Wpis z mikrobloga

#pytanie #operatorzykomorkowi #telefony #siecikomorkowe #play #orange #tmobile

Zawsze sie mówi, iż podczas przedłużania umowy u obecnego operatora dostaje się gówno oferty - gorsze niż nowi klienci, do tej pory zawsze dzwoniłem na infolinie, mówiłem że chce zrezygnować z umowy, po którymś razie przełączali do działu utrzymania klienta i dostawałem spoko ofertę. Natomiast tym razem mówię ok, sprawdzę ofertę przy zmianie operatora. No i na stronach oferty są do do ****.

oferta z przeniesieniem numeru:

Orange od 40 zł
t-mobile od 55 zł
plus od 59 zł
play od 60zł

(nie biore pod uwagę ofert typu 5GB internetu)

gdzie te mistyczne oferty po 20-25 zł? Co robie źle?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diegos17: chyba już nie ma takich ofert. Teraz operatorzy dają dobre ceny dopiero wtedy, kiedy chcesz mieć u nich kilka numerów. A to bez sensu ¯\(ツ)/¯ W plusie jak chciałem większy transfer, niż w bazowej ofercie, to okazało się, że zaledwie 10 zł drożej dostałem 2 osobne karty sim ze znacznie lepszymi limitami na każdą z osobna, niż miała pojedyncza za 10 zł mniej.
  • Odpowiedz
@diegos17 zobacz ofertę nju mobile dla dwojga 29zl+9zl za dwa nr. Dostajesz bez limitu 60GB do podziału (po 30 na głowę ale pol roku już 2x tyle). Po przeniesieniu pierwsze 3msce nie płacisz. Jak dla jednej osoby zobacz Heyah za 19.99zl masz bez limitu i 20GB na zasiegu Tmobile. Jeśli chcesz dać ok 30zl wtedy polecam Orange pakiet roczny za 365zl. Raz aktywowany daje Ci bez limitu na rok i 2TB
  • Odpowiedz