Halo halo co tu tak cicho. Jedna z najgłośniejszych premier tego roku, a wykopki nie wiedzo? O której godzinie otwierają serwery?
Ale jestem zajarany XD będzie grane

#diablo2 #gry #pc #komputery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki kochane, zagralem trzy mecze w futa i po zakonczeniu wszystkich przy powrocie do menusów łapie mi zwiecha. Komp może nie najlepszy (na najwyzszych by fifka poszla, ale na zeby nie testowac staruszka odpalilem najnizsze detale i rozdzielczosc), ale mecze gram normalnie, zero lagów, powrot do menusów po meczu to jedyny moment jak łapie zwieche, ktoś ma podobny problem? #fifa #fifa22 #fut #pc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zablokować aktualizacje karty graficznej w Windows Update ? Zainstalowałem starsze sterowniki do karty graficznej sprzed roku i windows update na siłę aktualizauję mi do sterowników nowszych o kilka miesięcy. Nie chcę tych nowszych sterowników bo mi wydajność w grach wyraźnie spada

#windows10 #pc #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fifa22 #fifa #fut #pc
Mireczki, jak to jest z ea play na originie. Ja weźmie się tą opcję za 14.99 to mozna w fife 22 grać, czy trzeba ta za 59 kupić, a drugie pytanie jak np. Wrzesień sie kupi na miesiąc a potem np 2 miesiące nie kupi to klub przepada?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blaniapl: Gra wychodzi 1 października dla tych, którzy mają kupioną podstawową wersję gry. Mając abonament na PC można grać już dzisiaj od 19 w ramach wcześniejszego dostępu, z tą różnicą że mając tą tańszą opcję abonamentu przysługuje Ci tylko 10h na granie przedpremierowe - po tym czasie nie będziesz mógł uruchomić gry, a mając droższą wersję grasz bez żadnych ograniczeń czasowych. Dodatkowo grając w ramach abonamentu dostajesz najwyższą wersję gry,
  • Odpowiedz
@svnrise: Na standardową wersje masz 10% za ea a na loyalty 20% 280zl wychodzi i masz te bajery związane z otw 4.7k fifapoints start 27 września. Jakbym kupił fizyczna wersje za miesiąc pewnie za te 180zl to bym zaoszczędził+60zl ea pro daje nam 240 więc pewnie zaoszczędziłbyś te 5/6 dych, pytanie tylko czy za ten miesiąc ea pro dostaje się te bajery co ultimate bez kontynuowania abonamentu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy opłaca się składać nowy sprzęt bez kupowania nowej karty graficznej póki co, czy lepiej poczekać ze wszystkim do jednego zakupu?

#komputery #pc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheJaster: Jak bez nowej karty graficznej to tragedii nie ma. Procesory poszły w górę względem poprzednich lat ale i tak są w okej cenie, a płyty główne są na takich promocjach cały czas jakich nie widziałem nigdy wcześniej na rynku (pierwszy przykład z brzegu - do++bany Gigabyte Z590 D za 290zł zamiast 520zł), czy podstawowe spoko płyty na B450 za jakieś grosze typu 150-200zł. RAM też droższy, ale to już
  • Odpowiedz
Hej, zamówiłem nowy monitor, odebrałem go dzisiaj i po włączeniu od razu w oczy rzuca się taka biała kropa ;_;. Zamawiałem przez internet w media expert ale płaciłem i odebrałem w sklepie. Co teraz najlepiej byłoby z tym zrobić? Gwaranacja, rękojmia? Doradźcie mirki jak możecie bo kompletnie sie na tym nie znam i nie chce czegoś odwalić xD.
#monitory #elekronika #komputery #pc @Media_Expert
Slaveon - Hej, zamówiłem nowy monitor, odebrałem go dzisiaj i po włączeniu od razu w ...

źródło: comment_1632161555jJeJpeAc3AAbETA1GDDrEB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mireczki. Mam problem z PC. Wczoraj normalnie wyłączyłem kompa, a dzisiaj podczas włączania słyszę dziwne dźwięki. Są to 3 krótkie dźwięki, krótka przerwa i znowu 3 krótkie dźwięki. Odczepiłem kartę graficzną, jeden dysk, potem drugi, ram (oczywiście najpierw jedną kość, potem drugą itd). Efekt ten sam, dalej występuje dźwięk. Nawet wymieniłem baterię biosu. Ktoś wie co może być przyczyną? Aaa nic się nie wyświetla na monitorze.
#informatyka #pc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@locket: Mam pasujące części, niestety w Łodzi. Jeśli mi go podrzucisz mogę wszystko przetestować. Zawołaj mireczków z poznania czy ktoś nie ma procesora i płyty głównej na socket 1151.

Procesor mógł częściowo paść i przestał ram obsługiwać, mogła płyta główna też się sypnąć.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, wygralem jakas przenosna gunwokonsole Abernick czy cos tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkam za granica, nie chce naciagac wysylajacego na koszta a siebie na tlumaczenia i jej nie potrzebuje, wiec urzadzam konkurs: w komentarzach bedzie 5 screenow z gier PC z przelomu lat 90/00. Kto pierwszy poda wszystkie tytuly dostanie ta konsolke. Dla ulatwienia: wszystkie gry mialy demka na coverCD w polskich gazetkach. Jesli uznam,
el_Danone - Mirki i Mirabelki, wygralem jakas przenosna gunwokonsole Abernick czy cos...

źródło: comment_16320760217oyBaPZjnDB6WYXyUsNcPy.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@el_Danone: Tego nie powiedziałem, ale nie spodziewaj się odpowiedzi, kiedy zadajesz aż tak trudne pytania. Każda dodana gra zmniejsza prawdopodobieństwo, że ktoś mógł grać we wszystkie.
  • Odpowiedz
#staregry #grypc #pc
Mirki, może pomożecie.
Poszukuje bardzo starej gry. Pamiętam, że grałem w nia jakoś w okresie 98'-99'.
Gra w rodzaju deatmatach, ale samochodami. Każdy auto miało swoje unikatowe bronie. Wiem, że była jakaś koparka i jakoś samochód cyrkowy, chyba też karetka. Bardzo cukierkowa grafika :) i tylko tyle pamiętam.

Jesli ktoś wie o jaką grę chodzi to będę wdzięczny za komentarz :)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jest szansa aby w przeciągu paru miesęcy ceny kart trochę się unormowały ? Pytam bo nie siedzę w temacie, czasem lubię pograć, myślałem nad nowym bf ale nie wiem czy da radę na moim antyku i7 4770k i gtx 980
#komputery #pc #kartygraficzne
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To mogła być swietna gra, ale mnie w------i... Jakim cudem miałem znaleźć zegarem w szybie wentylacyjnym w łazience skoro w ogóle go tam nie widać? To jest właśnie przykład źle zaprojektowanej gry. Nie widać kratki z góry, nie widać w trybie POV. Nikt o jego położeniu też nie wspomina z bohaterów. Grało mi sie bardzo ciekawie ale zablokowałem się na wiele godzin. Aż po którejś próbie się poddałem i zobaczyłem solucje na
Bunch - To mogła być swietna gra, ale mnie w------i... Jakim cudem miałem znaleźć zeg...

źródło: comment_1632009470zfxzcLglcmSQJuRGnifnBt.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach