Wpis z mikrobloga

Hej mirasy i mirabele,

Od kilku dni mam problem z internetem w telefonie. Sieć #plus telefon iPhone 11. Na wifi wszystko chodzi normalnie, na LTE bez przerwy odcina internet (mimo tego, że wyświetla pełny zasięg LTE). Reset połączenia poprzez włączenie i wylaczenie trybu samolotowego na chwilę poprawia sytuację, ale później znów powtórka.

Czy ktoś ma podobny problem i to chodzi o sieć plusa, czy może telefon mi się psuje?
Południowa Wielkopolska, kończy mi się umowa na abonament jakoś w najbliższym czasie bo wydzwaniają z ofertami, jesli to ma jakieś znaczenie.

Edit:
Z zasięgiem też się coś #!$%@?, telefon leży na stole, zasięg pokazuje ok, a dostaje SMS-y, że ktoś próbował się połączyć tak jakbym był poza zasięgiem.

#niewiemjaktootagowac #internet #plus #iphone #orange #tmobile #play
  • 6
  • Odpowiedz
@kurazryzem: nie pomogę bezpośrednio w temacie, ale od kiedy sięgnę pamięcią, z Plusem miałem (i mam) same problemy z internetem. Niezależnie czy jestem w mieście, na wsi, na autostradzie czy za granicą. Internet w Plusie nigdy nie działa normalnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@PoProstuOn @gomjeden wcześniej było w miarę ok, w jakiś miejscach poza miastem zdarzało się, że było gorzej, ale bez tragedii. Dziś dzwoniłem do biura obsługi - powiedzieli, że w mojej okolicy nie ma żadnej awarii. Po chwili dzwonić ich bot zapytać o opinie i zdążyłem tylko usłyszeć „dzień dobry” i zasięg #!$%@? xD (mieszkam w mieście, takie akcje nigdy się nie zdarzały)

Wobec tego pada pytanie, do jakiej sieci polecicie przejść?
  • Odpowiedz