Wpis z mikrobloga

@prawilna_zielonka też mnie to #!$%@?.
@darek-jg za jaką wygodę? Płacisz w banku jak przelewasz komusz hajs blikiem, wypłacasz kasę albo płacisz w sklepie ? Płacisz prowizje? Bo ja nie tylko w Play. Przelew przechodzi blikiem a naliczają płatność za bluemedia która w ogóle w tym procesie nie uczestniczy
  • Odpowiedz
@prawilna_zielonka: płacisz za skorzystanie z pośrednika bluemedia bo nie musisz wypełniać przelewu na stronie banku tylko jednym kliknięciem to robisz, na pewno jest wiele osób dla których jest to warte złotówkę a ci którzy nie chcą płacić to wysyłają za darmo przelew
  • Odpowiedz
@bukimi: To oczywiste, że można się zalogować do banku i skopiować dane do przelewu. Po prostu miło byłoby dostać linka, który odpali aplikację w telefonie albo okienko do wpisania bliku, albo dowolną wygodniejszą darmową opcję.
  • Odpowiedz
@darek-jg: Jak masz ustawiony szablon płatności to tylko aktualizujesz numer faktury i ewentualnie kwotę (jeśli nie masz stałej). Numer konta w 99% przypadków takich comiesięcznych płatności jest niezmienny. I nawet nie musisz zatwierdzać SMS jak masz szablon zaufany.
  • Odpowiedz
@bukimi: numer faktury to szczerze ma znaczenie tylko jak spóźniasz się z płatnościami. Każdy ma indywidualne subkonta i jak wszystko regulujesz na bieżąco, możesz wpisać cokolwiek.
  • Odpowiedz
@miras_m: Niby tak, ale jak kiedykolwiek jest jakaś inba to wtedy masz porządek i "wszystko na papierze". Jak mam maila z fakturą to robię dwa ctrl-c ctrl-v: z kwotą i z nr faktury i -pyk- gotowe.
  • Odpowiedz
  • 0
Tytuł przelewu nie ma przecież znaczenia. Każdy klient ma swój numer konta. Dodajesz do listy odbiorców operatora i cyk. Ja tylko czekam na kwotę rachunku. Nic więcej mi nie trzeba.
  • Odpowiedz
@prawilna_zielonka: A od kiedy te formy płatności ktore wymieniles sa darmowe? Ze Ty tego kosztu nie widzisz, bo sprzedawca przerzuca go na siebie, nie znaczy ze płatność jest darmowa. Btw w UPC tez dopłacam 1zl za płatność błyskawiczna
  • Odpowiedz