Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Zdradziłem dziewczyne, a ona nie chce odejść - chce mi kolejny raz wybaczyć.

Mam problem z tym, że gdy dostaje chandry czy depresji na zime to zaczynam "szukać" chwilego szczęścia w przypadkowych spotkaniach z dziewczynami z tindera.

Swoją dziewczyne zdradziłem łącznie z 7-8 razy. Pierwsze 2-3 dziewczyny mi "wybaczyła" i powiedziała, że to ostatni raz. Potem poszedłem na terapie, która szczerze gówno mi dała, bo chyba sam nie chciałem tego zmienić 6 miesięcy i kasa poszła w błoto. Znowu to zrobiłem i ona chce mi wybaczyć jeszcze raz. Czuję się jak w jakimś matrixie, nie mogłem się powstrzymać żeby tego dłużej ukrywać i wybuchnąłem w złości jej to powiedziałem. Po ataku na mnie, złości przeplatanej łzami powiedziała, że rozumie, iż mam problem, ale to nie zmienia faktu, że mnie kocha.

Czuję się całą tą sytuacją wyczerpany, zarówno ukrywaniem tych zdrad, wyjawieniem tego, kłótniami z dziewczyną oraz faktu, że ona nie chce odejść, a sam też jakoś nie potrafie (wtf?).

Co ja mam zrobić?

#seks #tinder #zwiazki #milosc #rozowepaski #p0lak #niebieskiepaski #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b3e18e3aff44a0fb1a4d4c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
Przestań ją zdradzać, to Cię rzuci.
Póki co zapewniasz jej emocje i huśtawkę hormonalną.
Ma dowód społeczny w postaci innych kobiet, że jesteś porządanym facetem.
Łobuz kocha najmocniej.