Wpis z mikrobloga

Kocham jak #normictwo próbuje wytłumaczyć moje porażki na #tinder tym, że mam pewno nieciekawy opis albo piszę #!$%@?.
NOSZ KUHWA

Nawiążę do klasyka jakim jest #kapitanbomba i zapytam

Gdzie sikorka mówi "ja #!$%@?ę"?


albo

Co byś zrobiła, jakbyś się dowiedziała, że twoja siorka #!$%@? kiełbachy kosmitom?


ŹLE, bo zbyt wulgarnie

Przywitam się kulturalnym

Hej, co tam?


bo księźniczka nie ma opisu albo linkuje do #instagram

TEŻ ŹLE, bo akurat stare, nieciekawe i nudne

Napiszę fajny opener na podstawie opisu czy zdjęcia i postaram się wypaść dobrze np.

Hej, widzę że trenujesz więc mam nadzieję, że nie będziesz mnie bić jak Sheeya Gimpera



TEŻ DO JASNEJ #!$%@? ŹLE, chociaż jednak dobrze, bo wykorzystałeś opis i zdjęcia

Też mój opis nie jest raczej jakiś zły, ot takie coś:

你好

Pasjonat gier oraz polityki i kultury Chin. Poza grami i zainteresowaniem sprawami tego światakocham też fotografię mobilną oraz gotowanie. Do tego fascynuję się muzyką UK Drill i kulturą, która powstała wokół tego gatunku muzycznego, ale nie pogardzę inną, też fajną muzą

Chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę albo do kina, ale nie ma problemy, bo porobić coś w domku, np. zrobić pyszne naleśniki albo pogadać o wszystkim i niczym


W #!$%@? mam swój wygląd, czy jest atrakcyjny, czy nie, bo poza małpią mordą łączącą cechy #patusy i #p0lak to nie jest źle, nawet jeśli mam te 15 kg nadwagi i wgl, ale niby tak się on nie liczy. Więc co niby KUHWA robię waszym zdaniem, #!$%@? normiki źle, że 90% moich matchy to brak odpowiedzi/usunięte?

#przegryw #randkujzwykopem #podrywajzwykopem ##!$%@? #p0lki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

  • 18
@Pralko-suszarka oj, już nie moje ale zadaj pytanie, np.

Czy wiesz ile ważył Titanic?


To Ci #p0lka nie odpisze.

Pokażesz to w jakiejś społeczności, która #!$%@?, że to wina tego, że piszesz nudne i nieciekawe rzeczy to po sekundzie już jest #julka, która zacznie #!$%@?ć, że to:

Stare, oklepane i wgl dostałam takie coś 213769666 razy. No i jest to #!$%@?, bo może jej to nie obchodzi?
@lexico: anonku, nazwanie mnie pasjonatem gier nie oznacza, że gram 24/7 i wyglądam tak. To, że od czasu do czasu odpalę starego dobrego AC albo GOW na PS3 nie znaczy, że gram w dużych ilościach, bo jeśli Sony udostępniałoby w konsoli coś podobnego jak np. robi Nintendo czy przy grach pecetowych platformy dystrybucji i mógłbym podejrzeć swój czas grania w tygodniu to wyniósł by on jakieś 5-6h. O wiele bardziej w
Swordy - @lexico: anonku, nazwanie mnie pasjonatem gier nie oznacza, że gram 24/7 i w...

źródło: 2doq00

Pobierz
No i o Chinach teraz. Polityka tam jest nudna jak flaki z olejem, gdyż rządzi tam jedna partia, a nawet i jeden człowiek, ale w porównaniu do #pis i #kaczynski nie mają oni żadnej opozycji i robią co chcą. O wiele bardziej skupiam się na kulturze i tym, jak ten kraj zaczyna formować politykę globalną. Świetną książką na ten temat (chociaż mimo bycia wręcz simpem tego kraju, bardzo dla mnie stronniczą) jest
@lexico: napisałem to bardziej w rozumieniu dla normika. Ja wiem, co się dzieje (chociaż bardziej zatrzymałem się na protestach przy pożarze w Ürümqi) ale to nie jest temat dla każdego
@Swordy: chociaż wydaje mi się że z tych 5-6 przy takich statystykach zrobiło by się z 50-60h, bo często jak przyniosę coś nowego z lokalnego game shopu albo pobiorę coś od ruskich (niektóre ruskie wydania są też polskie, a preferuję grę w języku ojczystym) to spędzam kilka-kilkanaście godzin dziennie w MultiManie by skopiować obraz z pendrive'a albo prosto z płyty
@konfident_z_nadarzyna: byczku, powiem wprost. Te wszystkie wpisy to #zalesie dla atencji. Ja o tym wszystkim wiem i walę różne teksty byle się plusy zgadzały (tak samo FB gdzie liżę dupki normikom, byle się reakcje zgadzały). By zrozumieć co myślę na serio musiałbyś pi razy drzwi przeczytać moje wszystkie posty itd. z wszystkich platform
@Swordy: imo ten opis który masz nie jest dobry.
Jest za długi i za nudny (opis, nie twoje zainteresowania). Nie pisz o polityce i nie pisz o grach, niektórych to odrzuca. Chiny, fotografia i gotowanie spoko, ale napisz to inaczej, nie tak formalnie.
Nie pisz też, ze chętnie gdzieś wyjdziesz, albo posiedzisz w domu, to nic nie wnosi, bo wiadomo ze chętnie gdzieś wyjdziesz.

Opis powinien być krótki i powinien zawierać