Wpis z mikrobloga

Wiele czytałem na wykopie opinii, że:

- Nigdy nie wezmę sobie dziewczyny, która nie jest dziewicą
- Nie wezmę sobie dziewczyny, która się wyszalała na karuzeli #!$%@?ów
- Nigdy nie wejdę w związek z dziewczyną, która ma za sobą już 5 poważnych związków, bo będę wiecznie porównywany z jej ex'ami
- Jeśli jesteś teraz singlem to zdaj sobie sprawę, że twoja przyszła żona jest właśnie teraz pieprzona przez innego i ssie mu chvja

A co jeśli ja facet, też już się wyszalałem na karuzeli dziursk? Byłem gdzieś z 25 razy na roksankach (za każdym razem z inną) i 4 razy dymałem na ONS'ie (tak mało, bo nie jestem przystojny (,)) to chyba nie powinna mi przeszkadzać taka dziewczyna (która miała w sobie kilka bolców) bo nie jestem lepszy?

#blackpill #incel #pytanie #pytaniedoeksperta #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #przemyslenia #bialorycerstwo #cuckold #p0lak #ruchanie
  • 13
@RENNEM: aż mi się przypomniała inba:
Mój brat, lvl 25, zamknął się w pokoju i nie chce wyjść. Próbowałem z nim pogadać przez drzwi, to krzyknął tylko, że gardzi normictwem i z nikim nie będzie gadał, bo robi jakiś eksperyment.
Ok, mówię, powiem mamie, że wyzywasz. Więc lecę do matki na skargę, no nie, i ona mówi, że z nim pogada. To idę z nią podsłuchać rozmowę. A ten krzyczy znowu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RENNEM:

Gdybanie, to co sobie ktoś napisze co by chciał, kiedy nawet nie ma żadnego wyboru i prawdopodobnie mieć nie będzie to zwykły cope.
Ale prawda jest taka, że prędzej kobiecie by przeszkadzało, że nie dymałeś prawie wcale/jesteś prawiczkiem niż to że, ruchałeś sporo.

Prawiczek to ktoś niepożądany i wyszydzany przez ogół i to niezależnie czy druga strona sama jest mało doświadczona czy bardzo, dziewica jest pożądana przez wielu.