mireczki kochane, zagralem trzy mecze w futa i po zakonczeniu wszystkich przy powrocie do menusów łapie mi zwiecha. Komp może nie najlepszy (na najwyzszych by fifka poszla, ale na zeby nie testowac staruszka odpalilem najnizsze detale i rozdzielczosc), ale mecze gram normalnie, zero lagów, powrot do menusów po meczu to jedyny moment jak łapie zwieche, ktoś ma podobny problem? #fifa #fifa22 #fut #pc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Czy ma ktoś z Was kartę graficzną GTX 1060 6gb ? Mam pytanie do osób używających tą kartę. Czy u Was na najnowszych sterownikach gry działają gorzej niż na starszych sterownikach ?
#kartygraficzne #grafika #nvidia #geforcenow #pc #komputery #programy #software #hardware
#kartygraficzne #grafika #nvidia #geforcenow #pc #komputery #programy #software #hardware
- 1
@Edenes:

też mam 1060, zawsze leci update sterowników - nie odczułem jakiś spadków ;-)
#komputery #pc #informatyka
Mirki nie znam się na PC'tach bo od zawsze lapka miałem. Matka chce kupić komputer czysto do samego internetu. Czy taki PC za 200zł nie padnie po miesiącu? https://allegro.pl/oferta/komputer-lenovo-i3-4gb-500gb-win7-sff-11063960075
Mirki nie znam się na PC'tach bo od zawsze lapka miałem. Matka chce kupić komputer czysto do samego internetu. Czy taki PC za 200zł nie padnie po miesiącu? https://allegro.pl/oferta/komputer-lenovo-i3-4gb-500gb-win7-sff-11063960075
@damianooo8: poszukaj czegokolwiek co ma dysk ssd bo inaczej ten komp będzie się włączał przez 5 minut i samo włączanie przeglądarki tez będzie chwilę trwało
- 2
@damianooo8: Ciężko tak na prawdę powiedzieć, bo przeglądanie neta to może być forum o wędkarstwie i się jak najbardziej nada, ale czy np. YouTube uciągnie to już nie wiem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
MSI Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC 8GB dobra czy polować na MSI Radeon RX 6600 XT GAMING X 8GB czy coś innego?
#pcmasterrace #komputery #pc #mining #kartygraficzne
#pcmasterrace #komputery #pc #mining #kartygraficzne
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@cranberry250: Załamiecie kompletnie rynek ale bynajmniej cranberry będzie miał na ratkę kredytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Jak zablokować aktualizacje karty graficznej w Windows Update ? Zainstalowałem starsze sterowniki do karty graficznej sprzed roku i windows update na siłę aktualizauję mi do sterowników nowszych o kilka miesięcy. Nie chcę tych nowszych sterowników bo mi wydajność w grach wyraźnie spada
#windows10 #pc #komputery
#windows10 #pc #komputery
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Edenes: a może NVIDIA Experience Ci automatycznie instaluje nowe sterowniki? Jeśli nie, to możesz wyłączyć automatyczne aktualizacje:
https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Jak-wylaczyc-automatyczne-aktualizacje-w-Windows-10
https://www.centrumxp.pl/Publikacja/Jak-wylaczyc-automatyczne-aktualizacje-w-Windows-10
- 0
- 0
- 0
- 3
@blaniapl: Gra wychodzi 1 października dla tych, którzy mają kupioną podstawową wersję gry. Mając abonament na PC można grać już dzisiaj od 19 w ramach wcześniejszego dostępu, z tą różnicą że mając tą tańszą opcję abonamentu przysługuje Ci tylko 10h na granie przedpremierowe - po tym czasie nie będziesz mógł uruchomić gry, a mając droższą wersję grasz bez żadnych ograniczeń czasowych. Dodatkowo grając w ramach abonamentu dostajesz najwyższą wersję gry,
@svnrise: Na standardową wersje masz 10% za ea a na loyalty 20% 280zl wychodzi i masz te bajery związane z otw 4.7k fifapoints start 27 września. Jakbym kupił fizyczna wersje za miesiąc pewnie za te 180zl to bym zaoszczędził+60zl ea pro daje nam 240 więc pewnie zaoszczędziłbyś te 5/6 dych, pytanie tylko czy za ten miesiąc ea pro dostaje się te bajery co ultimate bez kontynuowania abonamentu
- 0
- 2
@LordMrok: 17.
- 539
@MrPawlo112: jak wygram to proszę o przekazanie klucza do @vieniasn bo wiem, że lubi takie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 155
- 1
@TheJaster: Jak bez nowej karty graficznej to tragedii nie ma. Procesory poszły w górę względem poprzednich lat ale i tak są w okej cenie, a płyty główne są na takich promocjach cały czas jakich nie widziałem nigdy wcześniej na rynku (pierwszy przykład z brzegu - do++bany Gigabyte Z590 D za 290zł zamiast 520zł), czy podstawowe spoko płyty na B450 za jakieś grosze typu 150-200zł. RAM też droższy, ale to już
@TheJaster pewnie, że lepiej grafikę sobie dokupić później
- 1
Hej, zamówiłem nowy monitor, odebrałem go dzisiaj i po włączeniu od razu w oczy rzuca się taka biała kropa ;_;. Zamawiałem przez internet w media expert ale płaciłem i odebrałem w sklepie. Co teraz najlepiej byłoby z tym zrobić? Gwaranacja, rękojmia? Doradźcie mirki jak możecie bo kompletnie sie na tym nie znam i nie chce czegoś odwalić xD.
#monitory #elekronika #komputery #pc @Media_Expert
#monitory #elekronika #komputery #pc @Media_Expert
źródło: comment_1632161555jJeJpeAc3AAbETA1GDDrEB.jpg
Pobierz@Slaveon najłatwiej zwrot bez podania przyczyny.
Możesz od razu kupić drugi taki sam :-)
Możesz od razu kupić drugi taki sam :-)
@HaPPe: ale zamówienie jest złożone przez stronę. w wielu sklepach tak to właśnie działa, nie ważna jest forma płatności czy przelewem czy przy odbiorze tylko forma zamówienia, a czy tak jest w media expert to chłop się musi dowiedzieć ale moim zdaniem na 90% tak
- 0
- 2
@JeepersCreepers: nie dokładnie o to chodzi, ale może masz na myśli Smart Access Memory?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@JeepersCreepers: resizable bar/smart access memory
- 0
Czołem Mireczki. Mam problem z PC. Wczoraj normalnie wyłączyłem kompa, a dzisiaj podczas włączania słyszę dziwne dźwięki. Są to 3 krótkie dźwięki, krótka przerwa i znowu 3 krótkie dźwięki. Odczepiłem kartę graficzną, jeden dysk, potem drugi, ram (oczywiście najpierw jedną kość, potem drugą itd). Efekt ten sam, dalej występuje dźwięk. Nawet wymieniłem baterię biosu. Ktoś wie co może być przyczyną? Aaa nic się nie wyświetla na monitorze.
#informatyka #pc
#informatyka #pc
@locket: Sprawdź w manualu mobo co oznaczają akurat 3 dźwięki
- 1
@locket: Mam pasujące części, niestety w Łodzi. Jeśli mi go podrzucisz mogę wszystko przetestować. Zawołaj mireczków z poznania czy ktoś nie ma procesora i płyty głównej na socket 1151.
Procesor mógł częściowo paść i przestał ram obsługiwać, mogła płyta główna też się sypnąć.
Procesor mógł częściowo paść i przestał ram obsługiwać, mogła płyta główna też się sypnąć.
Mirki i Mirabelki, wygralem jakas przenosna gunwokonsole Abernick czy cos tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkam za granica, nie chce naciagac wysylajacego na koszta a siebie na tlumaczenia i jej nie potrzebuje, wiec urzadzam konkurs: w komentarzach bedzie 5 screenow z gier PC z przelomu lat 90/00. Kto pierwszy poda wszystkie tytuly dostanie ta konsolke. Dla ulatwienia: wszystkie gry mialy demka na coverCD w polskich gazetkach. Jesli uznam,
źródło: comment_16320760217oyBaPZjnDB6WYXyUsNcPy.jpg
Pobierz@el_Danone nie znam zadnej z tych gier ( ͡° ʖ̯ ͡°) a już myślałem, że pogram sobie przy chorobie na nowej konsolce xD
- 0
@el_Danone: Tego nie powiedziałem, ale nie spodziewaj się odpowiedzi, kiedy zadajesz aż tak trudne pytania. Każda dodana gra zmniejsza prawdopodobieństwo, że ktoś mógł grać we wszystkie.
#staregry #grypc #pc
Mirki, może pomożecie.
Poszukuje bardzo starej gry. Pamiętam, że grałem w nia jakoś w okresie 98'-99'.
Gra w rodzaju deatmatach, ale samochodami. Każdy auto miało swoje unikatowe bronie. Wiem, że była jakaś koparka i jakoś samochód cyrkowy, chyba też karetka. Bardzo cukierkowa grafika :) i tylko tyle pamiętam.
Jesli ktoś wie o jaką grę chodzi to będę wdzięczny za komentarz :)
Mirki, może pomożecie.
Poszukuje bardzo starej gry. Pamiętam, że grałem w nia jakoś w okresie 98'-99'.
Gra w rodzaju deatmatach, ale samochodami. Każdy auto miało swoje unikatowe bronie. Wiem, że była jakaś koparka i jakoś samochód cyrkowy, chyba też karetka. Bardzo cukierkowa grafika :) i tylko tyle pamiętam.
Jesli ktoś wie o jaką grę chodzi to będę wdzięczny za komentarz :)
- 0
Mirki jest szansa aby w przeciągu paru miesęcy ceny kart trochę się unormowały ? Pytam bo nie siedzę w temacie, czasem lubię pograć, myślałem nad nowym bf ale nie wiem czy da radę na moim antyku i7 4770k i gtx 980
#komputery #pc #kartygraficzne
#komputery #pc #kartygraficzne
Raczej szans nie ma.
- 2
To mogła być swietna gra, ale mnie w------i... Jakim cudem miałem znaleźć zegarem w szybie wentylacyjnym w łazience skoro w ogóle go tam nie widać? To jest właśnie przykład źle zaprojektowanej gry. Nie widać kratki z góry, nie widać w trybie POV. Nikt o jego położeniu też nie wspomina z bohaterów. Grało mi sie bardzo ciekawie ale zablokowałem się na wiele godzin. Aż po którejś próbie się poddałem i zobaczyłem solucje na
źródło: comment_1632009470zfxzcLglcmSQJuRGnifnBt.jpg
Pobierz@Bunch:
Jak dobrze pamiętam to baba o tym wspomina jak jej udowodnisz że siedzisz w pętli
Nikt o jego położeniu też nie wspomina z bohaterów.
Jak dobrze pamiętam to baba o tym wspomina jak jej udowodnisz że siedzisz w pętli
Komentarz usunięty przez autora































Ale jestem zajarany XD będzie grane
#diablo2 #gry #pc #komputery