#gry #pc #grypc

Siemka mam kwarantannę, poleci ktoś jakąś grę żeby umilić czas, niezbyt wymagająca na lapka. Nie mam tu niestety myszki, więc obsługa touchpad
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kupilem klucz do god of war, wszystko sie pobralo i teraz mi pokazuje ze jest jakas weryfikacja ktora ma trwac okolo 10h... zuzycie dysku na poziomie 2mb/s wedlug steam. O co chodzi? nigdy tak nie mialem
#godofwar #steam #gry #pc #gaming
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majk3l: p------e inwestować "parę stówek" więcej, jak do tej pory siedziała na 1045t i była zadowolona xD Od razu może w-----e 10k na zestaw do pracy w PS i LR kilka razy w miesiącu, co się i tak nie wróci, bo nie jest do pracy zawodowej? Do samego przeglądania internetu to pewnie coś od 5-6k, nie? Proszę cię... Ryzen 2400g już idzie, tyle w temacie. Twojej oferty za 800zl do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem, dawno nie siedziałem w PC i probuje sobie zlozyc w miare dobrego kompa. I moje pytanie jest nastepujace: czy zmieszcze chlodzenie msi mag coreliquid 360r od góry w obudowie krux leda(krx0007) ?
Reszta podzespolow ktore wybralem: plytka msi b460 tomahawk, procek i5 10600kf, zasilacz silentiumPC vero L3 700w, ram goodram ddr4 16gb 2666mhz cl16, ssd 512gb adata s11 pro. Grafike kupie pozniej, musze sie jeszcze zastanowic jaka wybrac. Ogolnie jakby
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Carguy: do 12 gen musisz mieć płytę z690 jak ma być oc, jak procek bez k to b660 będzie ok.

zmienił się socket i starsze płyty nie pasują do 12 gen. tylko się nie pomyl i nie kup wersji na ddr5 bo za ram zapłacisz więcej niż za procesor.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Tomahawkkk: Podczas sprintu gdy prowadzisz sobie legendarnego Skyline R34 i uważasz by jak najlepiej pokonywać zakręty musisz też n---------ć mecha-dinozaury.
  • Odpowiedz
Miruny, jak myslicie, co pojawi sie jeszcze w tym roku na gamepasie z tych gier AAA i AA co juz wyszly i nie sa od zewnetrznych zespolow Xbox. Wiadomo ze zaraz wyjdzie Hitman a z innych. Moje typy to: Borderlands 3, Necromunda Hired Gun, Tales of Arise, REsident Evil 3(chcialbym Village ale 3 jeszcze nie bylo a idzie po kolei chyba), nowy Pathfinder, Biomutant. Little Nightmare 2
#gry #gamepass
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieli przeszedł saints row 3 i teraz gram w 4. Muszę wyłączyć generator ale nie mogę bo obok są 2 czerwone kule z których respawnhja się alieny. Nie mogę tego rozwalić. Co z tym się robi?

#gry #saintsrow #pc #ps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nobody_here: Nigdzie nie było gtx 1660 super za żadne 1500zł miesiąc temu. Chyba że mówisz o jakichś pojedyńczych aukcjach wystawionych z kont allegro które zostały utworzone miesiąc temu i są zwykłym oszustwem dla naiwnych januszy.
  • Odpowiedz
Pytanie do graczy #godofwar
Polski dubbing czy oryginalna angielska ścieżka dźwiękowa?

#pc #gow

Jakie głosy?

  • Angielskie 50.8% (31)
  • Polskie 49.2% (30)

Oddanych głosów: 61

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć kumple i kumpelki,

XGP.pl rozrasta się w bardzo szybkim tempie, dlatego poszukujemy nowych osób do pracy dodatkowej, które zasilą szeregi naszej redakcji. Praca w 100% zdalna; polega na pisaniu newsów / artykułów / poradników / wrzucaniu promocji (w zależności od stanowiska) ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jeśli zawsze chcieliście spróbować swoich sił w branży growej, to zapraszamy! Copywriterom mówimy nie, bo szukamy osób, które rzeczywiście interesują się
XGPpl - Cześć kumple i kumpelki,

XGP.pl rozrasta się w bardzo szybkim tempie, dlat...

źródło: comment_1642162495l2AmYv53B5UxRb50Cw24NL.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megawonsz_dziewienc: chcielibyśmy zaproponować większe kwoty, ale na ten moment to po prostu niemożliwe. Jeśli jednak nadal będziemy się fajnie rozrastać, to podwyżki oczywiście wchodzą w grę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#pc #komputery #programy #windows #aplikacje #pcmasterrace #software

Witam, mam takie pytanie - jak spowolnić dany program, chodzi o pewną grę gdzie czas jest istotny do 0.1 sekundy. Czy są programy co w czasie rzeczywistym spowolnią tą grę o wyznaczoną ilość % czy w czym to się liczy? Na przykład aby działała 2 razy wolniej? Chodzi mi o to
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rbk17: nie ma takiej możliwości, bo musiałbyś się wbić w kilka pętli gry(główną, fizyki i pewnie jeszcze innych) które odświeżają różne dane i tam wstawić opóźnienie.
  • Odpowiedz