Eh po jednej stronie Francuzi. Wysocy, przystojni z gęstymi włosami, kipiący wręcz testosteronem a jakby tego było mało to kojarzą się z filmami romantycznymi, wycieczkami do Paryża, w filmach przedstawiani są jako świetni kochankowie którzy po upojnej nocy przynoszą do łóżka francuskie śniadanie. Jak tu z nimi rywalizować?

#paryz2024 #przegryw #p0lka

Komu dziś kibicują Polki?

  • Polakom 25.9% (15)
  • Francuzom 74.1% (43)

Oddanych głosów: 58

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@VaizardOmbre no mam takie samo wrażenie. Chłopu nie starczyło pewności siebie, a teraz zgrywa romantyka i niemalże stawia dziewczynę pod ścianą. Żeby to było 30 lat temu i jakieś anonse, a w dodatku zamienili kilka zdań. Żenua
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn co mają do tego inni?

Zarzucę ci słynny przykład p0lackiego pocieszenia:
Nie martw się, weź się w garść, bo np. takie dzieci w Afryce mają gorzej.

Czyli, mam w dupie twoje problemy, bo gdzieś tam na świecie osoba której nie znam i nigdy nie poznam ma gorzej niż
  • Odpowiedz
@A330: Nie widziałem całego wywiadu. Ale to znowu Dziecielewski? Kurła zamiast ją pocieszyć, jak ona za pierwszym razem mówi 2cm i milczy to ten kurła dalej trzyma mikrofon przy jej twarzy. Co za poprostu łeb. I jeszcze na koniec "hehe Ty jesteś znakomita" kiedy ona płacze xD Dramat.
  • Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=NpQlG57QSI8

Kiedyś trafiłem na tego gościa jak wrzucał wideo z Azji i przedstawiał ją bardzo burdelowo. Dziś patrzę i okazuje się że gość wyjechał z jednego burdelu do drugiego. Przywitała go wielka #p0lka . Już godzinę oglądam ten odcinek bo co chwilę muszę wstać rozchodzić żenadę. O ile jakkolwiek tłumaczyłem sobie w głowie że ostatnio był iShowSpeed i tam panny od Goli i innych Pasutów odwalały tarło no ale ten
thepjoter - https://www.youtube.com/watch?v=NpQlG57QSI8

Kiedyś trafiłem na tego gośc...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wogóle co to za pomysł, żeby kobiety miały dostęp do wykop? fajnie towarzystwo - kuce, przegrywy, "eksperci" od wszystkiego, programiści itp. Typowo nerdowa ekipa. A te różowe jakieś swoje wysryw politowania godne. To samo u motocykistów - na fejsie już laski "i ja mam". Spaliny, smród i bród - a to jakieś instagramowe d--y się doczepiają. Wracać do garów i same sobie coś wymyślcie ameby #p0lka

#logikarozowychpaskow #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest medal, ale skoro więcej osób teraz na tagu to prawilnie przypominam:

Przypominam o spełnianiu obowiązku obywatelskiego i uczciwym zawiadomieniu MKOl i PKOL o zachowaniu j000lki w social mediach, które nie przystoi olimpijczykowi. MKOl jest bardzo cięty na tę sprawę, więc jak będzie dużo zgłoszeń to mogą ją zawiesić i zdyskwalifikować i nie będzie żadnego medalu xDddd

wysłałem skrina do MKOL, PKOL i do tvn i gazety wyborczej, mam nadzieje ze media podchwyca sprawe,
KRZYSZTOFDZONGUN - Jest medal, ale skoro więcej osób teraz na tagu to prawilnie przyp...

źródło: temp_file4591278776079535970

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bobsley33: tu masz odpalone po majówce, miałem to zapisane by pokazać kumplowi że nawet jak laski piszą pierwsze to w 90% przypadków jest to mega denne. Z dwiema z tych nawet pociągnąłem wtedy rozmowę i się spotkałem. Konto z moimi zdjęciami, nie żadnego czada

Natomiast w naszym kręgu kulturowym tak się przyjeło, że kobiety oczekują by facet pierwszy zagadał, tak jak oczekują by był wyższy (w obu przypadkach to nie
Atreyu - @bobsley33: tu masz odpalone po majówce, miałem to zapisane by pokazać kumpl...

źródło: weekend

Pobierz
  • Odpowiedz
tak w temacie j000lki, ja mam nadzieję, że MKOL faktycznie się wkurzy i zabierze jej medal i zdyskwalifikuje na zawsze

niech pato-j0lka idzie do freak fightów, a nie do królewskiej dyscypliny czyli boksu olimpijskiego

słoma z butów wyleciała, trzeba ponieść konsekwencje

https://gazetawroclawska.pl/thomas-bach-prezydent-mkol-jasno-to-jest-kobiecy-boks-ten-hejt-jest-nie-do-zaakceptowania/ar/c2-18719069
KRZYSZTOFDZONGUN - tak w temacie j000lki, ja mam nadzieję, że MKOL faktycznie się wku...

źródło: Screenshot 2024-08-09 at 15-18-36 Thomas Bach prezydent MKOl jasno To jest kobiecy boks! Ten hejt jest nie do zaakceptowania Gazeta Wrocławska

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ciekawe czy gdyby dziś startował Caster Semenya, biologicznie ojciec dwójki dzieci, to też banda wariatów by szła w zaparte, że to przecież pełnoprawna kobieta i niech sobie z innymi kobietami startuje XD
  • Odpowiedz