@Linijkarz_z_Lotusa: Różnica jest taka, że u Intela masz normalne procesory z integrą albo bez (wersja z literą F), a u AMD procesory z integrą to trochę inna bajka, a więc taki Ryzen 5 5600G (z integrą) jest słabszy od Ryzena 5 5600X (bez). Jeśli komputer ma być na długo, zamierzasz dodać dedykowaną kartę, a jednocześnie teraz wystarczy Ci intelowska integra, to lepiej brać Intela.
  • Odpowiedz
Mireczki, mam problem z #minecraft.
1) Server.jar długo się otwiera (ściągnięta najnowsza wersja z minecraft.net). Trwa to nawet ok 10 - 15 minut od kliknięcia do włączenia się konsoli
2) Gdy konsola się załączy to długo się ładuje (komunikat Preparing spawn area i długo się ładuje od 0 do 100%.
3) Po załączeniu Launchera (z oficjalnej dystrybucji, nie żaden pirat.) i załadowaniu się, gra załącza się po jakiś kilku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boże, ale te obudowy silentiumpc to kox chyba coś mam z przyciskiem power, bo komp startuje mi tylko po Magic Packetcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mireczki, nie wiem ile osób gra tuitaj w #haloinfinite, ale warto spróbować. Mam problem z dwoma znajdźkami w The Tower. Uruchomiłem windę grawitacyjną podczas kampanii, później zorientowałem się, że pod nią ukryty jest rdzeń i skórka. Czy istnieje możliwośc, żeby ponownie podnieść windę? Chciałbym wymaksować tę grę i tylko tego mi brakuje (,)

#halo #xbox #pc #grykomputerowe
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TYTUŁ TO EXO-ONE

Jeśli ktoś potrzebuje "monotonnej" gry, w której głównie chodzi o to, by dostać się do miejsca, z którego wydobywa się to jasne światło, a za razem jeśli lubisz zwiedzać różne dziwne planety za pomocą statku, który raz jest kulą, a raz dyskiem, to ten tytuł jest dla ciebie.

PS Pisząc te słowa po półgodzinnej przejażdżce, mam ochotę na spanie, więc ludzie mający problemy ze snem. też mogą zainteresować się #
hacerking - TYTUŁ TO EXO-ONE


Jeśli ktoś potrzebuje "monotonnej" gry, w której gł...

źródło: comment_16415963339RSWXwhJA3hAV6ynO9dLpE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego na Twitchu teraz jest oglądających na żywo po 100k


@gawix: Za oglądanie streamerów grających w rusta dają przedmioty kosmetyczne w grze
  • Odpowiedz
Mam płyte jingsha x99-d8, czasami dzieje się tak że jak wyłączę pc to później jak chce go włączyć wszystkie wiatraki się kręcą ale nie bootuje, nie widać ekranu biosu, nic, czarno. Na płycie kod FF. Na następny dzień komputer sie uruchamia bez problemu. Ktoś wie o co chodzi?
#serwispc #komputery #elektronika #majsterkowanie #pc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy korzystał ktoś z jakiegoś weryfikatora sterowników? Mam podejrzneie, że sterowniki mi się gryzą, ale nie wiem dokładnie co z czym i nie mogę do tego dojść. Mam DriveView'a, gdzie podświetlają mi się sterowniki na czerwono, ale nie wiem co to dokładnie oznacza i czy mogę coś z tym zrobić. Ktoś jest w stanie pomóc?

#pc 4#komputery #windows #pomoc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@woldysznator_te_osiemset: Mam bsody, sprawdzałem ram mem testem wszystko ok, sprawdzalem inne kosci tez sa ok, myslalem, ze to moze karta sieciowa, ale wypialem ja i zrobilem reinstall windowsa i dalej mam te problemy, nawet podczas instalacji systemu mialem BSODa. Nie wiem jak moglbym jeszcze upewnic sie, ze to jest temat sprzetowy nic softowy.
Moj sprzet
CPU: AMD Ryzen 5 3600
MOBO: Gigabyte B450 AORUS ELITE
GPU: Gigabyte GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6
SSD:
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, chcę kupić ojcu niedrogiego laptopa w cenie 1,5-1,8k. Naturalnie zależy mi na jak najlepszym za jak najmniej. ;P
Wiem, że w tej kwocie cudów nie będzie, ale fajnie by było, gdyby mógł pogiercować w jakieś strategie + ewentualnie w strzelanki (oczywiście zdaję sobie sprawę, że te najnowsze nie pójdą). No i ważne, żeby był niezawodny. Jeśli nie jesteście w stanie polecić konkretnego modelu, to powiedzcie chociaż proszę jakie marki omijać.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam laptopa, tak do 3 tyś, zależy mi na tym, żeby był dobry dostęp do płyty głównej, ramow i dysku. Wielkość raczej 14 cali. Będę do używał do internetu i pakietu office. HP odpada ( ͡° ͜ʖ ͡°) #laptopy #pc
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę potrzebować pcta, lub lapka do wyświetlania treści video na telewizorze 4k 120hz.
Czyli wsparcie przez gpu najnowszych kodeków wideo. Wyjście HDMI, cyfowe audio.
Są jakieś tanie sprawdzone komputerki? Morze być używka. Dobrze, jeżeli mało prądu pożre. Jakiś Dell mini pc pewnie byłby ok.
Moje zainteresowanie do składania pctów skończyło się na gtxach 980 i już nie jestem na czasie z nowinkami.
8gb ram minimum
dysk ssd 120gb minimum
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@QoTheGreat: Póki co to nie ma apu obsługującego sprzętowo hdmi 2.1 co właśnie stwierdzono w przytoczonym wątku. A może, bez śmiechu, xbox series x? Z apu to patrzyłbym na ryzena 5600g.
  • Odpowiedz
Poszukuje bezprzewodowych słuchawek, które wykorzystują dwie różne metody łączenia się z urządzeniem, np. adapter usb i bluetooth. Chce być podłączony do dwóch urządzeń na raz i przełączać się pomiędzy nimi w szybki i prosty sposób. Czy ktoś zna jakieś podobne i poleci?

#pcmasterrace #sprzetkomputerowy #pc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fruttti: ważne żeby wszystko ogarniało bt 5.0 albo wyżej i wtedy się automatycznie odtwarza tam gdzie idzie w danym momencie dźwięk
  • Odpowiedz
XGPpl - Mass Effect Edycja Legendarna, Outer Wilds i Embr od dzisiaj w Xbox Game Pass...

źródło: comment_1641474919J9jxDiWCK1t0oL8b7LmROi.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@XGPpl chyba muszę jakiegos człowieka nająć żeby te gry za mnie przechodził i mi potem opowiadał xD tyle tego ostatnio że sam już nie wiem w co grać. Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przez przypadek pojawił mi się gameplay na YouTube z Mount and blade 2 i postanowiłem zainstalować. Kurlllaaaaa jakie to jest dobre, od czasów wiedźmina nic mnie tak mnie wciągnęło. Godzina za godziną leci jak minuta, aż różowa kręci nosem. Jak ktoś jeszcze nie miał okazji zagrać to polecam. A może ktoś za coś w podobnym klimacie?
#gry #grypc #grykomputerowe #pc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach