Ktoś przenosił się ostatnio z #play do #plush ? Ile faktycznie trwa przeniesienie numeru? Jak to robiłeś/aś? w salonie pierw na kartę, a potem na abo czy też przez kuriera / infolinię, a może formularz internetowy ?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Interwyga: to ciekawe co powie jak będziesz się chciał przenieść do plusa na kartę? Zrób tak, a do plusha można wskoczyć zmieniając taryfę.
  • Odpowiedz
Czy przesyłki ze sklepu internetowego Play trzeba faktycznie odebrać osobiście i potwierdzać dowodem? Zamówiłem sobie Mi Banda 4 do miejsca gdzie będzie mógł mi ktoś to odebrać, a w mailu napisali że trzeba osobiście.

@play_polska #play
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry, Mireczki macie sprawdzone ustawienia APN Internet #play oraz APN #mms dla #redmi , #miui global 11.0.1?
Znany w sieci problem - mmsy przychodzą, ale wysyłać nie sposób. Wprowadzone ustawienia podawane przez technicznych na forum playa nie pomagają, wierzę że pewnie ktoś tutaj ogarnął temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję z góry za pomoc.

#xiaomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do konsultantów @play_polska oraz #play
Czy dostanę lepszą ofertę dla firm?
15 kart SIM. Obecnie 22zl za nielimitowane smsy, połączenia i internet (po 10gb lejek). Jest szansa na 30gb w tej samej cenie przy przedłużeniu umowy o 2 lata?
#telekomunikacja #siecikomorkowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomocy właściciele #iphonese
Mam włożona kartę play i telefon się loguje, jednak pokazuje zero kresek. Nie można się dodzwonić ani nic nie przychodzi na ten telefon. Kiedy przełożyłem kartę do innego iphonese to działała. No i inna karta z innej sieci tez działała na tym telefonie. Co to może być?

#apple #play #ios #iphone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obecnie sytuacja wygląda tak - rodzice posiadają telefon stacjonarny, neostradę i dwa telefony na kartę. Obecnie miesięcznie za wszystko wychodzi ~200 zł.
Chcę zrezygnować z pierwszych dwóch i zamiast tego wziąć internet mobilny (internetu używają głównie do przeglądania, czasami filmiki). Czyją ofertę z doświadczenia polecacie?
Czy na rynku znajdę alternatywę do telefonu na kartę? Obecnie każde z nich doładowują każdy telefon za 50 zł na 3 miesiące co daje ~17 zł miesięcznie.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuchal: warto też rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach. Rodzice zyskają wówczas rabat i zamiast 50 zł będą płacili tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB
  • Odpowiedz
@szuchal: Na kartę to raczej dobra stawka. Z drugiej strony, zależy ile wykorzystują i czego?
Co do internetu, to sprawdź w komputerze zużycie danych w jakimś dłuższym okresie czasu. W Windows 10 jest pokazana statystyka za ostatnie 30 dni.
  • Odpowiedz
Oferta żeby dorobić:
Koleś przywozi Ci karty sim około 100sztuk i telefon. Na każdej karcie jest 5 zł.
Na stronie tipanddonation.com z każdej karty robisz donejta za 4.92 na jakiś tam rachunek. Dostajesz z tego 40gr. Koleś się tłumaczy, że współpracuje z oparatorem i w ten sposób operator odzyskuje pieniądze z kart. Gdzie tu jest kruczek?
#tipanddonatiom #karuzela #mlm #kiciochpyta #play @
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ikambrozja:

operator odzyskuje pieniądze z kart


Ciekawe tłumaczenie. Przecież operator nie zapłacił nic za to, że na karcie są kredyty, wiec nie na czego odzyskiwać.

Nie wiem na czym tutaj polega wał, ale coś tu śmierdzi.
  • Odpowiedz
No właśnie. Bo przecież w prepaid operator już dostał kasę.


@Ikambrozja:

Nawet gdyby nie dostał, to operatora nic nie kosztuje to, że na karcie jest 5, 10 czy 100zł - to są wirtualne pieniądze. On tych pieniędzy nie wydał, żeby te pieniądze "znalazły się na karcie". Operatora kosztuje dopiero realizowanie połączeń gdy użytkownik te kredyty zużywa.

Ale nadal nie rozumiem na czym wał polega ;) Przychodzi mi na myśl jedynie
  • Odpowiedz