@zebra_na_pasach: Mnie dziwi raczej co innego... która normalna kobieta się w ten sposób "spowiada" facetowi? Liczba partnerów to prywatna sprawa każdej kobiety i nie musimy odpowiadać na takie bezczelne pytania ze strony mężczyzn, niezależnie od naszego "przebiegu". Jakby do mnie facet wyleciał z takim tekstem to z automatu byłby u mnie skreślony - nie zadaje się z nawiedzonymi psycholami :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: jakbys mial dziure miedzy nogami i staral
  • Odpowiedz
Instagram to najbardziej tyrający głowę syf ze wszystkich social mediów. Nie mam i nie żałuję. To jest jeden z tych czynników, który bardzo mocno uderza w mężczyzn i związki. Influencerskie życie, foty i rolki na pokaz, brak zdolności do koncentracji przez dłużej niż kilka sekund i tak można wymieniać.

Im prostsze "życie w socialach", tym lepiej. Facebook i mess to dla mnie absolutny maks.

#instagram #julka #p0lka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem jeszcze na grupie, gdzie ludzie szukają pokojów/mieszkania w Trójmieście. Z przerażeniem spoglądam na posty, gdzie jakaś laska szuka POKOJU DLA SIEBIE I KOTA. Rozumiecie? Kot, zwierzę które potrzebuje przestrzeni, ma być zamknięte na 8-9 m2. Właścicielka w pracy/na studiach łącznie z 10h i kot siedzi w nagrzanym pokoju z zasraną i zaszczaną kuwetą.

W moim domu rodzinnym była kotka. I ona dla siebie miała w sumie 105m2 (można odliczyć łazienkę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale wiesz że koty nie szczają jak psy, a i dwójke robi może raz na dobę. Jak systematycznie ogarniasz kuwete to nie ma prawa nic się dziać. Dwa nie wiemy jak kot trafił do Pani właścicielki, moim zdaniem lepiej żyć w małym koncie z kochającą właścicielką i pełną michą niż popierdzielać gdzieś po dworze i może skończyć pod kołami auta.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ludzie też lubią przestrzeń ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Ten wpis przypomina mi inny, jak pies zagryzł kilkumiesięczne dziecko a miłośnicy zwierząt pytali co będzie z pieskiem. Mi szkoda w tej sytuacji jest dziewczyny która stać tylko na pokoik a nie na 100m mieszkanie. Rozwiązanie widzę takie że kota do schroniska i po problemie, tam będzie miał przestrzeń 2x2 w klatce i będziesz miał spokojne sumienie
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: bo rucha się łatwo i przyjemnie. A potem są 2 drogi:
- gość s-------a
- kobieta tak truje że gość s-------a
Ludzie którzy nie pasują do siebie robią dzieciaka a potem kwik że samotna mamuśka. Szkoda tylko dzieci.
Taka mamusia szuka szczęścia lub kasy na #tinder i:
- znowu ruchańsko
  • Odpowiedz
Od powrotu @WyzwolonaPodrozniczka kilkanaście postów wysmiewajacych #p0lka trafia w gorące z setkami plusów, w tym kilka o #lewandowska tymczasem Wyzwolona pisze te swoje wysrywy i dostaje 2 plusy i 10 komentarzy. Oczywiście będzie mówic że nie chodzi jej o zasięgi xD Cała ta wasza działalność jest bez sensu i jeśli chciałyście poprawiać wizerunek Anny to tak średnio wam wyszło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill

Jak mnie to cieszy, że kobiety w końcu mądrzeją! Zamiast się użerać z Janami, którzy ich nawet nie szanują biorą życie w swoje ręce i to one rozdają karty i ustalają warunki. Tak powinno być: Jesteś fajnym facetem na poziomie - możemy się spotykać, ale jeśli jesteś obleśnym frajerem to się żegnamy. Krótka piła
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill
...

źródło: 5411531

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach