Wpis z mikrobloga

Cała prawda o tej nacji i to co o nas myślą. Nie lubię generalizować, ale wszystko na wschód od nas, to szwołocz, co zresztą pokazuje fragment mojej gierki. Gdyby nie to, że to nie pierwszy ukr, który się wobec Polaków tak odzywał, to bym tego nie nagrał.

Jakby ktoś się zastanawiał, czy im pomagać, jak ruscy ich najadą. Trzeba wyciągać wnioski z historii, żeby się nie powtórzyła.
#pubg #ukraina #rosja #swiat #zwierzeta #bandera #banderowcy #gry #pc
extaza161 - Cała prawda o tej nacji i to co o nas myślą. Nie lubię generalizować, ale...
  • 12
@szurszur: Nic bardziej mylnego. Pracowałem z setkami ukraińców i tylko o jednym mogę powiedzieć coś pozytywnego. Reszta to kategoria taka jak na filmie. To tylko przykład tego, co oni o nas myślą. To, że mówił on do monitora, raczej tylko pomagało mu w tym, aby się uzewnętrznił i powiedział to co myśli.

Miałem wiele podobnych sytuacji w realu, których jednak czasem nie da się nagrać ;)
@szurszur: I tylko jeden nie był sceptycznie do mnie i innych Polaków nastawiony. Większość szyderczo do Polaków mówiła "polijaczki". I inne tego typu zachowania. Żarty o wojnie, jaką to oni potęgą nie byli i co nam nie robili.
To że głośno nie wychwalali bandery, nie oznacza że w ten sposób nie myśleli. Inne ich zachowania mogą to po prostu potwierdzać. Chcesz to weryfikować, czy po prostu ludziom, którzy pałają do nas
@extaza161: Mało to wiarygdnie wyglada. Co to za praca, że poznałęs poglady setki ludzi i jeszcze wszyscy sie nieodpowiednio zachowywali. Nawet z rachunku prawdopobienstwa trudno w to uwierzyć.
Na dodatek w badaniach opinii publicznej Polacy uzyskuja dobre wyniki na Ukrainie. Od lat czołówka najbardziej lubianych krajów/ nacji. A Ty masz na odwrót niemal 100% negatywnie sie wypowiadało.
@extaza161: jesli juz tak popadasz w confirmation bias, to pamietaj ze caly zachod sie smieje z polakow, ktorzy sa biednym narodem, z bohaterem narodowym ktory byl elektrykiem, idealnie wpisujacym sie w narracje bohaterskich polakow ciagnacych na zachod zeby przepychac lepszym europejczykom kible i klasc panele w salonach.

Moglbys sie poszczycic byciem białym, ale to tez ciezko, bo na zachodzie biały kolor skóry kończy się w Niemco-Czechach, a dalej na wschód to
@ChomikSon: Nie przesadzaj Polacy na zachodzie nie są tak żle traktowani oczywiscie zdażają sie niezbyt przychylni jak Niemcy czy Anglicy ale takie traktowanie przypada wszystkim na wschód od Niemiec albo na zachód od Francji. Co do Wałesy to akurat on jest lubiany za granicą i znany potrafi sie pojawić nawet w popkulturze ostatnio oglądałem kawałem serialu ,,Co ludzie powiedzą'' gdzie jedna z bohaterek powiedziała że młody Wałesa był ogólnie męski a