Wpis z mikrobloga

Jaka ta aplikacja XBOX na #pc jest zj**na, nie mozna wybrać na którym dysku zainstalować grę, niby w opcjach ogolnych jest wybór ale czesto sie nie zapisuje a przy instalacji konkretnej gry i tak do wyboru jest tylko dysk C na ktorym wiadomo nie ma miejsca, to nawet repacki fitgirl i innych piratow pozwalaja bez problemu to wybrac a czlowiek placi hajs i nie moze sobie gry zainstalowac xdd albo musi miec jedna maks dwie, i to jeszcze firma #microsoft ktora powinna ogarniac swoj wlasny system operacyjny ehh szkoda slow
#xbox #xboxgamepass
  • 13
@heartbrakerr: @saif3r: mam opcje, zaznaczona, cokolwiek bym nie zmienil w ustawieniach glownych to i tak przy instalacji gry wyskakuje okienko po lewej i jest tylko dysk C, poza tym nawet jakbym nie mial to zaznaczone i program probuje zainstalowac na C to nie ma na nim miejsca wiec powinno wyskoczyc, mysle ze problem jest glebszy, albo mam cos na dysku co knoci albo przez to ze windows 11 albo przez
@saif3r: testowalem te wszystkie opcje, najwieksze zmiany to byly jak w rejestrze usunalem te dwa wpisy GamingServices, i GamingServicesNet, wtedy wyskoczyl wybór dysku ale nie dalo sie nigdzie instalowac bo bylo PREPARING a potem ERROR, a jak zainstalowalem od nowa Gaming Services i utworzyl na nowo wpisy w rejestrze to dalej to samo, bez wyboru dysku, cos jest nie tak z tą usługą
@Franzowaty: Ja też miałem, dopóki nie wyszedł update apki, który sprawił że żadna ze wspomnianych gier się nie aktualizowała. Miałem z 3 sesje na chacie z supportem ms, wysyłałem logi, dxdiagi, robiłem różne cuda w rejestrze. Ostatecznie support napisał mi, że reinstall systemu jest jedynym wyjściem.
@saif3r: czekaj... ale czy to nie MS jest twórcą zarówno apki xbox i systemu Windows?
Ja zawsze myślałem że windę można spokojnie przywrócić do stanu po instalacji....

Niezły support..