Wpis z mikrobloga

#randujzwykopem #logikaludzi #gownowpis #zalesie #lgbt #gej #gayisok #pytaniedoeksperta #p0lska #p0lacy
Dlaczego trafiam na żonatych? Szukam kogoś, kto będzie z jednej strony ziomkiem od siłki, wyjść na miasto oraz opierdzielenia pizzy na pół oglądając mecz, a z drugiej kurcze jest spoko w łóżku. Na więkrzość ogłoszeń na #lento #grindr #fellow dostaje odpowiedzi od żonatych. I trafiłem raz na takiego co spełniał moje oczekiwania, ale dostał olany po tekście "bo ja chcę ukryć że lubię m+m". A w więkrzości ok, ale "anon ja chcę dyskretnie, bo mam żonę i nie wyjdziemy razem na miasto i siłownie". #!$%@? co robię źle że na takie ameby trafiam i co się stało że co chwila #p0lak jest bi ostatnio
  • 15
@bialyodkurzacz: Bo część facetów chciałoby coś innego w seksie, bo są bi. A niestety sporą część kobiet "krótko trzyma" swoich chłopów i nie pozwalają na spędzanie czasu samemu. Jakby mogli to by wychodzili na piwko z kumplem, czy siłkę. A co by się wtedy działo, owa żona wiedzieć nie musi. Dlatego wolą się w krzakach #!$%@?ć w drodze z pracy do domu. Ile jest takich, co szukają na już albo jeszcze
@bialyodkurzacz: Nie, tak to nie działa. Bo baba zawsze znajdzie przyjebke. I tacy kolesie poświęcają siebie ponad święty spokój. Woli żyć pod pantoflem, a to co zrobi za plecami żony to jego, i jego satysfakcja że udało się bez przypału
@bialyodkurzacz: to się ciesz. Wyjątki potwierdzają regułę.
Sam miałem taką żonę co nawet do garażu nie pozwalala chodzić, z rodziną mnie skłóciła. "Bo ja chcę mieć Ciebie dla siebie" tak mówiła, a sama się bolcowala jak w trasie byłem.
@Ktozjamjest: Ale serio więkrzość bi żonatych gra zawsze "no wiesz anon ja mam żonę i ja tylko chcę ..." i po kilku spotkaniach jeden się otworzył jak "szczęśliwą rodziną jest z żoną". Myślałem jebnę śmiechem tu gra idealnego męża co lubi na boku do 20 kilku latka przyjść na seks, a tu robię za psychologa. Serio jedna rada to był rozwód.
I najlepsze to jest tu dyskrecja, żona nie może się
@bialyodkurzacz: No niestety większość oszukuje nie tylko swoje partnerki ale i przede wszystkim samych siebie. Mało jest kobiet które by zaakceptowały biseksualizm u swojego męża.
Kiedyś spotkałem się z taką para gdzie on był bi i lepszej akcji to nie miałem. I widać było, że oboje czerpią z tego satysfakcję. No ale u nas zaściankowość panuje.
A ile jest par, gdzie oboje mają jakieś fantazje nawet te same ale nie otworzą
@Ktozjamjest: Tak żonaci w łóżkowych sprawach to są kłody. Włożyć nie potrafią, coś nie jest po jego myśli to drama. Serio zamiast powiedziec Anecie "Słuchaj no wyjdę na 2h na miasto, bo się ustawiłem z kumplem na siłownię, a później będę siedział u niego, bo musimy po treningu coś zjeść", to jest #!$%@? po krzakach
@bialyodkurzacz: Racja. Ale boją się, bo mają kredyt, dzieci, wspólny dom/mieszkanie. Jakby wyszło to lipa finansowa, a co dopiero jak inni się dowiedzą. Drama i ukamienowanie.
Sam miałem taką zaborczą babę i nie wyobrażasz sobie jakie jazdy potrafia robić. Moja ex przyjeżdżała do mnie do roboty i losowe laski w robocie wyzywała od kurde, że męża jej zabrały. A #!$%@? księżniczka 2 lata ma bezrobociu siedziała, bo rzuciła ciepła posadkę w