Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, wygralem jakas przenosna gunwokonsole Abernick czy cos tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mieszkam za granica, nie chce naciagac wysylajacego na koszta a siebie na tlumaczenia i jej nie potrzebuje, wiec urzadzam konkurs: w komentarzach bedzie 5 screenow z gier PC z przelomu lat 90/00. Kto pierwszy poda wszystkie tytuly dostanie ta konsolke. Dla ulatwienia: wszystkie gry mialy demka na coverCD w polskich gazetkach. Jesli uznam, ze ktos korzystal z wyszukiwarki google po obrazkach to rezerwuje sobie prawo do zadania dodatkowych pytan. Zaczynamy!
#rozdajo #gry #pc
el_Danone - Mirki i Mirabelki, wygralem jakas przenosna gunwokonsole Abernick czy cos...

źródło: comment_16320760217oyBaPZjnDB6WYXyUsNcPy.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@el_Danone: w 1 ( ) Redline miałem 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta to domysły i kolejna cecha wspólna to pewnie to że były na 1 CD jak większość gier w tamtym okresie poza np. Baldurs Gate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Redline miałem 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszta to domysły i kolejna cecha wspólna to pewnie to że były na 1 CD jak większość gier w tamtym okresie poza np. Baldurs Gate ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PapaSar: to wszystko ogralem jako demka z coverCD z roznych czasopism. Z tego co sie orientuje to zadna gra nie byla nigdy pelniakiem.
  • Odpowiedz
@PapaSar: nie szukam cech wspolnych. Kazda gra ma pewna szczegolna ceche, ktora ja wyrozniala. OK, Redline to bylo prowadzenie pojazdow. Reszta miala podobne dziwnosci jak na ten czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sam requiem był hitem w tamtych latach


@PapaSar: nie wiem gdzie... to juz niszowy SiN byl bardziej popularny. Albo Hexen II czy Messiah (tu akurat pomoglo sprzedawanie gry za 40zl pol roku po premierze)...
  • Odpowiedz
Reszta miala podobne dziwnosci jak na ten czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@el_Danone: Requiem : wątki zaczerpnięte z Biblii.
Autobahn : warunki ruchu drogowego, zmienne warunki pogodowe, pory dnia wraz z godzinami szczytu i różnorodność pojazdów
Redling : możliwość obserwacji akcji z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, wiele efektów specjalnych.
  • Odpowiedz
@el_Danone: Messiasha grałem jeszcze była 1 poschizowana gierka ale nie pamiętam tytułu ( ͡° ʖ̯ ͡°) -> strzelanka, widok za pleców w 2 części mogliśmy grac psem który miał 4 ręce z uzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz