Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie niesamowicie wkurza, że pOlak zawsze będzie gadał, że jest biedakiem. Z jednej z wielu kłótni ze starym wczoraj był poruszony temat pieniędzy.
Typ jest w górnych 10% zarabiających w Polsce, ale on jest biedak i na nic go nie stać.
A poszło o to, że skwasił się jak kupiłem sobie fotel do kompa za 2,5k, że narzeka na różne bóle, ale na pytanie czemu nie chodzi na masaże to oczywiście nie stać go. Albo gadał, że na masaże chodzą chorzy ludzie. A jak podałem przykład sportowców to według niego oni się nie liczą.

Powiedziałem mu, że ma myślenie starych ludzi zatrzymanych w komunie.

#zalesie #p0lak #polskiedomy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a8c66b6ee95d57c22347d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 16
MętnyDryblas: Zarabiam 20000-23000na rękę na miesiąc i również uważam że mnie nie stać. Bo mam kredyt w banku o wiele większy niż to co zarabiam. Czyli mówiąc krótko mam bardzo duży dług do spłacenia. Czy stać by mnie było na fotel? Teoretycznie tak. Praktycznie nie bo mam długi do spłacenia.

Stety niestety takie myślenie u nas to rzadkość. u nas w pl życie na kredycie poganiane chwilówką to norma.
---

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: zrozum chłopa. Ludzie narzekają na bóle jak im smutno, brak im zainteresowania. To, że narzeka na brak pieniędzy to powszechne u pokolenia pamiętającego PRL. Ja też narzekam mimo, że mam 35 lat. Wypłata większa a i tak zobowiązania kredytowe i zwyczajne potrzeby (dziecko np potrzebuje diagnostyki i terapii prywatnie a to koszt około tysiąca miesięcznie). Ma pewnie wyniesione z domu, że pieniądze można wydawać na dzieci a nie na siebie.