Jak myślicie? #p0lka #przegryw Instytut Badań nad p0lkami prowadzi sondaż.

Kogo wybierze p0lka?

  • Polak specjalista 20k i 16cm 11.5% (11)
  • Mokebe bezrobotny i 22cm 88.5% (85)

Oddanych głosów: 96

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce #logikaniebieskichpaskow

Podstawowe różnice między normalnym, zdrowym umysłowo facetem z prawidłową samooceną a zaburzonym incelem. W której jesteście grupie? :))) Dla mnie to pytanie retoryczne, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze sami przed sobą :))) Zostawiam temacik dla refleksji, do której i tak nie jesteście zdolni :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill #przegrywpo30tce #logikani...

źródło: 69815154

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miesiąc tindera = 112 matchy. Nie rozumiem ludzi, którzy płakali mi, że przez pierwsze dni są matche, a później pustynia, praktycznie codziennie wpadają jakieś 1-3 samice. Pierwsza randka po 2 dniach, pierwsze lizanie po ~80 minutach pierwszej randki, z keksem ciężej, bo nie lubię dupić świeżych lasek, dawno mi się to znudziło.

Tak ze statystyk.

#tinder
#zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niecałe 4 % Polek deklaruje walkę podczas ewentualnej wojny i mobilizacji z nią związanej.

Jednocześnie blisko połowa Polek jest za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej.

Obowiązkowa służba wojskowa może dotyczyć tylko osób z kategorią A nadaną podczas kwalifikacji wojskowej, czyli w 99% dotyczyć będzie mężczyzn.

Połączcie
sildenafil - Niecałe 4 % Polek deklaruje walkę podczas ewentualnej wojny i mobilizacj...

źródło: sondaż

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sildenafil: ok, myślenie by się im zmieniło, jakby były by zapowiedzi że zetka by dotyczyła również kobiet a nie jak to jest utarte tylko dla mężczyzn. Dlatego gdy beda dyskusje o konieczności przywrócenia służby wojskowej to musi byc larum że ma dotknąć wszystkich.

Pytanie, czy mężczyźni tę kwestie podniosą
  • Odpowiedz
Chłop właśnie został pogardzony przez 34 letnia samotna matka dwójki dzieci mieszkająca z rodzicami. Ja 28 lat, wzrost 196cm, zarobki 7k/mc, całkiem dobra sylwetka ,morda 5/10 i własne mieszkanie plus samochód
Rynek matrymonialny jest tragiczny jak nigdy a pewnie będzie jeszcze gorzej. 10 lat temu aż tak źle nie było jak dzisiaj ale wtedy nic nie miał

#blackpill #p0lka #zwiazki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teksty p0lek i nastolatek:
1.Nie szukam nikogo. - Nie szuka w chwili obecnej trwałej relacji, skakanie po benisach i imprezowanie z chadami.
2.Nie pasujemy do siebie. - Nie jest zainteresowana/nie podobasz się jej, ma lepszą opcję na oku.
3.Napewno znajdziesz sobie kogoś kto cię pokocha. - Typowe odbijanie piłeczki, już w jej oczach jesteś skreślony ktoś cię pokocha na pewno nie będę to ja. Tekst na litość.
4.Nie chodzi o ciebie tylko o mnie/nie mogę się
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak oceniacie polke żone araba,inne polki ją krytykowały za nie noszenie hidżabu. Zawsze mam beke jak Polacy piszą pod postami dziewczyn z zagranicy które mówią że podoba im się Polak "tylko polki".Nigdy nie widziałem żeby Polak za granicą wyrażał uwielbienie dla polek chyba wiemy dlaczego XD. Gdyby wychowała się w Polsce to by była na pierwszej linii frontu walki z patriarchatem #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Jak oceniacie polke żone araba,inne polki ją krytykowały za nie noszenie h...

źródło: 2024_04_04_16_14_43_348

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie widziałem żeby Polak za granicą wyrażał uwielbienie dla polek chyba wiemy dlaczego XD.


@sakiro12: To akurat wcale nie jest nic dziwnego, kiedy wyjeżdżasz z naszego pięknego kraju nadwiślańskiego zwanego także Polska lub spotykasz nawet na miejscu jakieś kobiety które są z innego kraju zaczynasz dostrzegać pewne rzeczy oraz tego, że te kobiety w Polsce to jednak nie są takie wspaniałe i niepowtarzalne jak ci wmawiali całe życie. Moja
  • Odpowiedz
Ej bo ogólnie gardzimy spermiarzami ale tak sobie myślę,że przystojny gość może spermic i różowej się to spodoba, a brzydki lub przeciętny to wyjdzie na zboka i spermiarza czyż nie jest tak?Ci gorzej wyglądający faceci też chcą być ważni w tym świecie przez to kupują onlyfansy,żeby poczuć chociaż trochę namiastki kobiecego ciała,bo na żywo nie mają szans.Wiadomo,że kobiety na tym korzystają ale jak widać ciężko przekroczyć zwierzęcy mózg,bo jakby to było takie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@wedkarz93: Wlasnie mam konto sponsora i o dziwo tam odpisuja z mega zangazowaniem a na zwyklym koncie jakby na sile pisaly.To pokazuje tylko ,że te normalne dziewczyny sa po prostu zajete a na tinderze to toksyczne i zaburzone laski.Ja poznałem setki kobiet przez internet wiec troche doswiadczenia mam.

Na logike jaka normalna kobieta by siedziala na tinderze skoro mialaby mega branie na zywo i szybko znalazla sobie kogos.Tam siedza desperatki
  • Odpowiedz
@vandhorn: Przepraszam, ale nie mogę przejść obojętnie obok tego mema. Niby w którym momencie te ''Julki'' miały odwagę bo ja tam widziałem podczas protestów jedynie to, że one nie umiały sobie radzić z emocjami bardzo. W sumie pokrzyczały, pokrzyczały i absolutnie nic z tego nie wynikło nawet Andrzejek zawetował ostatnio dostępność pigułek bez recepty dla 15 latek (w czym miał całkowitą rację) mówiąc, że jeśli już to od 18 roku
  • Odpowiedz
  • 1045
@vandhorn: Spokojnie, media społecznościowe niszczą psychikę zarówno chłopcom jak i dziewczynkom– Wykop jest dobrym przykładem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz