witam, mam pada do #ps4 i #fifa22 na #pc i generalnie w trakcie meczu dziala wszystko bez zarzutu, ale w menu gry i wszędzie poza meczem wszystko jakby "przeskakuje" o dwie pozycje zamiast o jedną, niektóre guziki w ogóle nie reagują, w innych grach bez zarzutu, pad w pełni sprawny.
#pytanie #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HCcezetHC: tak tylko wtedy musisz uruchomić przez steam, masz tam opcje dodaj gre z poza steam. A ona wtedy ci się normalnie odpali jak ze skrótu na pulpicie, tylko już z konfiguracją kontrolera.
  • Odpowiedz
Co myślicie o CROSSPLAY w grach ?

Jak dla mnie mógł by istnieć ale pomiędzy samymi konsolami albo chociaż bys mógł sobie odznaczyć z kim nie chcesz grać.
PC nie powinno być łączone z konsolami, ze względu na cheaty, monitory 120fps, myszki czy inne ułatwiacze do gry :p jakie jest wasze zdanie?

#xbox #ps4 #ps5 #xsx #pc #konsole #gry
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XGPpl - Tales of Vesperia: Definitive Edition i 5 innych gier zostało oznaczonych do ...

źródło: comment_1633264794IpuWqdeP5O9YZFljHGepxv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, od dłuższego czasu mam ochotę pograć w PESa na PC. Kiedys mega dużo czasu grywałem w tę serię. Przestałem grać około 2014 roku, a potem tylko sporadycznie grywałem z kumplem do browara albo nawet w Fifę.... Którą część najbardziej polecacie? Chętnie bym zagrał w coś nowszego niż 2006 z o boże ale tam strzelałem Adriano ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #kiciochpyta #pc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yavad: 12 była średnia dość. Ale 13 był kozak. Ale najlepiej sobie możesz na steam pobrać za free 2021 season update coś takiego. I jest mega spoko
  • Odpowiedz
Jak myślicie lepiej brać BF 2042 na PC (raczej niezbyt nowy) czy na PS5? Będę grał tylko ze znajomymi, którzy mają gierkę na PC.
#ps5 #pc #battlefield
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez cale zycie gralem tylko na PC i ogladalem sobie memy jakie to gry na konsole sa drogie, trzeba placic za multiplayer a grafika w nich to padaka i ogolnie pc master race xD Teraz jak w------o ceny sprzetu udalo sie z pol roku temu kupic Xboxa Series X z padem dodatkowym za ~1900zl na OLX.

Moje spostrzezenia po tym czasie:

- legalne gry sa tanie na konsole, bardzo czesto sa promocje a nawet
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- granie w FPS to porazka na padzie,


@jegertilbake: kwestia przyzwyczajenia, grałem kupę czasu na PC, kilka miesięcy musiałem pograć w FPSy i się nauczyłem, nie czuję dyskomfortu że coś źle mi się steruje. Wiadomo że nie jest tak precyzyjnie jak na PC ale za to wygodniej.

Do minusów dodałbym:
- brak modów, np. Cities Skylines na konsoli jest niegrywalne. Do Wiedźmina 3 też jest sporo ciekawych a to zawsze przedłuża
  • Odpowiedz
Mireczki, padła mi bateria w laptopie, kupiłem zamiennik od Green Cella i po dwóch sztukach które wsadziłem w laptopa zrezygnowałem z baterii od nich. Bateria się przeładowywała, pojemność baterii rosła z każdym ładowaniem a komputer wyświetlał 101% i się resetował, próbowałem kalibracji z każdego poradnika który w jakikolwiek sposób się różnił od pozostałych i nic. Jakiej firmy zamiennik mogę wsadzić do mojego Della bez obaw o takie cyrki? #kiciochpyta #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mukisu: kuszą cena, to na pewno. Ale tak jak mówię bateria w MacBooku pro działa bez zarzutu, natomiast ładowarki….. bez komentarza. Musiałem na szybko kupować, a jakoś nie widziało mi się płacić 400zl na niwa applowska.
  • Odpowiedz
  • 1
Może ktoś mi powiedzieć jak spiąć #baofeng do #pc tak aby działał dobrze transmisja z radia na #zello ? Na chwilę obecną w trakcie kilkunastosekundowych transmisji mam dziwne przerwy w trakcie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szybka pomoc... Czy jak mam pada od Playstation 4 Pro to:
1. mogę go podpiąć po kablu do PC? Mój PC nie posiada Bluetooth, wiec czy na kablu pad mi zadziała?

2. Czy jak nie mam "pendrive Bluetooth" (nie pamiętam nazwy tego, takie małe co się wsadza do usb) ale mam klawiature bezprewodową która z tego korzysta to mogę zrobić tak by np. klawiatura Microsoft działająca poprzez taki mini adapterek usb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6 nowych gier od dzisiaj w Xbox Game Pass, w tym Marvel's Avengers i Scarlet Nexus. O Game Passowym debiucie tej drugiej produkcji poinformowano dosłownie kilkanaście minut temu, ale jak zawsze trzymamy rękę na pulsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/nowe-gry-xbox-game-pass-scarlet-nexus-marvels-avengers-wiecej-usuwane/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #
XGPpl - 6 nowych gier od dzisiaj w Xbox Game Pass, w tym Marvel's Avengers i Scarlet ...

źródło: comment_1632995933JZVTwFgA1174roSgAJPq5x.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro są nagrody za division rivals. Czy uważacie że warto sprzedać swój aktualny skład żeby jutro po nagrodach go odkupić po niższej cenie?
#fifa22 #pc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach