Wpis z mikrobloga

Jak u was wygląda wigilia i spotkanie z rodziną? Czego najbardziej nie lubicie?

U mnie jest głównie "wyścig zbrojeń"(tak to sobie nazywam), kto ile w tym roku zarobił, jakie kupił nieruchomości, samochody, gdzie był na wakacjach egzotycznych.

Ogólnie festiwal przechwałek i "podprogowych" docinek takich, żeby nie były zbyt oczywiste.
Przykład "kupiłeś sobie dom szeregówkę. Jakie to słodkie. Jednak nie ma to jak dom wolnostojący, prawda Mariuszku?"
"O fajna ta twoja dwuletnia audi, ale nie ma to jak auto z salonu, co nie Jadzia? Przynajmniej wiesz, że nikt ci w fotel nie pierdział"

Oprócz tego może wyniknąć wojenka na linii fanatycy PiS vs wrogowie PiS.

Atmosfera toksyczna tak, że masz wrażenie, że wszystko wisi na włosku i pod płaszczykiem fałszywych uprzejmości wykształconych, zamożnych ludzi zaraz padnie jedno słowo za dużo i wszyscy sobie skoczą do gardeł i wygarną gówno z najgłębszych wspomnień.

Po takiej wigilii szklanka whisky to na raz idzie żeby spuścić powietrze.

#swieta #wigilia #zalesie #bozenarodzenie #heheszki #polska #p0lak
s.....u - Jak u was wygląda wigilia i spotkanie z rodziną? Czego najbardziej nie lubi...

źródło: comment_1671525911ptqIosxEg4GN496DwfoVEp.jpg

Pobierz
  • 55
@sikalafou: Dobrze, że wirus sobie poszedł, bo ode mnie niektórzy to to zachęcali do lewoskrętnej witaminy C od Ziemby xD a jak im mówiłem, że to idiota to odbąkiwali, że ale jak to on w stanach siedzi i się zna lol.
@sikalafou: U mnie jest raczej spoko atmosfera. Nie wiem, pewnie dlatego, ze my się lubimy, jedyne spięcie mogą być na lini moja matka-jej siostra, ale to czasami się wydarzy. Ogólnie nie widujemy się raz w roku, wiemy co u kogo słychać, wiec poza tym, ze jedzenie lekko inne to specjalnie nie ma różnicy między wigilia a wpadnięciem na kawę w zwykły dzień. No i pewnie to, ze ja mam mega mała