, że na karcie jest 5, 10 czy 100zł - to są wirtualne pieniądze. On tych pieniędzy nie wydał, żeby te pieniądze "znalazły się na karcie". Operatora kosztuje dopiero realizowanie połączeń gdy użytkownik te kredyty zużywa.
Ale nadal nie rozumiem na czym wał polega ;) Przychodzi mi na myśl jedynie
- 0
@leedwon zerknij na naszą ofertę, którą znajdziesz na https://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/?main_menu=Oferta&submenu1=Rozmowy&submenu2=Abonament :)
- 0
kiedy jakiś darmowy/promocyjny internet w play? Ktoś, coś?
#play
#play
Komentarz usunięty przez autora
@Ravynah @Glacial więcej informacji o tej grze jest dostępnych na https://blogplay.pl/2019/11/shake-to-play-w-play24/ :)


























#vikingmobile #telefony #prepaid #siecikomorkowe #gsm #orange #redbullmobile #play #njumobile