Polityka sony jest do w-------a teraz mam nadzieje ze sie ogarną i ich polityka będzie bardziej prokonsumencka, albo niech po prostu zdechną a ich studia niech tez wykupi ms zeby mozna było grać na wszystkim tak jak pan jezus powiedział

#pc
#xbox
#ps5
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, podłączyłem mój stary zestaw słuchawkowy Plantronics GameCom 818 pod USB i nie działa mi regulacja głośności w Windowsie ani na głośnikach ani w mikrofonie, suwaki w Windows nic nie dają. O ile z głośnikami radzę sobie że pogłaśniam sobie dzwięk przyciskami w słuchawce to mikrofonu nie mam jak dać by był czulszy.
Wcześniej mi ten zestaw działał bez problemów, znalazłem coś w necie że jakiś update windowsa to psuje.

Mieliście już
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MICROSOFT KUPUJE ACTIVISION BLIZZARD!!!! Gry tego wydawcy, m.in. z serii Call of Duty (nowe i istniejące), trafią do Xbox Game Pass.

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/microsoft-przejmuje-activision-blizzard-gry-w-xbox-game-pass/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc
XGPpl - MICROSOFT KUPUJE ACTIVISION BLIZZARD!!!! Gry tego wydawcy, m.in. z serii Call...

źródło: comment_1642513838EGbW0W6GjFYvoIUvHOIgLz.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bro_: deal ma zostać sfinalizowany w roku fiskalnym 2023 (czyli zaczynającym się w październiku tego roku), wiec moze pod koniec tego roku gry Acti trafią do Game Passa.
  • Odpowiedz
XGPpl - Oto gry w Xbox Game Pass na drugą połowę stycznia 2022!

Link do newsa: htt...

źródło: comment_1642505084QdJeAhG9nPm5bI1RyxsVMQ.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XGPpl: Danganronpa polecam, naprawdę świetna gra, recenzje Zagrajnika zobaczcie. A hitmana tak się zbieram i zbieram moze za darmo to wreszcie sprawdzę :)
  • Odpowiedz
Jak zwykle, najgorzej, akurat kupiłem Death's door na promce w Epicu, ostatnio z Hadesem było to samo. No ale w sumie gra dobra, niech devy mają.


@keton22: Ja tak czułem, że prędzej czy później Deaths Door trafi do GP i się wstrzymałem, choć kusiło.
  • Odpowiedz
czy da radę uzyskać audio z display port bezpośrednio z płyty głównej (z690 Gigabyte) - obraz jest ok bezpośrednio z płyty (nie ma dodatkowej karty, bazuje na układzie graficznym procka 12600k), natomiast nie wykrywa wyjścia dźwieku. jest tylko z mini jack. #pc #pcmastarrace #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Ademu jak uzyje karty graf to bez problemu display port tez dzwiek przesyla, chodzi o uzycie portu bezposrednio na plycie. Monitor ma glosniki i prze karte idzie ok natomiast przez plyte glowna jiz nie chce
  • Odpowiedz
T-Bao TBOOK MN59 AMD Ryzen9 5900HX Mini PC 32GB 1TB
Cena: $799.99 (najniższa w historii: $1029.99)
Koszt wysyłki: $3.41
Sklep: Banggood

Moderacja zabrania wstawiania linków wybranym użytkownikom na wykopie, więc polecam obserwować moje wrzutki w mediach społecznościowych. Link i kupon do tego przedmiotu można dostać w prywatnej wiadomości lub na moim Fanpage na Facebooku/Grupie na Facebooku/Telegramie/Reddicie, do których linki znajdują
n____S - T-Bao TBOOK MN59 AMD Ryzen9 5900HX Mini PC 32GB 1TB
Cena: $799.99 (najniższ...

źródło: comment_1642435161DB7BorQ88xPUgQ3lGttq1P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seeejmi a sprawdzałeś z inną grafika? Pudełka od innych podzespołów były? Bo może jako gotowy składak powinienes odesłać całego kompa i zażądać zwrotu kasy.
  • Odpowiedz
@Seeejmi: czemu po prostu nie zrobiłeś zwrotu? Nie wiem po co się w ogóle bawiłeś w jakieś odsyłanie na gwarancje, ewidentnie widać, że to jakiś scam, a ty zamiast odesłać na zwrot, który ci przysługuje, odesłałeś do serwisu, przy czym sam tak naprawdę nie wiesz co odesłałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ten moment nie wiem co poradzić, na przyszłość - jak coś kupujesz za kilka
  • Odpowiedz
Mireczki jakie #gry na #pc polecacie na pada plus klawiatura lub 2 pady dla dzieciaka lvl 5-6? Właśnie instaluję Lego Indiana Jones. Coś podobnego i dostępnego znacie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam siedmioletni komputer. Ostatnio pomyślałem że możnaby go wymienić na lepszy model ale ceny są tak posrane że na dobry komputer do grania trzebaby dać chyba z 7 tysięcy. W tej cenie mam obie konsole. Sorry ale chyba czas zakończyć przygodę z #pcmasterrace na rzecz #konsole
#playstation
#xbox
#pc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lola i csa?


@kruszto: bo czasem odpalą też coś mocniejszego. Inna sprawa, że moi najlepsi klienci z najdroższym sprzętem właśnie w takie produkcje grają. A do tego np. HoMaM
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że aplikacja Microsoft Store na PC zaczęła pokazywać, kiedy poszczególne gry znikną z Xbox Game Pass. Poznaliśmy potencjalne daty usunięcia z subskrypcji wielu hitów.

Link do newsa: https://xgp.pl/newsy/aplikacja-microsoft-store-pc-daty-usuniecia-gier-z-xbox-game-pass-plotka/

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace
XGPpl - Wygląda na to, że aplikacja Microsoft Store na PC zaczęła pokazywać, kiedy po...

źródło: comment_1642424742sS2mzQZOWPtlh7Ft7Fj66G.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry
Po ponad 4 latach używania zalałem sobie kawą moją świetną myszkę Rival 100, kupioną na super promocji za 50 zł i serduszko mi się kraje (,) jeżeli nie uda mi się jej ogarnąć to będę zmuszony kupić nową, możecie coś polecić?
Ogólnie szukam czegoś za 100-150 zł,
Krs90 - #myszka #pcmasterrace #pc #cokupic #logitech #steelseries #gry 
Po ponad 4 l...

źródło: comment_1642410509KGasy6zrTCe2xOQ8azeyWw.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

od jakiegoś czasu myślę nad wymianą mojego r7 2700x, liczyłem na 3d v-cache, ale pokazali tylko 5800xD, który ma być mocno limitowaną edycją, więc pozostaje obecna generacja. r5 5600x za 1200 był akceptowalną propozycją, ale to co się dzieję, to ja nawet nie wiem, kto normalny kupuje 5600x za 1400zł, to już bardziej mi się opłaca sprzedać co mam i kupić intela. Przestańcie podbijać cenę, nie opłaca się upgrade na tego procka,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ming k4, reklamowan


@prolol: zmieniać 8 rdzeni na 6? No niby spoko jeżeli tylko grasz.

5800x3D będzie limitowany, to fakt. Ale pasowałby ci jako upgrade

  • Odpowiedz