@kasiknocheinmal: Jakbym brał na serio zadanie innych to bym siedział w kącie. Mam to w dupie.

Zwracam uwagę wyłącznie na hipokryzję, którą przedstawiają kobiety w postaci tego, że facetów można jechać jak psów, mieszać z błotem, śmiać się z nich, wyzyskiwać, a kobiecie nie mogę zadać nawet pytania ile waży. Mi tylko o to chodzi i OP to pokazał w postaci mema.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach