Wpis z mikrobloga

Już w sumie nie wiem co z tym robić.
Dwa miesiące temu instalator od orange zrobił dziurę na klatce schodowej podczas montażu i zalepił to tak nieudolnie, że dzieci na plastyce by to lepiej ogarnęły.
Dzwoniłem do Orange aktualnie chyba z 10 razy prosząc aby w końcu naprawili co zepsuli ale wiecznie odbijają piłeczkę, że oni zrobili już wszystko co możliwe w ich kompetencjach i według nich jest ok. No to mówię żeby w takim razie jakiegoś fachowca zatrudnili żeby to naprawił bo według mnie to nie jest ok...
Już nie wiem co robić więc może pokręcę inbe w socjalach jak wygląda branie odpowiedzialności przez Orange za wyrządzone szkody.
Jakieś rady? Zgłosić zarządcy? Pozew cywilny?

Poniżej zdjęcia "zrobiliśmy wszystko co w naszych kompetencjach"

#orange #zalesie #wykopefekt
Niezbytzadowlonyklient - Już w sumie nie wiem co z tym robić. 
Dwa miesiące temu inst...

źródło: IMG_1261

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Niezbyt_zadowlony_klient: przy takich pracach trzeba pozwolenia od spółdzielni, spółdzielnia pisze często w pozwoleniu żeby przeprowadzić wymagane prace i przywrócić ścianę do stanu pierwotnego jeśli to tak zostawili to można ich pozwać za nie wywiązanie się z umowy
  • Odpowiedz
@Niezbyt_zadowlony_klient: nie znam się ale to chyba papierem ciernym byś wygładził w 5 minut, ja rozumiem ze ciebie to #!$%@? itp, ale stary ile musi być warty twój czas, ze od 2 miesięcy wisisz na infolinii Orange.. #!$%@? trochę godności haha
  • Odpowiedz
Już nie wiem co robić więc może pokręcę inbe w socjalach jak wygląda branie


@Niezbyt_zadowlony_klient: Tak jak napisał wyżej kolega @Jamniki2. Już straciłeś tyle czasu że sam byś to ogarnął we własnym zakresie. Wnioskuję że byłbyś w stanie to wykonać lepiej jak twierdzisz sam że dzieci na plastyce by to lepiej ogarnęły..

Nie chcę występować w roli adwokata wykonawcy ale znając praktykę moich kolegów po fachu to i tak
  • Odpowiedz
@Jamniki2: to trzeba dotrzeć i położyć jeszcze raz nową warstwę i znów dotrzeć, z pewnością nie będzie to pięć minut.
Skąd w ogóle pomysł że ma wykonać pracę za którą już ktoś wziął pieniądze?
  • Odpowiedz
Dzwoniłem do Orange aktualnie chyba z 10 razy prosząc aby w końcu naprawili co zepsuli ale wiecznie odbijają piłeczkę, że oni zrobili już wszystko co możliwe w ich kompetencjach i według nich jest ok. No to mówię żeby w takim razie jakiegoś fachowca zatrudnili żeby to naprawił bo według mnie to nie jest ok...

Już nie wiem co robić więc może pokręcę inbe w socjalach


@Niezbyt_zadowlony_klient: jprdl xD
  • Odpowiedz